Leuk hé naar het cb en te weten te komen hoe lang en zwaar je kindje is! Ik ben ook heel benieuwd wat mijn zoontje weegt en vooral de lengte! Die regelmaat is er gelukkig behoorlijk maar het staat niet helemaal vast. Vanmiddag om 13.00 liet hij ineens 90 cc staan! Grrr daar was ik echt niet blij om. Toen naar bed en om 16.00 uur was hij weer wakker. En om 17.30 al weer moe Ik moet helaas met de dokter bellen. Heb sinds mijn bevalling met enige regelmaat last van mijn maag? Het is in ieder geval dezelfde pijn als ik had met galblaasaanvallen. Nu vertelde een vriendin dat zij hetzelfde had na de bevalling en dat het bij haar het klepje van maag naar... bleek te zijn. Met medicatie was het over.
@Brondy, leuk dat jullie eerder gaan beginnen! November is al heel snel. Hopelijk is je cyclus snel weer normaal na het stoppen met de pil. Hoe is het met de kleine, al weer beter? @Ytest, nog geen ei in zicht? @Rums, oja beter even laten checken bij de dokter, je weet maar nooit. Mijn jongste is nu ruim 15 maanden, maar is nog maar net de 8 kilo gepasseerd. Nog eventjes en ze wordt door de jongere kindjes hier ingehaald Kleine ukkepuk. Maar....mijlpaal! Sinds gisteren loopt ze los!!! Ineens had ze het door hoe het moest, en stapt ze zomaar de hele kamer door. Voorheen liep ze hooguit 4-5 stapjes los. En....ik heb net een zwangerschapstest gedaan... Tis negatief. Helemaal niet erg hoor, maar ik snapte er niks van. Ik ben al 5 dagen overtijd nu. En dat terwijl dit de 4e cyclus na het stoppen met de pil is. De eerste cyclus duurde super lang, maar daarna was het weer "gewoon" 30 dagen. Nu zit ik al op dag 35. Maargoed, de test was spierwit, dus de menstruatie zal toch binnenkort wel komen.
Ja november is al heel dichtbij Het gaat al beter, heeft geen verhoging meer maar is nog een beetje zeurderig. Denken dat hij weer tandjes of kiezen krijgt... Hier ook een licht gewicht hoor. Hij weegt amper 7 kilo en was laatste x gemeten met 68,5 cm. Volgende week vrijdag moeten wij weer naar het CB Dan krijgt hij ook de 14 maanden prikjes ivm onze vakantie. Hopelijk krijgt hij daar niet al te veel last van @liesken Dat is wel gek dan. Ben wel heel benieuwd hoe dat bij mij zal zijn straks @rums oei dat is niet fijn, hopelijk is het dat niet.. @ytest Dat is een normaal gewicht. Groeit ze op gemiddelde lijnen??
Oei mijn dame was de laatste keer op 21-06-2012 : 10,82 kg en 77,5 cm Vandaar t probleem dat t eten niet serius genomen wordt.. Ohh ik wordt van 4 dingen gek 1. Willemijn wil weer eens niet slapen, valt pas tegen 15.00 in slaap.. 2. Vliegen in huis 3. De belastingdienst. Ik heb nog rechtnog zorgtoeslag van mei 97,- bel afspraak gehad en niet gelbeld, nu donderdag weer een belafspraak 4 allerlei zwangere of pas bevallen dames op fb en directe omgeving !!
Nee nog niente... Ook niet dat de testjes oplopen ofzo, helemaal niets.. Dag 18 vandaag dus sowieso een cyclus van 32 al.. Maar loopt nog wel verder op! Apart, na de eerste x stoppen pil was m'n eerste cyclus 32.. En de langste 46 maar dat was na 10 jaar slikken, nu 1,5 maand geslikt en heel m'n lichaam van slag.. Stomme is ik voel van alles daaronderin m'n buik gebeuren, alsof de fabriek weer aangezwengeld moet worden Toch wel beetje balen van je negatieve test! Als je t stiekem toch al hoopt...
