Wie beginnen er ook in November met IUI en Hormonen?

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Sugarblossom, 1 nov 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Scarabee

    Scarabee VIP lid

    12 dec 2010
    6.482
    1
    38
    n.v.t.
    Vlinder & Onewish, gefeliciteerd met de geboorte van jullie wonders!

    Onewish ik heb je foto's bekeken en wat een dotje is ze !!

    Hoe gaat het met de andere meiden ?
     
  2. Sugarblossom

    Sugarblossom VIP lid

    23 jul 2010
    5.439
    11
    38
    Vrouw
    Nederland
    Ja is wel jammer heb ik weer :( maar ben ook nu wel blij dat ze mag komen :) Ik hoop dat het nu wel een keertje mee mag zitten maandag. Dank je wel voor je berichtje!
     
  3. Scarabee

    Scarabee VIP lid

    12 dec 2010
    6.482
    1
    38
    n.v.t.
    Denk er maar aan dat je haar straks gezond en wel in je armen hebt ;) Ein-de-lijk!! Komt goed meis, adem in en uit, probeer je rust te vinden. X
     
  4. Onewish

    Onewish VIP lid

    15 jul 2010
    8.373
    0
    36
    OneLoveOneWishOneHeart
    Sugar spannend meid!!! veel succes!! komt allemaal goed!
    Scarebee dankjewel meis! ze is ook echt n schat! huilt niet vaak, en lacht heel veel hihi,, genieten! Nu gaan we met ze alle voor jou duimen dat je snel in verwachting mag zijn van jullie kleintje!

    x
     
  5. Sugarblossom

    Sugarblossom VIP lid

    23 jul 2010
    5.439
    11
    38
    Vrouw
    Nederland
    Iedereen
    Ik ben vrijdag weer geweest en het hele ritueel weer goed maar nu ook mijn bloeddruk opeens. En gelukkig niet flauwgevallen haha. Ik moest hierna weer het ontsluitingsonderzoek ondergaan, dat doet echt pijn dat wordt weer mank lopen... vandaag moet ik weer voor dezelfde controle.

    Ik heb nog steeds een vingertopje ontsluiting en vanmiddag kijken ze hoeveel ik dan heb want ze willen het van morgen dat inleiden uitstellen omdat mijn bloeddruk nu goed was want ze willen dat ik meer ontsluiting heb (baarmoedermond rijper te maken) zodat kans op kunstbevalling (keizersnee) kleiner wordt. Nu zeggen ze misschien woensdag maar dat ligt aan vanmiddag weer. Ze houden me streng in de gaten mocht het fout gaan willen ze me wel meteen inleiden. Ze laten me in ieder geval niet langer dan 39 weken lopen.

    We waren ons wel al aan het voorbereiden op maandag (de dag die vandaag plaats zou vinden om ingeleid te worden) maar dat hoeft niet meer. Aan de ene kant ben ik wel blij dat m'n bloeddruk die vrijdag gezakt is en is het beter dat de baby nog even blijft en kans op keizersnee kleiner wordt zo want wil liever normaal kunnen bevallen al was het bij mijn zus potdicht en is ook ingeleid bij haar 1e. Vind het nog wel zwaar maar alles voor mijn kleintje! We vechten gewoon door tenzij het niet meer gaat natuurlijk.

    Oh en die muren thuis komen zo op me af hè wordt helemaal gek van die pilletjes maken me suf, misselijk, ben alleen maar aan het hangen, vervelen kan niks nergens heen :(

    Mijn ouders komen vanavond terug van vakantie, wat ben ik opgelucht! Voel echt dat ik ze nodig heb, ze zijn een weekje in Spanje geweest.

    Hou jullie op de hoogte moet ik ingeleid worden één van deze dagen.
     
  6. Safira

    Safira Actief lid

    11 mrt 2012
    125
    0
    0
    ik werk in een ziekenhuis
    in het noorden
    Onewish en Vlinder: Allebei gefeliciteerd met de geboorte van jullie kleintjes!!

    @Sugar: Veel sterkte voor jou, ik hoop voor je dat je uiteindelijk op de natuurlijke manier mag bevallen!
     
  7. Happy1978

    Happy1978 Bekend lid

    15 apr 2011
    502
    0
    0
    Onewish en Vlinder van harte meiden, super om eindelijk jullie kindjes in je armen te kunnen houden

    Sugar, je houd het spannend meid, hou vol he, alles voor een goed doel. Hou ons hier op de hoogte!!

    Vandaag laatste werkdag gehad nu genieten van mn verlof. Staan nog wat uitjes gepland met mn mannen, nu kan het nog he. Ik voel me goed af en toe wat last van de warmte en soms niet zoveel energie meer, nog een paar weekjes en dan mag ik mn 2e manneke verwelkomen, heb er zolang op moeten wachten, zoals iedereen hier.

