Dames.. wat gebruiken jullie om donkere plekken (wallen?) onder je ogen mee te verdoezelen? Ik ben op zoek naar een soort van foundation/coverstick waarbij ik niet gelijk mijn hele gezicht moet bijsmeren en uiteraard iets wat gelijk resultaat boekt Ik gebruik nu de BB creme, maar die dekt niet helemaal helaas. Tips??
Ik gebruik concealer van catrice. Goedkoop en werkt goed! Ik gebruik het in combinatie met foundation. De concealer is iets lichter dan mijn foundation zodat je een mooi effect krijgt en dus de wallen minder opvallen. Echt onmisbaar als moeder van een zeer vroege vogel
Soms zijn donkere kringen erfelijk en daar kan je niets tegen doen, behalve camoufleren. Water drinken, voldoende slapen werken dan helaas niet. Mijn moeder heeft het, ik heb het, en mijn dochter heeft het ook.
Hmmm... dat werkt echt niet als het probleem gewoon in je genen zit hoor! Ik drink veel water maar heb dit probleem altijd gehad. Het heeft ermee te maken dat de huid onder de ogen dun is. Ik gebruik tot nu toe Make up Forever, de Full Cover, echt topspul. Duur maar gaat erg lang mee en doet wat het moet doen. Het was te koop in shop in store bij V&D maar helaas heeft dit bedrijf alle vestigingen in NL gesloten.... Ik moet nu op zoek naar iets nieuws of online bestellen (hoge verzendkosten!). Maar je doet er heel lang mee, dus ik heb nog even...
Studio Moisture Tint van MAC of anders de Touche Eclat van YSL. Persoonlijk vind ik die van MAC beter.
Ik ook. Is het mooiste als je t natuurlijk er uit wil laten zien. Wel 30 euro of zo.. je doet er lang mee.
Garnier roller, ben ik helemaal blij mee, want heb ook donkere kringen (erfelijk). Wel de beige pakken, niet de groene die doet bij mij i.i.g niks. Je hebt nu ook een gele, die wil ik binnenkort ook eens proberen.
Ik ben ook gezegend met 2 van die zwarte gaten. Heb jarenlang de Touche eclat van YSL gebruikt maar uiteindelijk overgestapt op DIORSKIN Sculpt van Dior. Deze camoufleert niet alleen héél erg goed maar heeft ook een opvulfunctie. Voor mij niks anders meer.
Bobbi Brown creamy concealer is top. De touch eclat van YSL is geen concealer meiden! Dat is een high lighter. Als je hem opdoet lijkt het misschien wat gedekt maar na 2 uurtjes vallen je wallen alleen maar meer op want er zitten licht reflecteerende deeltjes in. Je moet de touch eclat over je foundation/concealer gebruiken.
Oh die dekt idd ook heel erg goed. Helaas zitten er wat stofjes in waar ik blijkbaar niet zo goed tegen kan, maar als je daar geen last van hebt is deze ook helemaal goed!