En er is hier geen ruzie hoor. Vond het gewoon walgelijk om te zien. Hij is mij geen verantwoording schuldig van wat hij toen deed. Ik heb ook wel gekke dingen gedaan hoor.
Nou toen ik begon over een usb stick en ik toch wel wat vreemds vond ging het lichtje nog niet branden. Toen hii vrolijk achter de laptop ging zitten was de boodschap natuurlijk snel duidelijk.
Lijkt me niet leuk om te zien nee, gadver de gadver. Maar ja ach, verleden tijd, hij wist niet eens meer dat ie het had. Hopelijk vergeet je dit snel !!!
Ach hij is het vergeten, kan gebeuren. Straks lachen jullie er allebei om Kan me best voorstellen dat je geschrokken bent, ik zou ook even niet meer willen en de slaapkamer checken hahaha (dat van de slaapkoamer is maar flauwekul )
Ah ok, ja dan zal hij er verder vast niets meer mee gedaan hebben. En nu proberen het van je netvlies af te krijgen .
Goedzo, betere reactie kon je er niet op krijgen toch? Filmpje weg en klaar ermee. Alleen jammer dat je het hebt moeten zien, nu nog van je netvlies wissen. Denk maar zo, jij kunt het nu beter tegenkomen dan dat je zoontje het over jaren tegenkomt wanneer hij een USB stick voor school zoekt
Ow, haha Ik zou het wel leuk vinden om te vinden. Maar ik ben dan ook heel nieuwsgierig en heb weinig schaamte wat seks betreft.
Beter dat jij die usb nu tegenkwam dan je zoon over 10 jaar als hij 'm wil gebruiken voor school (jaja, vooropgesteld dat er dan nog sticks bestaan, I know)
Ik zou het niet leuk vinden, maar dat is gewoon meer het idee dat je je eigen vent ziet sexen met een ander. Maar niet meer dan dat. Boos worden heeft geen zin, zeker niet als hij die eerste hints niet snapt. Loslaten van je netvlies is lastig hè. Komt goed meid!
Hihi tsja, het is even slikken en niet leuk om te zien. Maar gezien het feit hij niet eens meer wist dat hij hem nog had toch ook wel komisch. Hier kwam ik een trouwreportage van vriend en zijn ex tegen. Op internet. Nou heb wel even flink gejankt. Inmiddels is het filmpje van internet af. En boeit het me niet meer zo.
Daar zijn we het over eens, niemand wil zoiets vinden van haar man uiteraard! Andersom ook niet! Maar iedereen heeft recht op een verleden en het is wel handig als je dat goed afsluit en zulke dingen opruimt maar als dat fout gaat kun je het hem weinig kwalijk nemen. kan me hooguit voorstellen dat je niet lekker in je vel zit door de situatie en dat hij hem alsnog mag vernietigen. Om hem nou niet te willen zien... Vind ik een beetje ver gaan.
Zeg dadelijk maar dat hij nu ook terecht kan bij het topc: jou moment dat je door de grond kon zakken van schaamte.
Ik zou er niet om kunnen lachen.. Zou de rest van m'n leven steeds weer opduiken in mijn hoofd zodra ik intiem zou zijn met hem. Jak.. heb je 't al van de usb af gegooid? Dat is het eerste dat ik zou doen in ieder geval
Misschien heeft ie wel meer van dat soort filmpjes op usb sticks? Dat ie dat vergeten is ofzo? Hoop voor je dat je er niet meer te zien krijgt...
ik vind dit nog wel meevallen (als ie het niet expres heeft gedaan natuurlijk!) Mijn man die noemde me bij de bank bij zijn ex haar naam , nou toen was ik pas pissig , dat vind ik erger dan een oude sex tape
het is niet leuk om te vinden, ik zou er ook van schrikken maar later ook wel om kunnen lachen. Hij heeft een verleden, soit en dan doe je wel eens rare dingen. en soms vergeet je dat je iets nog hebt. dan gebeurt mij ook. maar om dan gelijk te roepen, ik kan dit nooit vergeten als ik intiem met hem ben, of ik hoef hem nooit meer te zien, vind ik wel erg overdreven en schijnheilig. Maar dat vind ik bij de meeste van dit soort topics. ik krijg het idee dat er bijna geen relaties meer zijn want om de haverklap word de man voor iets kleins uit huis gegooid als ik het hier zo lees. maar dat is mijn mening. Ts. fijn dat jullie het zo opgelost hebben en dit zijn mooie verhalen om later nog eens lekker om te kunnen lachen als je samen in het bejaardenhuis zit.