April mama's 2011 deel 4

Discussie in 'De mama's' gestart door cvm1985, 19 mrt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. cvm1985

    cvm1985 Fanatiek lid

    2 aug 2010
    3.692
    32
    48
    Pfff ik heb net mijn kolf verkocht, mijn steun en toeverlaat 10 maanden lang die de laatste anderhalf jaar netjes verpakt op zolder stond...we hebben het geld dat hij opbracht ontzettend hard nodig en het schijnt dat de motor van een elektrische kolf niet beter word van te lang stilstaan...maar toch vind ik het ontzettend kl*te!

    Ik wil niets liever dan nog een kleintje, weer borstvoeding geven enz enz maar door mijn baanverlies kunnen we amper rondkomen en we willen pas een kleintje als we het financieel verantwoord vinden. Het is niet eerlijk voor een kindje en voor de kinderen die we al hebben om er nu voor te gaan. Dat kan dus nog jaren duren en aangezien manlief 11 jaar ouder is en geen bejaarde vader wil zijn dringt de tijd :(
     
  2. MiniMe81

    MiniMe81 VIP lid

    29 mei 2010
    5.398
    56
    48
    Where the heart is
    @CVM: Moeilijk hoor! Ik vind het wel heel goed van jullie dat je bewust wacht tot het financieel beter gaat. Stomme crisis ook! Ik denk dat er veel mensen zijn die dat ook als reden hebben om niet voor een tweede (of zelfs eerste) kindje te gaan. Dat is toch erg eigenlijk. Dat geld zo je toekomst kan bepalen!?
    Het is ook allemaal duur inderdaad. Hier hebben we beide salarissen ook gewoon echt nodig om alles te bekostigen.
    En dan las ik vandaag dat ze nog meer gaan bezuinigen op de kindregelingen... :(
     
  3. FB1984

    FB1984 VIP lid

    17 jul 2010
    7.586
    0
    36
    Zuid-Holland
    Pfff nou die bezuinigingen!!

    Ik zou graag een dag minder willen werken.
    Maar is helaas ook niet haalbaar....

    Nu maar hopen dat John ooit flinke salarisverhoging krijgt
    Zodat ik minder kan werken
    Hij baalt er ook van dat ik maandag weer moet beginnen
    En wilt t liefst dat ik minder
    Maar ja ten 1e mag t niet op mijn werk
    En dan is er echt geen geld meer voor leuke dingen :(
    Alleen boodschappen en dan op

    (K*t schuld van mn oude huis en vorige auto vriend!!)
    Kost ons elke maand bijna €400 :(
     
  4. MiniMe81

    MiniMe81 VIP lid

    29 mei 2010
    5.398
    56
    48
    Where the heart is
    @FB: Ga je nu weer 4 dagen werken dan? Of nog wel ouderschapsverlof en 3 dagen?
    Ik werk nu op contract 80% en neem straks nog een dag ouderschapsverlof en werk dan dus 3 dagen. We krijgen dan nog wat ouderschapsverlofkorting van de Belastingdienst dus hopelijk kan ik dat voorlopig dan blijven doen.
    Het maakt ook weinig uit als ik een dag meer ga werken, want dan betalen we een dag extra kdv voor 2 kids, en dat kost bijna net zoveel als wat een dag extra werken oplevert :(
    Ik hoop ook op (flinke) loonsverhoging aan manliefs kant:)
     
  5. Me2

    Me2 VIP lid

    30 mei 2006
    6.888
    0
    36
    Guus slaapt smiddags nog 2/3 uur. Zonder morren :)

    Guus eet trouwens alles ook van groenten.

    Cvm: ja flauw/raar he van zo'n moeder dat ze d'r zoon niet wil helpen met dat plassen.....

    FB: succes met de pedagoog hoop echt dat het wat oplevert.

    Luckey: wat jammer dat je plannetje in het water lijkt te vallen. Hoop dat er een oplossing komt voor je!
     
  6. FB1984

    FB1984 VIP lid

    17 jul 2010
    7.586
    0
    36
    Zuid-Holland
    Mini: ik ga idd weer 3 dgn werken (a9uur) en 1 dag ouderschapsverlof
    Ik krijg idd ook teruggave van de belastingdienst
    Alleen dit jaar niet! Omdat ik meer verdien dan vorig jaar (door de zwangerschaps en bevallingsverlof) en dan heb je er geen recht op, wist ik echt niet! Dus let hierop!!

    Dit is 2 jaar en dan .... ? Ja dan weer 4 dgn
    Maar ja, dan zijn we weer 2 jr verder!
    Wil t liefst lekker 2 dgn werken... Maar helaas!
     
  7. FB1984

    FB1984 VIP lid

    17 jul 2010
    7.586
    0
    36
    Zuid-Holland
    Even kort, had vanmiddag heel verhaal getypt! Maar ineens weg! Grrr

    Gesprek gehad bij de pedagoog, vrijdag eerst naar de fysio met hem omdat er ook een kans is dat hij verkeerd gevallen is (toen uit zn ledikant) en dat hij daardoor schade heeft! Kiss sydroom?
    Want sindsdien in de drama begonnen....

    Maar 1 positief ding!! Hij is net sinds weken (maanden?) weer alleen gaan slapen! Ik mocht zomaar zijn kamer uit! Ben gaan douchen zodat hij mij wel hoorde... En hij sliep daarna! Jippie!!
     
  8. FB1984

    FB1984 VIP lid

    17 jul 2010
    7.586
    0
    36
    Zuid-Holland
    Heyy me2 hoe gaat het??
     