Ja ze groeit prima! Maar jouw kindje is een klein licht mannetje dan joh die blijft lekker lang knuffelbaar
Ti's of je mijn lijstje opnoemt.. Ook mijn poepie had een lastig dagje, huilerig, moeilijk slapen, Die (fruit)vliegen kan ik wel ik weet niet wat doen! De belastingdienst vervang ik even voor het UWV Heel veel kennissen en familie zijn of (hoog)zwanger of net bevallen..! Typisch
Fruitvliegen Ik heb nu een bakje met daarin: azijn, drupje afwasmiddel, fruit of siroop en daarover huishoudfolie met gaatjes die groot genoet zijn voor de fruitvliegjes en heb er al heel wat gevangen. Heb het bakje achter het fruit neer gezet. Misschien een idee om te proberen?? Ja wij hebben een heel klein ventje en hij groeit wel zijn eigen lijntje maar onder de ondergrens. Moet ook wel zeggen dat hij geen volbloed hollander is is ook geboren met 2630 gram gewicht. Ben wel heel benieuwd hoe dat met een 2e zal gaan. @ytest Wat irritant zeg, dat je nog steeds geen ei hebt. Maar waarom test je daar nu al op?? Gewoon uit nieuwsgierigheid?? Ik heb in de periode voor de eerste zwangerschap ook getest met ovu-testen maar werd er helemaal gek van, dus daarmee gestopt. Ben extra gaan sporten en zijn op wintersport geweest. Manlief zegt elke x nog steeds, dat S toen gemaakt is Zo vandaag nog werken en dan lekker 4 dagen vrij
Dag dames, daar ben ik weer. Zijn er bijzondere dingen gebeurt de laatste tijd? Het is nogal veel om terug te lezen. Ga daar straks wel mee beginnen. Maar als ik niet alles lees, mis ik dan iets? Heb jullie echt gemist, vind het zo leuk om lekker mee te kletsen. Mijn vakantie was top, we zijn uiteindelijk (door de Tom Tom) in Zwitserland beland en aangezien je daar een vignet moet kopen vond ik het zonde om meteen weer naar Nederland te gaan. Dus een camping gezocht aan het meer van Genève. Prachtig, geweldig, schitterend! We zijn een week gebleven. Daarna weer verder gereisd. Verder ben ik op de laatste dag ontzettend ongesteld geworden, en dat was toch gek na zo'n 3 jaar. Het duurde maar een dag maar toch was ik een soort van blij. Dat het met pcos toch af en toe lukt, zelfs met een spiraal ( dat zorgde er voor mij voor dat het helemaal wegbleef) Ik heb deze vakantie alleen maar baby's en kinderen gezien. Ik wil nu ook heel graag! Maar mijn hyperventilatie is nog niet minder en dat vind ik wel heel belangrijk. Eerst dat onder controle hebben. Groetjes.
Micchan - 19 jaar - 1e kindje - ZWANGER Mamainthefuture - 26 jaar 2e kindje beginnen in okt/nov 2013 Zoetje - 21 jaar - 2e kindje - beginnen in dec 2013/jan 2014 MommyOwl - 25 jaar- 1e kindje - januari Adriana85 - 27 jaar - 2e kindje -januari Liesken - 27 jaar - 3e kindje - januari Alf - 36 jaar - 2e kindje - januari Kapitein - 23jaar - 1e kindje - begin van het jaar smiley80 - 33jaar - 2e kindje - begin van het jaar Maulona 23 jaar - 1e kindje begin van het jaar bibi24 - 26jaar - 2e kindje - begin van het jaar Brondy - 28 jaar - 2e kindje - november 2013 rums - 25 jaar - 2e kindje - maart Ytest - 25 jaar - 2e kindje- maart SDenise - 24 jaar - 2e kindje - beginnen in eerste helft Daenerys - 22 jaar - 1e kindje - mei mamavandaan - 28 jaar - 2e kindje - juli/augustus fidel2010 - 28 jaar - 2e kindje - herfst 2014 Fee89 - 24 jaar - 1e kindje? - april
ik heb de lijst weer even naar boven gehaald en Fee erin gezet. Kapitein Wel fijn dat jullie een goede vakantie gehad hebben. Maar waar wilden jullie naartoe dan? Gezien het niet de bedoeling was dat jullie in Zwitserland terecht zouden komen. Als wij naar Italie gaan moeten wij ook door Zwitserland en tja dan heb je inderdaad een vignet nodig voor een ritje heen en terug door Zwitserland, beetje jammer, maar hoort erbij.
