ziek zijn en bevallen

Discussion in 'De bevalling' started by wolchu, Sep 2, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. wolchu

    wolchu Bekend lid

    Dec 6, 2011
    918
    2
    18
    Vroeg me af of er dames zijn die de griep hadden tijdens de bevalling. Werd vannacht ineens ziek wakker. Gaat het weg puffen v an weeën nog wel.? Dringend tips gevraagd.
     
  2. Littlejoy

    Littlejoy Actief lid

    Dec 29, 2012
    438
    0
    0
    Toevallig heb ik de afgelopen 2 weken buikgriep, ooronsteking en blaasontsteking gehad. Ik was doodsbang dat ik ging bevallen omdat mijn lijf moe en pijnlijk was. De verloskundige zei dat velen baby's zich pas aankondigen als de kust veilig is. Dat zie je in de dierenwereld ook.
     
  3. Mrs Hair

    Mrs Hair Fanatiek lid

    Jun 9, 2010
    3,330
    0
    36
    Jurist
    Zwolle
    En anders kan je altijd nog neusspray gebruiken tijdens de bevalling.
     
  4. Damay77

    Damay77 VIP lid

    Apr 18, 2010
    13,734
    7,501
    113
    Female
    Vaak begint een bevalling pas als het weer voorbij is. En zo niet dan schijnt er zo'n oerkracht los te komen dat het echt wel goed gaat komen.
    Hetzelfde bij mensen die slecht slapen en bang zijn dat ze uitgeput aan de bevalling moeten beginnen. Door de oerkracht voel je de vermoeidheid niet of nauwelijks
     
  5. wolchu

    wolchu Bekend lid

    Dec 6, 2011
    918
    2
    18
    Das iig een goeie. Ga op zoek nAar welke ik mag
     
  6. mommy1983

    mommy1983 VIP lid

    Mar 30, 2009
    12,507
    5
    38
    ik werd altijd ziek net voor de bevalling maar toen het moment daar was(spontane bevallingen) was het altijd over dus ik zou me er niet teveel zorgen over maken
     
  7. wolchu

    wolchu Bekend lid

    Dec 6, 2011
    918
    2
    18

    Dan hoop ik dat het snel over is want va mij mag ze komen ;)
     
  8. wolchu

    wolchu Bekend lid

    Dec 6, 2011
    918
    2
    18
    Gelukkig.
     
  9. ratatosk

    ratatosk VIP lid

    Mar 16, 2010
    5,429
    5
    0
    En je bent pas 37 weken hè, waarschijnlijk duurt het nog wel een paar weken voordat ze echt komt. Beterschap!
     
  10. Mamadaisy

    Mamadaisy Fanatiek lid

    Jan 1, 2010
    1,533
    6
    38
    Mijn verloskundige zei juist dat je ook ziek gewoon kunt bevallen.
    Dacht ook altijd dat je eerst beter werd maar dat blijkt dus niet zo te zijn.
     
  11. megacarls

    megacarls Niet meer actief

    #11 megacarls, Sep 2, 2013
    Last edited by a moderator: Sep 2, 2013
    Ik had deze keer een infectie in de baarmoeder waardoor ikzelf doodziek was tijdens mijn bevalling. Daardoor onze zoon ook 8 wk te vroeg geboren.
    Ik had koorts waar ik weinig last van ervaarde anders dan het afwisselend heel warm en heel koud hebben. Ik had ook een extreem lage bloeddruk waardoor het schijnbaar bijzonder was dat ik nog zo 'bij' was tijdens de bevalling. Ik lag aan 2 armen aan een infuus, 1xantibiotica en 1x bloeddrukoppeppers (die niet hielpen). Aan en arm nog een bloeddrukmeter die om de paar minuten mijn bloeddruk mat elke keer exact tijdens een wee.
    Geloof het of niet, het hielp juist. Voor de eerste keer lukte het me om met mijn aandacht boven de weeen te zitten (door die bloeddrukmeter). Verder heb ik vooral mijn weeën gevoeld en het ziek zijn niet als obstakel ervaren.

    Oh ja, en dan heb ik ook nog de boel onder gekotst XD

    Komt goed.
     
  12. Snootches

    Snootches Actief lid

    Jun 18, 2013
    312
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dit is zo waar. Ik heb 24 uur niks gegeten en voelde me zo ellendig, maar toch staat je lichaam zo ongelofelijk op scherp.

    Ik heb idd ook gelezen dat de bevalling zich ofwel pas aankondigt na je genezen bent, ofwel je ziekte "aan de kant schuift" dus dat je je ineens kiplekker voelt.
     
  13. Tigermommy

    Tigermommy VIP lid

    Jun 14, 2013
    5,350
    1
    0
    Thuisblijfmama van (bijna) 3 kindjes :)

    dat klopt wel ik heb ME dus altijd moe en door wekenlange voorweeen ook uitgeput de bevalling ZELF geen last van gehad (adrenaline) zeker als je geen pijnstilling neemt dan nemen je hormonen het goed over.

    Maar daarna merk je het wel aan je herstel wat dat gaat toch langzamer als dat je fit bent e.d.
     
  14. wolchu

    wolchu Bekend lid

    Dec 6, 2011
    918
    2
    18
    Voel me gelukkig al beter. Dinsdag koots gehad. Hiedoor moest ik ctg. Mijn bloedruk was goed maar mijn hartslag was hoog en de beeb reageerde hierop. Was best akelig maar was gelukkig in goede handen. En nu gaat het weer wat beter. iig geen koorts meer gehad. Als ik me zieker voel of koorts krijg word ik opgenomen. Heb sowieso een medische indicatie. Dus even hopen dat dat niet nodig is
     
  15. fidel2010

    fidel2010 VIP lid

    Aug 26, 2010
    6,659
    212
    63
    Ik had ontzettende last van keelpijn kriebelhoest, snotverkouden met 39 wkn, vk zei ook van ze zal waarschijnlijk blijven zitten tot je weer beter voelt, maar neem als zekerheid vit. C bruistabletten als ondersteuning van je afweersysteem. Idd ze kwam met 40+6 en dat ik weer kiplekker was !!
     
  16. miesemies

    miesemies Actief lid

    Mar 25, 2013
    374
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hier een vriendin die wel griep had en spontaan beviel. Omdat ze koorts had moest ze van de verloskundige wel in het ziekenhuis bevallen en het kindje moest ter observatie in het ziekenhuis blijven.
     
  17. wolchu

    wolchu Bekend lid

    Dec 6, 2011
    918
    2
    18
    wij moeten door omstandigheden ook blijven. dus dat is niet echt erg
     

Share This Page