Ik vindt het dit keer wel erg snel gaan..zeker na 24 wkn ofzo. de eerste zwangerschap leek veel langer te duren
Tot nu toe vind ik het niet heel snel gaan, achteraf terugkijkend is het wel snel gegaan. Maar verder heb ik niet het gevoel dat het snel gaat ofzo. Maar ik zit al sinds ik ons meisje voel te wachten op december, en dat lijkt nog zover weg.
ik hoop dat t snel gaat..aangezien ik niet meer werken mag, en al een paar keer galsteenkolieken heb gehad, daar kunnen ze pas na de zwangerschap wat aan doen.. Dus ik kijk echt de dagen weg..
Ik vond de tijd na 20 weken echt omvliegen. Ik kan niet zoveel dingen op een dag meer doen en ik heb enorm veel hobby's. Als ik bedenk dat ik over drie weken al thuis mag bevallen raak ik lichtelijk in paniek. Het huis is nog niet helemaal gepoetst en de babydeken die ik aan het breien ben is nog niet af en ik heb nog niet eens de uitzet compleet. Aan de andere kant is drie weken natuurlijk een hele tijd, dus ik zal het allemaal wel redden. Ik had alleen gehoopt dat ik allang klaar zou zijn.
Tot 16 weken langzaam. Tot 30 weken daarna snel. Laatste weken werken wisselend. En nu verlof... Hoop dat ik me genoeg vermaak om die weken door te komen, van mij mag het wel komen vanaf 37 weken