    Overige meiden, heel veel succes, denk aan jullie. Hopelijk kunnen we snel een aantal toekomstige mama's aan het lijstje toevoegen.
     
  8. Scarabee

    Scarabee VIP lid

    12 dec 2010
    6.482
    1
    38
    n.v.t.
    @Sugar, sterkte!
    @Happy, fijn dat je verlof hebt! genieten :)

    Ik heb vorige week bij het ziekenhuis gevraagd of ik weer terug mag naar IUI .. was een beetje een wanhoops actie.. ik weet ook helemaal nog niet of het wel haalbaar is qua vergoedingen van IVF. Ik las ergens dat ze vanaf 2014 toch willen invoeren dat er 1x IVF vergoed wordt, maar ergens anders lees ik weer dat 3x IVF erin blijft.. Lekker duidelijk allemaal. (Voor het geval dat het met IUI niet lukt dan)
    Ik word in ieder geval deze week gebeld of ze het goed vinden dat ik voor 3x terug naar IUI ga.. eigenlijk weet ik helemaal niet wat ik wil op het moment, het is gewoon erg moeilijk zo met het 'einde' in zicht, wil de hoop niet verliezen, maar de vrees is wel groter geworden eigenlijk.
     
  9. maria6

    maria6 Actief lid

    21 jun 2011
    212
    0
    0
    Hallo iedereen.
    Ik heb al heel lang niets geplaatst en niet gekeken op dit forum. Ik wilde even rust in mn hoofd en rust door weg te blijven van het ziekenhuis.

    Ik heb nu lekr vakantie. Na 8 iui's, 2 miskramen en slechte uitslagen v mn uitstrijkje hebben we een pauze v 6 maanden gehad.
    Eind augustus heb ik een afspraak met de arts. We gaan dan beginnen met ivf. Alle medicijnen heb ik al dus das makkelijk.
    Ps. Ik lees wel al jullie berichten hoor.
     
  10. Onewish

    Onewish VIP lid

    15 jul 2010
    8.373
    0
    36
    OneLoveOneWishOneHeart
  11. Staffie84

    Staffie84 Fanatiek lid

    10 jun 2011
    2.670
    355
    83
    Zuid-Holland
    He meiden,

    Hoe is het hier??

    @Vlinder & Onewish
    gefeliciteerd!!!
    Gaat alles goed??

    @Sugar
    Is er bij jou al een wondertje geboren??
    Wat een schitterende babykamer hebben jullie trouwens!

    @Happy
    Hoe gaat het met de laatste loodjes?


    @Scarabee
    *knuffel*
    Weet je al iets uit het ziekenhuis?
    Zolang er geen reden is dat het niet lukt, zou IUI toch een kans moeten zijn. En IVF/ICSI tzt in een ander ziekenhuis?

    @Maria
    Geniet van je rust!
    Dan straks helemaal fit aan de IVF beginnen, hopelijk komt hiermee jullie wens snel in vervulling

    @Safira
    Hoe is het bij jou?



    Vandaag de 20 weken echo gehad, en gelukkig zag alles eruit zoals het zou moeten:D:D
    Vond het echt wel heel erg spannend..:)
    Maar onze dochter:D:D
    zag er gezond uit:D

    Nu dan eindelijk echt aan ons kamertje beginnen, en een keer shoppen voor onszelf
     
  12. Scarabee

    Scarabee VIP lid

    12 dec 2010
    6.482
    1
    38
    n.v.t.
    @Staffie84, hee meis, leuk van je te horen :) gefeliciteerd met de 20 weken echo! Ook jij gaat in mijn beleving heel snel !! Wat leuk dat je een dochtertje krijgt :D (als het een jongetje was geweest had ik hetzelfde gezegd hoor ;) )

    Heb het ziekenhuis al gesproken (ik kreeg idd IUI in een ander ziekenhuis, maar had ook bij dit ziekenhuis gekund hoor). De aanvraag voor 3x IUI is afgewezen.

    Ik vind het eigenlijk maar een hoop gelul wat ze daar doen...
    Toen ik daar een intake had zeiden ze : U heeft met IUI net zo'n grote kans, wij willen jullie nog 3x IUI aanbieden. Wij hebben dit afgewezen en zijn naar IVF gegaan.
    En nu verzocht ik tóch om die 3x IUI en zeiden ze : U heeft met IUI maar 10 % kans en met IVF 20 % dus we willen geen IUI meer geven.

    Ik dacht nog, misschien omdat IVF nummer 1 mislukt is dat m'n kansen dan dalen.. Maar dat vond ze alleen maar 'domme pech' dat er maar 2 eicellen uitkwamen.

    Ze zeggen nog meer dingen die niet kloppen:
    Eerst : Een hogere dosis Menopur heeft geen zin, want je bent afhankelijk van wat er klaar ligt begin van je cyclus, en daar heeft Menopur geen invloed op.

    Daarna : Een hogere dosis Menopur kan de oplossing zijn, zodat er meer klaarligt aan het begin van je cyclus.