Hey dames, ook van mij weer eens een berichtje. Heb wel steeds bijgelezen hoor maar niet altijd zin/tijd om te reageren. Hier een zeer druk maar gezellige week achter de rug, dorpsfeesten, bbq met familie maar ook veel gewerkt. Vanmiddag een heel eind gefietst met mn vriendin en natuurlijk onze kids. Was gezellig, ff bijgekletst weer. @cyclus, ik zit nu al weer op dag 31 en nog geen tekenen van naderende menstruatie dat valt tegen ik dacht dat ik meer stipt was. Dus maar goed dat ik het nu alvast bijhoudt. Ik ga ook proberen wat ovutesten alvast op de kop te tikken, ytest nog tips? Fruitvliegen, nee geen last van maar wel maaien in de container gadverdamme! Morgen wordt hij geleegd dus dan maar eens goed schoonmaken. @kapitein: fijn dat je vakantie goed is bevallen! Dat is wel weer even wennen dan zo'n menstruatie.
We zouden eigenlijk in Frankrijk blijven. Reden naar het meer van annecy en kwamen dus uit bij de Zwitserse grens. Wat overigens wel een logische route was. @Onggesteld. Ik had last van krampen en last van mijn rug. Dus ik zei tegen vl, oh oh volgens mij moet ik worden. En tijdens en stop op zo'n vieze wc langs de weg was het behoorlijk raak. Gelukkig altijd wel iets in de caravan liggen ivm veel last van afscheiding. Hebben jullie dat trouwens ook? Ik heb soms dagen dat ik een inlegkruisje gebruik, omdat ik het te veel vind om zonder te doen. Nou zei een vriendin van me dat ze het niet normaal vind dat ik zo veel afscheiding heb. Ik vind het wel meevallen maar wat is jullie ervaring daarmee. Om de dag heb ik een slijm plekje van 2 centimeter. En af en toe veel meer. Om het zo maar uit te leggen haha.
Fruitvliegen hier geen last van wel van gewone vliegen. Alleen is de reden logisch want onze buren wanen zich op een boerderij. En hebben een boel kippen maar vooral konijnen! Stinkt @Kapitein. Fijn dat je vakantie mooi was! Lijkt me heel mooi Zwitserland. Wij wilden naar Texel maar het park wat we wilden is helemaal bezet. Nou ja, er zijn nog huisjes maar die zijn gelijk 250,- duurder. En dat vind ik echt teveel. @Brondy. Ga je eerder beginnen dan eerst de bedoeling was? Of heb ik weer eens wat gemist haha Ik heb de huisarts nog niet gebeld. Ik ben een behoorlijke uitsteller (A)
Meer van annecy zijn wij twee jaar terug geweest, erg mooie streek! Ik heb nooit veel last van afscheiding.
@Rums Texel is super. Wij zijn er vorig jaar geweest. Wel de moeite waard om een leuk betaalbaar huisje te zoeken. Wij zaten in de zeedistel. Heel betaalbaar maar vrij kleine appartementen. Wel schoon en ontzettend goed gelegen. Voor ons geen probleem dat het niet heel groot was. @adriana heb jij nooit afscheiding? Dat is fijn. Ook nooit een beetje slijm? Ik heb dat al zolang ik mij herinner dus kan het mij bijna niet voorstellen. Morgen lekker naar het strand met vl en onze hond. Wij gaan naar Noordwijk omdat hij daar tot Katwijk los mag. Jullie nog tips voor hondenstranden?
Velzen noord, achter de hoogovens, maar dan moet je echt weten waar je moet zijn haha, eerst wijk aan zee door Pfff kort nachtje nachtspookje actief gaaaaaaaaaaaaap