Goedemorgen meiden, Gefeliciteerd aan de meiden die nu al positief hebben getest. Eventuele meiden op die nu al de duivels hebben... Grrr balen! Negatieve testers, hopelijk over een paar dagen toch een posi test! En meiden met tuurtesten... Hopelijk snel een donkere streep! @Hier Ik zal vanavond uitgebreid reageren en de lijst bijwerken. Heb het gisteren erg druk gehad. Meeting in Maastricht was geslaagd. Was wel pas om 20:00 uur terug. Verder doet het wachtbankje me nog steeds niet veel. Ik heb nu de instelling "Ik zie het allemaal wel". Dus er is ook nog geen testdrang! Probeer ook zo veel mogelijk mijn gevoelens uit te schakelen en er nuchter in te staan. Ik voel soms wat krampjes in mijn onderbuik (baarmoeder), maar dat had ik de vorige ronde ook, dus het kan ook een negatief iets zijn natuurlijk. Met andere woorden. Ik zie het allemaal wel.
Dat wist ik lix hihihi maar wil graag weten of er n max is? Ik heb een vermoeden dat die van mij lang is
@julli: balen!!!!! Dat is niet leuk! ik hoop dat je de volgende ronde meer geluk hebt! @Lucindalice: ik heb niet echt verstand van temperaturen, dus kan je helaas niet helpen.. Maar de duimen draaien nog steeds! @Lix: wat stoer!! Heerlijk om te zien als je kind zo blij is met iets he! Ging het inslapen ook goed? Of heeft ze nog lang liggen spoken? en hier... Tja... Moest er vannacht uit om te plassen. Ik kan me niet meer herinneren wanneer dat voor het laatst was. Volgens mij aan het eind van mijn zwangerschap 3 jaar terug... Vind het dus best apart. Mijn borsten doen pijn en ik vind ze ook wat groter. Maar dat alles probeer ik met alle macht te negeren. Eerst maar eens testen maandag, en dan zien we wel. Maar dat ik me anders voel dan anders is een feit! Wie gaat er vandaag allemaal testen? Succes! En ik duim voor heel veel roze!
Wikipedia zegt dit: Deze fase duurt bij 10% van de vrouwen met een regelmatige cyclus ongeveer 14 dagen, maar blijkt te kunnen variëren van 7- 19 dagen
Iedereen die gaat testen heel erg veel succes! ! Mijn duimen draaien voor jullie! hier altijd llast van gevoelige tepels vanaf ei Tot Nod. Maar nu voel ik Helemaal niks? Iemand ook wel eens last van gehad? Hoop dat het positief is haha dat k daar nu niks aan voel
Thanks bambino voor je antwoord. Maar een langere lf is niet zo erg toch? Álleen een kortere is niet goed toch?
Volgens mij geeft het niet. Ik zie hier genoeg vrouwen met een lange lf die gewoon zwanger worden. Ook met korte trouwens denk niet dat je je zorgen hoeft te maken. Op welke dag zit je nu?
Mis flower gefeliciteerd nou als die cleur blue met indicator aangeeft dat je zwanger bent mag je daat echt wel vanuit gaan hoor. Kv test zou bij de een meer knallen dan bij de ander Juli balen joh succes in de volgende ronde. Weet niet wie schreef overdat de man ploegendiensten draaide en of dat schadelijk was voor de sperma. Maar dat lijkt mij niet joh. Hij heeft nou alleen een ander ritme toch. Dus zou niet kunnen bedenken waarom dat nu schadelijk zou zijn
@hogelinda: ongeveer een uurtje. Ze heeft wel onrustig geslapen, maar ze is ook erg verkouden en wil al dagen niet eten. gister bij tandenpoetsen zat er wat bloed op de tandenborstel. Dus wrs ook pijn in dr mond... @lf: lange lf lijkt mij geen probleem. kan je wel voor nod testen haha
@ LIX, wat fijn dat je dochter het zo goed heeft gedaan! Heb net je tempkaartje bekeken en ik vind hem nog hoopvol hoor @ Lieflief, ok, wellicht wat vroeg dan... Merk zelf vaak aan het einde van de cyclus ook van die pijntjes, vooral met niezen enzo... Maar je zit pas 3dpo, heb echt geen idee meid
ja dat was Ik over die ploegendienst ja ik had dat bij Google gezien. Dat als je zwanger wil worden en de man in ploegendienst werkt dat niet bevorderlijk is voor het zaad.omdat je een onregelmatig leven hebt. Ik hoop dat het allemaal wel mee zal vallen
@ Jace, geen idee eigenlijk... @ MCRD, goed dat je nog zo 'zen' bent en fijn dat de meeting geslaagd was! @ Hogelinda, klinkt hoopvol!!
Goedemorgen!!! Ik zag positieve testen voorbij komen gisteren, gefeliciteerd! Hier: Ik zit nu op cd 16 van een cyclus van 26 dagen. Laatste paar keer op cd 27 ongi, dus ik mag op het wachtbankje voor 11 dagen. En ondertussen klussen we nog wel door Hoop dat we een super roze lijst krijgen!
Dit was het kaartje van de cyclus waarin ik zwanger werd van x. als ik die bekijk is er idd nog wel hoop voor deze mnd
Meiden met een positieve test: gefeliciteerd!! Spannend voor jou Lix! Ik heb het vermoeden dat er dit keer heeeel veel roze komt Ik ben ook zó benieuwd of het bij ons is gelukt!! Ik ga denk ik niet eerder testen. Wacht het gewoon even af.