@ zit nog steeds op de gemeente te wachten ( schoolkosten regeling.) @ 8 dagen de katten van mijn zusje verzorgen erg leuk. Alleen ik haat de kattenbak verschonen haha. Dochter gaat mee vind katten leuk en eng te gelijk en gilt soms als een speenvarken als de jonge kater op haar afkomt haha. @ Voor de rest gaat het wel oké. @ en sterkte voor iedereen die het nu nodig heeft.
ik wil ff kwijt dat ik mega boos ben op de woningbouw en ik ze t liefst over de toonbank wil trekken aan hun str*t en even hard in hun gezicht spugen zo! das eruit haha
onbegonnen werk... ik probeer al 4jaar het salaris van mijn man goed door te geven voor de toeslagen. heb idee dat ze het neit helemaal snappen...
Dat men verwacht ik dat constant op whatsapp hoor te zijn, en zodra ik wel effe online kom ze dan ook direct een appje van me verwachtten.. Doe ik dit niet, krijg ik 20 apps met de vraag waarom ik niet reageer. Heb diegene dus vandaag even beleefd duidelijk gemaakt dat ik zelf bepaal wanneer ik reageer en óf ik reageer. Diegene reageerde zoals verwacht, erg boos. Nou goed, ik ben er klaar mee, en wat een rust zeg op mn foon, heerlijk.
Ik ben heel blij om te lezen dat er meer ouders te maken hebben met een 3-jarige puber in huis. Begon al te denken dat het aan ons lag.
Wij wonnen deze strijd allebei! Om half 2 de fles gegeven, die hij uiteraard weigerde om volledig op te drinken. Daarna kwam hij om half drie (ongeveer) voor de tweede helft die ik er al zuchtend/steunend in begeleid heb (al balend, omdat ik net sliep) en vervolgens bleef hij stil tot 5 uur *fles erin* En toen kwam hij 'pas' om half acht. En daarna om elf uur en toen heb ik mijn nacht slaap maar afgebroken
Ik wil nog ff smnee en deesdees heel veel sterkte en succes toewensen en dat ik super duim dat alles goed is met jullie kleintjes knuff Pluisje
Bij de eerste twee tandjes was Nero 1,5 maand aan een stuk niet te genieten. Toen ze door waren gekomen zag ik twee weken lang hoe mijn kind óók kon zijn, met veel lachen, leuk spelen en goed slapen. En nu is het gedoe weer begonnen... Ik word er wanhopig van, hij blijft maar huilen, de hele dag door. Dentinox en paracetamol helpen niet. Ik knuffel hem maar, hij heeft er immers nog meer last van dan ik.
Dat ik stront en stront nerveus ben voor mn examen binnenkort ondanks dat ik als een halve tamme heb zitten leren afgelopen tijd. Ga maar weer een antistress peukie roken.
Ik ben trots op mijzelf dat ik, ondanks de vreselijke off day en totaal nergens zin in hebben, ik toch ben gaan sporten. En het toch best leuk was
ik wil even kwijt dat ik morgen mijn 6e achtereenvolgende werkdag heb. Dat ik bang ben voor de eerste echo morgen, die ik voor mijn avonddienst heb (om 13.25 echo en van 15.15 t/m 23.00 avonddienst.) Dat mijn kleine meid na 11 maanden nog geen enkele nacht heeft doorgeslapen en wat er ook gebeurd, of wat de uitkomst ook is... vrijdag zitten we in een vliegtuig om een maand onze billen te parkeren op Gran Canaria. Ik ben er zo aan toe!
vandaag gebeld door mn werk, mn contract wordt niet verlengd er is teveel eigen personeel dus wij zijn niet meer nodig, elk contract wat nu dus afloopt wordt niet meer verlengd!! echt een ***dag!
Idem bij zoonlief. Nachtenlang rondgelopen met hem, heeft veel bij ons geslapen toen. Sinds al zijn tanden door waren sliep hij terug door. @smnee: sterkte meid, knuffel!