    Toen ik ze confronteerde met deze tegenstrijdigheid viel ze stil. Toen zei ze daarna: Klopt eigenlijk ja, maar we hópen maar het beste he.

    Voelt niet goed dit hoor.

    Ik ben er even mee gestopt allemaal.


    Ik mag de eventueel volgende IVF wel met een narcose gelukkig, dat scheelt wel.

    Ik maak me veel zorgen dat het nooit gaat komen.

    Ik ben nooit aan de pil geweest, en ook in mijn vorige 2 relaties nooit zwanger geraakt, terwijl we het toch wel jaren lang deden zonder condoom. Niet dat we er toen 'bewust' mee bezig waren, maar het was wel welkom al.

    Moest het even kwijt :(
     
  13. Staffie84

    Staffie84 Fanatiek lid

    10 jun 2011
    2.670
    355
    83
    Zuid-Holland
    Jeetje meid, het klinkt allemaal wel erg vaag wat ze je te melden hebben.
    Alsof ze zelf ook niet helemaal zeker zijn van hun zaak.
    In welk ziekenhuis ben je nu onder behandeling??

    Snap wel dat je er even klaar mee bent, zeker als het ziekenhuis ook niet echt vol goede moed klinkt....

    Dat het al die jaren niet tot een zwangerschap is gekomen zegt niks...
    Mn ex en ik waren ook niet echt voorzichtig;) meer zo van, gebeurt het dan is het ok...nooit zwanger geraakt, en met mn huidige vriend echt 4 jaar bezig geweest en zie nu!

    Daarnaast is er een bevruchting geweest bij jou...het is dus niet onmogelijk, het moet alleen wat langer bij je blijven zitten:(

    is het geen idee om helemaal blanco naar een ander ziekenhuis te gaan?
    Die hebben misschien andere inzichten, andere onderzoeken, ander behandelplan en kunnen je misschien wel de hoop en het vertrouwen geven??
     
  14. Scarabee

    Scarabee VIP lid

    12 dec 2010
    6.482
    1
    38
    n.v.t.
    Loop nu in het UMC.
    Weet nog niet of ik ergens ga kijken. Ik laat voor nu alles even rusten..

    Je hebt gelijk hoor, dat het niet iets hoeft te zeggen. En ik kan idd zwanger raken.. Soms zie ik het even te somber in allemaal, maar dat komt ook omdat ik realistisch wil blijven. Je bent wel een hoopgevend voorbeeld!! Net als de anderen van deze club eigenlijk. :)

    Ben benieuwd hoe je kamertje gaat worden..! Mooie tijd om ermee te beginnen zo he :)
     
  15. Happy1978

    Happy1978 Bekend lid

    15 apr 2011
    502
    0
    0
    @staffie, hier gaat alles goed hoor, echt de laatste loodjes he, maar geniet nog volop van mn buikje (zeg maar buik haha).

    @sugar, hoe is het meid, al nieuws, succes he!!

    @scarabee, jij ook succes meid, hopelijk geeft het je rust om even te stoppen. Ik kon het niet hoor, moest doorgaan.

    Iedereen succes weer!!
     
  16. Happy1978

    Happy1978 Bekend lid

    15 apr 2011
    502
    0
    0
    Rustig hier haha.

    Ik ben vorige week bevallen van een prachtig mannetje. Alles is goed gegaan en kijk terug op een mooie bevalling (dacht ik op dat moment niet hoor, vond het best pittig, maar achteraf, mag ik niet klagen voor een 1e natuurlijke bevalling)

    Hij heet Aiden Samuel, roepnaam Aiden (Eedun) net als zn grote broer Liam een Ierse naam. Ik wil een foto plaatsen, maar weet niet hoe....
     
  17. Vlinder73

    Vlinder73 Fanatiek lid

    22 feb 2011
    2.146
    1
    38
    In mijn paradijs

    Gefeliciteerd meid geniet ervan.
     
  18. Staffie84

    Staffie84 Fanatiek lid

    10 jun 2011
    2.670
    355
    83
    Zuid-Holland
    Happy; Gefeliciteerd!!!

    Wat een mooie naam:D

    Als je op het paperclipje klikt kan je een bestand (foto) vanaf je pc uploaden naar hier,
    ben erg benieuwd naar jullie wondertje:D



    Hoe is het met de rest van de meiden?
     
  19. Happy1978

    Happy1978 Bekend lid

    15 apr 2011
    502
    0
    0
    Nou ik zie geen paperclipje, maar heb een fotoalbum gemaakt, die jullie kunnen bekijken.

    Hoe is het verder met de rest...???
     
  20. Scarabee

    Scarabee VIP lid

    12 dec 2010
    6.482
    1
    38
    n.v.t.
    Je moet eerst op 'meer opties' klikken onderaan en dan zie je een paperclipje.. of klikken op 'beheer bijlagen'
     

Deel Deze Pagina