De schrik van mijn leven

Discussion in 'Zwangerschap' started by Caro1986, Aug 27, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Caro1986

    Caro1986 Lid

    Mar 14, 2013
    27
    0
    0
    Limburg
    Gisteren de schrik van mijn leven gehad en ik wil het toch even met jullie delen, jullie woorden doen me altijd goed en soortgenoten ook :)
    Enfin, gister ochtend naar het ziekenhuis voor een echo om te kijken of er een bbz was i.v.m. vreselijke steken in mijn buik, ze wilde het voor de zekerheid nakijken en daarna een bloedonderzoek doen naar de hoeveelheid HCG hormoon in mijn bloed.
    De echo zag er goed uit, althans mijn eierstokken, in mijn baarmoeder zie je een klein stipje zitten en dat was het.
    Mijn laatste menstruatie was op 19 Juli en vanuit daar rekende ze dan ook uit hoever is was, dat zou gister dan 5 weken zijn en een paar dagen.
    In de middag zouden ze mij terugbellen met de uitslag.
    Diezelfde ochtend had ik een testje gedaan en vond zelf dat het lijntje niet echt versterkt was en de hoop zakte alweer in mijn schoenen na 3 miskramen. Het beruchte telefoontje..ik nam op en de arts zei: Tjsa...je HCG hormoon is laag. Dit kan betekenen dat we te vroeg hebben getest, maar het kan ook betekenen dat je vruchtje afkomt..ik hing de telefoon op en barstte los...waarom ik? waarom nu weer? wat is dit toch? ik moest ervan overgeven. In de avond dacht ik oké nu moet ik een test doen om te zien of de lijn vager is geworden zodat ik het achter me kan laten dat het vruchtje afkomt...maar wat denken jullie? een knaltest...in die zin dat het lijntje nog nooit zo sterk is geweest...is mijn HCG hormoon dan in de middag na het onderzoek pas gestegen? Hebben ze een verkeerde berekening gedaan? want in mijn berekening vanaf 19 Juli zit ik vandaag precies op 5 weken, dus 7 dagen overtijd.
    Ik heb vannacht een Clearblue test gedaan en die geeft aan 2-3 weken zwanger....zou de arts van een 28 dagen cyclus zijn uitgegaan? want dan mist ze 4 dagen en dat is 2x een HCG verdubbeling???
     

    Attached Files:

  2. Typfoud

    Typfoud Fanatiek lid

    Aug 3, 2013
    1,442
    0
    36
    Ik snap het hele verhaal niet zo haha. Maar je bent gewoon zwanger toch? Weetje hoeveel de hcg waarde was?
     
  3. mel78

    mel78 VIP lid

    Feb 12, 2008
    8,320
    242
    63
    Ik hoop voor je dat alles oke is. Ik heb ongeveer hetzelfde meegemaakt. En na een week kwam het vruchtje toch af.

    Maar iedere zwangerschap is weer anders!
     
  4. madelein

    madelein VIP lid

    Feb 28, 2011
    6,758
    623
    113
    Ik hoop ook dat alles goed is. Het lijntje van je kv is alleen wel erg licht... Zeker geen knaller. Ik duim voor je!
     
  5. BLiS

    BLiS VIP lid

    Jan 29, 2009
    27,768
    1
    38
    Female
    Verplaatst naar 'zwangerschap'
     
  6. JeetjeB

    JeetjeB Fanatiek lid

    Mar 26, 2011
    3,214
    1
    38
    Freelance vertaler
    Buitenland
    Ik vind het streepje niet licht hoor, ze knallen volgens mij tegenwoordig niet meer echt zo die kv-testen en die clearblue liegt er niet om.
    Ik vind het wel vreemd dat er gezegd wordt dat je hcg zo laag was want dat zie je niet zo aan die testen.
    Wat een onzekerheid. Ik hoop heel erg dat het toch gewoon goed gaat!
     
  7. Smnee

    Smnee Niet meer actief

    Weet je precieze waarde? Ik heb ook een bloedtest gehad met vijf weken.
    Mijn kruidvat test was wel duidelijker, ook toen m'n cb 2-3 aangaf.
    Wanneer mag je voor een echo?
    Vreselijk zijn die eerste weken he!
     
  8. Saffira29

    Saffira29 Fanatiek lid

    Jan 23, 2013
    1,765
    0
    0
    Parttime werk en fulltime mama
    Vuren
    Zo'n streepje had ik ook en zie mijn banner... Gefeliciteerd meid! Verder is het gewoon afwachten.. Sterkte met wachten!
     