  9. MiniMe81

    MiniMe81 VIP lid

    29 mei 2010
    5.398
    56
    48
    Where the heart is
    Van die ouderschapsverlof korting wist ik. Mijn ouderschapsverlof gaat pas vanaf januari/februari in dus komt voor mij goed uit. Tot die tijd neem ik de maandag een vakantiedag op.
     
  10. FB1984

    FB1984 VIP lid

    17 jul 2010
    7.586
    0
    36
    Zuid-Holland
    Dat is beter!
    Als ik t eerder geweten had. Had ik t ook pas gestarr vanaf 1 januari...

    Trusten!
     
  11. Nikske89

    Nikske89 VIP lid

    3 mrt 2009
    6.374
    0
    36
    Vrouw
    Doktersassistente
    Limburg
    Meiden sorry sorry sorry voor mijn afwezigheid!!!
    Het is echt gekkenhuis hier thuis.. Mijn taarten lopen echt veeeeel beter dan verwacht en heb gemiddeld 2 bestellingen per week + mijn 24 uur die ik gewoon werk.. daarbij zit Naud GIGANTISCH in zijn peuterpuberteit :( :( .. driftbuien, veel huilen, veel zeuren (bah, heb echt een ander kind dan ik gewend ben!!) .. En zaterdag gaan we naar Turkije dus ben druk met alles wassen, bij elkaar zoeken en inpakken..

    Dus sorry sorry sorry

    Na de vakantie spring ik weer in :) :)
     
  12. FB1984

    FB1984 VIP lid

    17 jul 2010
    7.586
    0
    36
    Zuid-Holland
    Zo ik weet er alles van!! Leuk he peuterpubertijd pfoee

    Fijne vakantie!!
     
  13. Me2

    Me2 VIP lid

    30 mei 2006
    6.888
    0
    36
    Nikske: veel plezier alvast met vakantie!!

    FB: ben benieuwd wat de fysio zegt. Heeft de pedagoog ook andere opties gegeven?

    Hier alles goed en rustig. Hoop dat ze nog wel een weekje blijft zitten. Even lekker nog die (relatieve) rust :).
     
  14. Jorietje

    Jorietje Fanatiek lid

    22 feb 2006
    4.149
    688
    113
    Zuid-Holland
    Het record niet slapen s middags is hier verbroken... Sinds vrijdag heeft Lars s middags niet geslapen, maar ik geef nog niet op, hij gaat 'gewoon' elke middag nog naar bed in de hoop dat ie toch weer gaat slapen want hij heeft het nog wel nodig eigenlijk. s Middags tussen 16-18 kan hij het soms maar amper wakker houden, maar ja als ik m dan laat slapen, is tie s avonds te lang wakker
     
  15. FB1984

    FB1984 VIP lid

    17 jul 2010
    7.586
    0
    36
    Zuid-Holland
    Ze heeft wel wat tips gegeven
    Maar alles hadden we al geprobeerd
    We wachten nu eerst fysio af en over 2,5 wk weer gesprek

    Maar gister voor t eerst gaan slapen zonder dat ik erbij bleef
     
  16. Musty

    Musty VIP lid

    2 jul 2008
    10.414
    0
    36
    @ nikske.... knuff!

    @ FB... jeetje meis... mssn toch wel degelijk een aantoonbare oorzaak, moeilijk meis, hoop dat de positiefe spiraal zo voort mag zetten als gister avond, lijkt me voor jullie beide slopend!
     
  17. Musty

    Musty VIP lid

    2 jul 2008
    10.414
    0
    36
    herkenbaar, wij kijken het echt per dag aan en wat ie zelf aangeeft, vind t maar niks als ze savonds pas laat de slaap vatten, heb liever dat ze snachts een goeie ruk maken (kunnen ze ook meer verwerken)
     
  18. Musty

    Musty VIP lid

    2 jul 2008
    10.414
    0
    36
    @ cvm knuff meis, wer zon 'afsluiting' en moeilijk zeg, snap je heel goed overigens en echt knap

    moet denken aan wat mn vader pas zei : niets laat zich plannen hoe goed je ook probeerd er zijn altijd dingen die...
    (wij hadden liever eerst verhuist ect maar als je dan zon mokerslag krijgt met keuzes die nog geen optie zijn)

    financieel maak ik me (en wij uiteraard) niet druk, we wonen goedkoop ook al hopen we dat dit gaat veranderen.... ik blijf op mn gemakkie lekker doorontwikkelen mbt ontwerp en foto's... we zien mn reintegratie af... zwangerschap mag geen probleem zijn, in het ergste geval kom ik volgend jaar dan in de ww voor 13 mnd als ik niets anders vind in die tijd... en mssn stop ik helemaal en alleen voor mezelf
    (voor nu hoop en duim ik keihard dat ik op deze afdeling mag blijven zitten :D geweldig naar mn zin, als een visje in t water, t past helemaal, hun zijn blij met mij en deze leidinggevende weet dan wel sinds vandaag van zwangerschap af, meteen kraamzorg aangevraagd die zij zelf verwerkt vertrouwelijk en ze ziet geen problemen mbt werk)

    t is gewoon zooo jammer... van geld wordt je niet gelukkig.... maar de rest hangt er iid vanaf... en als je al zover mogelijk heb bezuinigd/aangepast... frustrerend kan ik me voorstellen!
     
  19. Musty

    Musty VIP lid

    2 jul 2008
    10.414
    0
    36
    @me2 ...:D je banner!! schiet op nu! spannend! hoe gaat het met jullie?
     
  20. Musty

    Musty VIP lid

    2 jul 2008
    10.414
    0
    36
    @luckey... aww meis je had je er zo op verheugd! ik duim!! je verdient het!
     

Deel Deze Pagina