NOD lijst 1 t/m 15 september.

Discussie in 'NOD forum' gestart door MRCD, 3 aug 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. kim198

    kim198 Bekend lid

    29 jun 2011
    898
    0
    0
    Ik word steeds naar dit forum getrokken, ookal is mijn hoop voor deze maand minimaal. Ik hoop het zó voor jullie!
     
  2. Bambino15

    Bambino15 Fanatiek lid

    10 aug 2013
    1.803
    0
    0
    NULL
    Noord Brabant
    Oké dankjewel. Zo frustrerend dat ik het niet op de foto krijg wat ik zie.
    Ik zet het maar even van me af.
     
  3. Bloomy

    Bloomy Bekend lid

    6 aug 2013
    770
    0
    16
    cats & dogs
    Noord NL
    Dank je wel ook Bloempje22.
    Ik word wel al een beetje zenuwachtig dat er 2 een lijntje zien!! Ik voel eigenlijk verder nog niks geen signaaltjes die wijzen op zwsch of ongie.... Mèn ik zit me echt op te vreten op mn werk hiero...!
     
  4. IsaB

    IsaB Niet meer actief

    Morgen nog maar een testje er tegen aan gooien Bloomy ;)
    Spannend hoor !!
     
  5. Lucindalice

    Lucindalice VIP lid

    3 feb 2010
    6.050
    145
    63
    Sorry Bambino, zie hem niet :(....

    @ Hogelinda, bah n witte test!! Maar je zit pas 8dpo, dus dat geeft hoop!!
    O daar ben je :D *zwaait terug*

    Spannend Bloomy!!
     
  6. Sith

    Sith Niet meer actief

    Hallo dames,

    september is nu toch echt aangebroken en de eerste positieve testen zijn er al.
    Voor mijzelf heb ik er deze maand niet zo'n goed gevoel over, al blijft er toch nog wel wat spanning. Zaterdag is mijn NOD, dus nog even afwachten.

    Hopelijk deze maand veel positieve testen.
     
  7. Lucindalice

    Lucindalice VIP lid

    3 feb 2010
    6.050
    145
    63
    @ Bambino, op de 2de zie ik n pennenstreepje, maar kan de kleur niet beoordelen...

    Sorry Bloomy, ik zie echt niets...
     
  8. Lucindalice

    Lucindalice VIP lid

    3 feb 2010
    6.050
    145
    63
    Moet zeggen dat ik er vandaag rustiger onder lijk dan gister... Ik ga m'n Iphone zo maar uit het zicht in de oplader hangen en wat huishouden doen. Eens zien of dat me lukt :p
     
  9. Bambino15

    Bambino15 Fanatiek lid

    10 aug 2013
    1.803
    0
    0
    NULL
    Noord Brabant
    Ik ga maar even wachten hoe frustrerend ook.
    Het lijntje is net zo breed als de controle streep maar krijg hem niet op de foto helaas. Nu weet ik nog niks balen zeg.
     
  10. Lucindalice

    Lucindalice VIP lid

    3 feb 2010
    6.050
    145
    63
    Knuffel voor jou Bambino!
     
  11. Jace

    Jace Bekend lid

    26 jul 2013
    602
    0
    0
    Bambino knuff!!
     
  12. Bambino15

    Bambino15 Fanatiek lid

    10 aug 2013
    1.803
    0
    0
    NULL
    Noord Brabant
    Thnx girls doet me goed ben even niet blij :(
     
  13. kim198

    kim198 Bekend lid

    29 jun 2011
    898
    0
    0
    @Bambino, ik begrijp je frustratie. Die onzekerheid is KILLING! Een omo-witte test was echter nog erger geweest misschien!
     
  14. IsaB

    IsaB Niet meer actief

    Bambino, zonder te hoeven turen zie ik het streepje hoor !
    Ik duim voor je dat je over een paar dagen een knaller hebt.
     
