Goedeavond lieve mama's Ik heb een vraagje en kan er op internet niet echt duidelijk antwoord op vinden. Wat voor vloeistof zit er in een bijtring? Als ik me goed kan herinneren heb ik die van de hema. Me zoontje was er mee aan het spelen, en zie net dat er een gaatje in zit. Moet ik me zorgen maken? Ik hoor het graag Liefs babywish
Ik heb er twee, een van difrax en een van nuby, en op beide verpakkingen stond dat het niet giftig was mocht het onverhoopt lekken. Die van de Hema weet ik niet, misschien staat het op de website? Maar ik geloof dat er geen giftige vloeistoffen meer in mogen, daardoor blijven ze ook minder lang koud buiten de koelkast, maar ja, liever dat dan een giftig goedje!
Op de website van de Hema vind ik alleen eentje die gevuld is met water, en de ander moet je zelf vullen.
ze mogen niet verkocht worden met giftige stoffen erin, dus het zal niet erg zijn al moet je hem nu wel weggooien
Ik heb die groene van de hema. Ik heb nie op de website gekeken. Alleen via google beetje gezocht maar was niet echt duidelijk. De bijtring bleef indd ook nie echt lang koud.
Gedestilleerd water, onschuldig dus. Ik heb het ook een keer gehad. Oudste had de ring van de jongste te pakken, er in gebeten en de helft van de vloeistof opgedronken. Huisarts wist het niet, uiteindelijk leverancier gevonden en gebeld. Het kon helemaal geen kwaad. Achteraf niets aan de hand, maar ik panikeerde toch ook wel.