Hi meiden, Via Pampers kun je nu voor 54,45 incl btw 2 pakken Zwitsal billendoekjes a 17 stuks per doos kopen incl. opbergbox. Geen idee of het echt een goede aanbieding is, ik gebruik zelf nl. geen Zwitsal! De kortingscode die je moet invullen is Baby2013.
Hahaha, ok ik leg hem ff uit! Het zijn bewaarboxen met 17 pakjes en het is idd 1+1 gratis! Er zijn dus in totaal 2 bewaarboxen met in totaal 34 pakjes hahaha... Sorry, dacht dat het wel duidelijk was ! En idd, 45 ex btw! 54 zoveel inclusief!
Je moet dus als actiecode Baby2013 invoeren. Ik heb het net getest en het werkt (ik heb ze verder niet gekocht, alleen ff code ingevoerd!)
Ik kom inclusief btw en verzenden op 59,48 euro, vind dat toch niet zo heel goedkoop, kom dan alsnog op 1,75 euro per pakje... Ok, voor zwitsal is het redelijk goedkoop, haha, maar niet voor mij!
Zie ze trouwens voor dezelfde prijs (1,75 euro pp) bij de Vomar in de aanbieding staan, mocht iemand een Vomar in de buurt hebben: billendoekjes folder aanbieding bij Vomar - details
En bij de wehkamp zijn ze nog goedkoper, 1,67 euro pp Zwitsal Sensitive billendoekjes ( 24 x 63 st)? Bestel nu bij wehkamp.nl Alleen zitten daar dan geen bewaarboxen bij... Maar als je er iets bij bestelt en je zorgt dat je op de 40,- euro zit, dan kan je de kortingscode van 7,50 euro (nieuwecollectie) gebruiken
Heb het even getest, bij 39,99 euro pakt hij de korting niet, maar heb er een tandenborstel van 2,49 euro bij gedaan, dan ben je bij wehkamp 36,93 euro kwijt voor 24 pakjes zwitsal billendoekjes en 1 tandenborstel incl. verzenden... Kom je op 1,45 euro per pakje ongeveer, nog leuker!
Ik dacht ik meld het gewoon ff... Gebruik ze zelf ook niet verder maar dacht voor de mensen die ze wel gebruiken...
Haha, prima toch? Ik gebruik ze ip ook niet, maar denk, zoek eens even verder of het niet nog goedkoper kan...