  15. vosje2000

    vosje2000 Fanatiek lid

    28 mei 2007
    3.777
    1
    0
    Thuismama en vrijwilligster voor diverse organisat
    Hey dames, ik heb vanmorgen weer zo'n zelfde test gedaan en ik zie echt totaal geen tweede streepje meer :/
    Snap het even niet meer.. Ook op de 'extra gevoelige test' van 123thuistesten geen streep je te zien op een heul vaag schaduwtje na waarvan ik me afvraag of dat niet gewoon iets voorgedrukts is.
    Ik denk dat het hier dus toch niks is helaas...

    Het was me even allemaal te veel om bij te lezen, maar van wat ik opving: Jace gefeliciteerd!!
    En de dames met twijfeltests, succes! Ik duim voor jullie.
     
  16. Briar Rose

    Briar Rose Actief lid

    1 sep 2013
    115
    9
    18
    Flevoland
    @ bambino, Knuffels van hier, houd moed een roze streep hoe licht die ook is is al dichterbij dan dat ik ben! Mijn nod is een dag eerder en ik zit nog steeds op wit, dus je loopt al voor op mij ;).

    Begin hier ook flink de zenuwen te voelen, had gister nog behoorlijk kramp maar nu is het stil. Stilte voor de storm misschien :(? Heb wel een licht roze ovulatie test maar ik weet niet of dat wat waard is.
     
  17. Typfoud

    Typfoud Fanatiek lid

    3 aug 2013
    1.442
    0
    36
    Dames ik kan het niet meer bijbenen zoveel kletsen jullie! Voor de zwangere dames van harte!!! Meiden op rood heel veel succes toegewenst in de volgende ronde. En dames die nog in onzekerheid zitten.....hopelijk snel duidelijkheid voor jullie.

    Hier merk ik weinig...ja ik kan niet meer op mijn buik slapen dit doet pijn & eergisteren misselijk maar dat zal wel niks zijn net na de eisprong (als ik die al heb gehad). T zou ook te mooi zijn dat het gelijk weer raak is....en ben er best bang voor om weer zwanger te zijn na de miskraam. Nu al bang dat het weet mis zou gaan... Ik lees zoveel verhalen waarbij het de tweede keer weer mis gegaan ast.
     
  18. Bambino15

    Bambino15 Fanatiek lid

    10 aug 2013
    1.803
    0
    0
    NULL
    Noord Brabant
    Ik hoop het. Ga nu maar proberen zeker 2 dagen te wachten maar het liefst gewoon tot vrijdag nod. Hoop het voor jou ook meis!
     
  19. IsaB

    IsaB Niet meer actief

    Annie64, probeer je niet zo druk te maken meid.
    Ik weet dat het makkelijk gezegd is, maar zo maak je jezelf langzaamaan knetter.
     
  20. madameV

    madameV Fanatiek lid

    23 mei 2013
    3.905
    168
    63
    @ bambino, helaas ik zie hem ook niet maar dikke knuffel en je be t nog vroeg dus kop op! Het kan nog zeker:)

    @ bloomy ik zie hem ook bij jou niet. Maar kijk ook altijd ip de telefoon dus op de computer zal het ook wel duidelijker zijn. Dikke knuffel ook voor jou en succes met alles.

    @ hier heb net weer een ovu test gedaan en hij is echt super duidelijk! Nog duidelijker als gisteren. Doe er gewoon vandaag een stuk of 4 dan heb ik er weer vertrouwen in haha. Voordat ik na mijn werk ga vandaag zal ik ze f posten. Maat vraagje wanneer ik weer wit test, dan heb ik hem gehad. Maar stel dat dat morgen is, wat word dan mijn nod de 17e? Ik weet nl niet wat mijn lf is. Dus 14 dagen is gemiddeld toch? Dan zit ik hier dus verkeerd, en is mijn cyclus langer als de vorige keer. Ma goed ben allang blij dat ik zo dichtbij mijn ei zit. Zaterdagavond en vanochtend nog geklust dus :)
     

Deel Deze Pagina