  9. Caro1986

    Caro1986 Lid

    Mar 14, 2013
    27
    0
    0
    Limburg
    Bedankt voor je lieve reactie, ik moet er wel bij zeggen dat de foto op mijn telefoon er lichter uitziet dan de test in het echt, maar het is inderdaad geen knaltest zoals ik ze op internet voorbij zie komen...
    Ik weet ook niet waarom ze dat zeiden maar mij cyclus is normaal 4 weken en 4 dagen en in het ziekenhuis zijn ze misschien uitgegaan van 28 dagen? en als dat HCG hormoon elke 2 dagen verdubbelt dat kan ik me voorstellen dat het dan te laag is...ik heb niet naar de waardes gevraagd want ik was er te ondersteboven van.
    Donderdag moet ik weer bloed laten prikken en vrijdag krijg ik een inwendige echo. Ik zal dan eens vragen naar de waardes en ze dan hier ook posten. Maar denk je dat een testje van 7 dagen overtijd er sterker moet uitzien?
     
  10. Caro1986

    Caro1986 Lid

    Mar 14, 2013
    27
    0
    0
    Limburg
    Ik weet de waardes niet, ik zal ze vrijdag doorgeven
     
  11. Caro1986

    Caro1986 Lid

    Mar 14, 2013
    27
    0
    0
    Limburg
    Thanks :) dat doet dan wel weer goed! en jij ook genieten van het mooie wonder mini meisje in je buik :)
     
  12. sadieraven

    sadieraven Fanatiek lid

    Aug 2, 2012
    1,613
    19
    38
    Fulltime Mommy en student!
    Amsterdam
    Hey meid ik teste op mijn NOD met een cyclus van 28 dagen en streepje was heel licht. Zie mijn avatar foto.
    Ik ben alweer 22 weekjes onderweg!
    Gefeliciteerd meid en probeer te genieten!

    Liefs!
     
  13. Zomerrr

    Zomerrr VIP lid

    Jun 5, 2011
    5,097
    503
    113
    Ik heb nog nooit een heeeel overduidelijk streepje gehad!
     
  14. Saffira29

    Saffira29 Fanatiek lid

    Jan 23, 2013
    1,765
    0
    0
    Parttime werk en fulltime mama
    Vuren
    Gelukkig! En thnx, doen we.. ;)
     
  15. Honeybeeb

    Honeybeeb Niet meer actief

    Ik vind het een mooie duidelijke streep hoor, de knaller kan nog komen dus dit zegt helemaal niets. Een streep is een streep!

    Ik hoop op goed nieuws voor je caro, sterkte met wachten!
     
  16. annelie566

    annelie566 Niet meer actief

    Ik vind je streep niet zo licht hoor! Mijn kruidvat testen waren ook geen knallers maar de CB liep wel mooi op, dus ga uit van die test. Hier gaat alles gelukkig nog goed!
     
  17. Lief of Stoer

    Lief of Stoer VIP lid

    Apr 25, 2011
    6,028
    2,894
    113
    't Gezellige Brabant
    Maakt dat uit dan hoe lang je cyclus is? Ze gaan toch uit van 40 weken zwangerschap en dag 1 is de eerste dag van je laatste menstruatie (correct me if I'm wrong). De verloskundige heeft bij mij niet gevraagd hoe lang mijn cyclus was. We kwamen beiden op dezelfde datum uit. Ik zit met mijn laatste menstruatie 1 dag voor jou. A.s. vrijdag zou dat voor jou dan 6 weken moeten betekenen. Maar ik moet eerlijk zeggen dat ik dit niet zeker weet hoor ;)
     
  18. Tannepan

    Tannepan Lid

    Aug 6, 2013
    18
    0
    0
    NULL
    NULL
    ik heb 3 positieve testen gehad van kv enalle 3 nog lichter als die van jou en nu al weer 22weken zwanger!!
     
  19. XoXo

    XoXo Niet meer actief

    Ik teste pas met 7/8 weken voor het eerst en dat was net zo'n test als wat jij hebt. Mijn testen hebben nooit geknald.
     
  20. Caro1986

    Caro1986 Lid

    Mar 14, 2013
    27
    0
    0
    Limburg
    Dankjewel!!!
     

Share This Page