date-horror-verhalen

Discussie in 'De lounge' gestart door bolkje, 3 sep 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Starry

    Starry VIP lid

    6 sep 2007
    6.101
    623
    113
    Vrouw
    Rotterdam
    Ik was een jaar of 15/16 en was helemaal weg van een jongen +/- 25 jaar oud, half Italiaans met lang donker haar, in die tijd blowde ik af en toe en stond ik vaak bij met mijn vriendinnen bij de kerk te blowen, hij dus ook en op een gegeven moment vroeg hij mij mee uit ( nou ja uit naar de bioscoop ) ik was zo blij en verlieft..kwam thuis en zei tegen me moeder ik heb een date met zo'n lekkerding. Wij dus naar de film, hij betaald netjes de kaartjes en vervolgens staan we in de rij voor wat lekkere dingen zegt hij opeens dat moet je wel zelf betalen want daar heb ik geen geld voor...ik was in één keer afgeknapt..:D
     
  2. Dani2010

    Dani2010 Actief lid

    18 mrt 2013
    316
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb ooit een jongen leren kennen tijdens het stappen, echt een super lekker ding. Aantal dagen later bij hem thuis filmpje kijken.. Staat er (eerlijk waar) een boodschappenkrat vol condooms naast zijn bed!!!!!!! En trots dat ie was, al grabbelend en spelend..
    Ik bedacht me ter plekke dat ik heel op tijd thuis moest zijn. Zo'n afknapper..

    Ook een aantal jaar geleden, de beste vriend van mijn toenmalige vriend bij mijn moeder zitten smeken of zij niet met mij wilde praten om met hem te gaan. Hij zo heel goed voor me zijn en niks met mij overhaasten en mocht hij met me naar bed willen; dan zou hij haar bellen voor toestemming...
    Mama heeft me gevraagd om aub bij die gek weg te blijven :)
     
  3. Starry

    Starry VIP lid

    6 sep 2007
    6.101
    623
    113
    Vrouw
    Rotterdam
    Nog één ik had gewoon een vriend waar ik wel eens thuis kwam om te chillen maar hij had ook een broer en die was helemaal weg van mij maar ik niet van hem, heb het hem zo vaak gezegd maar schijnbaar kwam het niet over..ik kreeg dagelijks kaartjes in de brievenbus van hem en op een gegeven moment kwamen er cd's mee door de brievenbus en op een gegeven moment kwam hij aan de deur met bloemen..ik zeg tegen hem ik heb iets voor jou, z'n ogen begonnen te glimmen en hij werd me toch vrolijk..ik had alle kaarten ingepakt, inclusief de cd's en zei de bloemen zal ik aan me moeder geven. Toen was het eindelijk duidelijk...kwamen de liefdes brieven dat hij niet zonder me kon leven bla bla bla...ik werd helemaal gek van die gozer..
     
  4. ER14

    ER14 Fanatiek lid

    17 apr 2013
    3.127
    2
    0
    Ik heb er 3 waarvan 2 blunders van mij.

    1:
    Ik was 15 en ging met een ontzettend leuke jongen naar de bioscoop. Het was zo'n lieverd en ik was ontzettend nerveus. We gingen naar Independence Day. Keurige jongen dus je moet niet denken dat hij ook maar iets ondernam. Ik zat mezelf steeds op te fokken om mijn hand op zijn been te leggen maar ik durfde niet. Net op het moment dat ik al mijn moed verzameld had kwam er een schrikmoment in de film en hoppa, zo mijn hand vol in zijn kruis.. Cola en popcorn door de lucht, drama! Hij kon er wel om lachen maar ik schaamde me dood. Het is niks geworden.

    2:
    Ik was net 4 maanden vrijgezel na een relatie van 4,5 jaar en had een date met een leuke jongen. We zouden naar de bios als eerste date, ik ben gek op films :D Toen hij mij kwam ophalen vond ik het vreemd dat hij een grote rugzak bij zich had. En vroeg me af of dit iemand was die zelf eten en drinken mee neemt naar de bios. Dus stoute schoenen aangetrokken en de vraag gesteld; Goh, wat heb je nou allemaal bij je? Waarop hij zei: oh kleding en spullen voor morgen. Het kwartje viel nog niet helemaal bij mij dus ik vroeg in al mijn onschuld of hij dan ergens bleef slapen waarop hij me stomverbaasd aankeek en zei: ja hier toch? Daahaag date... en zo stond meneer buiten.

    3:
    Oh mijn god wat was ik verliefd op de onderbuurjongen van mijn beste vriendin!! Vanaf het eerste moment dat ik hem zag wou ik hem zo graag. Maar op een gegeven moment woonde hij er niet meer en kreeg ik zelf een andere scharrel. Toen ik hem een jaar later weer tegen kwam had hij ineens ook interesse in mij. Nu wist ik dat het een enorme player was dus ik deed het rustig aan. Een paar keer afgesproken met stappen, veel gezoend maar niet blijven slapen etc etc. Na verloop van tijd vroeg hij of ik een keer iets ging drinken, gewoon samen. Ik was in de wolken en zo zenuwachtig dat ik thuis (stom stom stom) moed had ingedronken. De date ging prima! Zo zaten we samen in een rustig cafe wat te drinken, en zo stapten we katslam samen in de taxi richting zijn appartement. Al mijn goede voornemens overboord. Ik was ergens verbaasd dat we naar zijn appartement gingen omdat ik meende dat hij er niet meer woonde en zijn kamer had onderverhuurd maar goed , niet in staat om logisch na te denken kwamen we bij het appartement.
    Ondertussen werd hij gebeld door een huisgenoot waar hij tegen zei dat hij naar huis kwam en niet gestoord wilde worden. Ik hoorde zijn huisngenoot wel flippen maar snapte niet waarom. Eenmaal in het appartement en in zijn slaapkamer ging de deur op slot en ging het er heftig aan toe. Tot er op een gegeven moment op de deur werd gebonsd. Eerst zacht maar steeds bozer en harder. Dat was de huisgenoot. En wat bleek, mijn date woonde er inderdaad niet meer en bleef een nachtje slapen en had nu dus de slaapkamer van zijn voormalig huisgenoot ingepikt en we lagen in zijn bed!!! :$
    Die huisgenoot was woest en probeerde de deur er ongeveer uit te trappen. Ik was op dat moment zo dronken dat ik niet voor of achteruit kon. We zijn maar gaan slapen en de huisgenoot heeft het uiteindelijk opgegeven. De volgende ochtend hoorde ik mijn beste vriendinnetje opstaan, die sliep recht boven ons en ik wilde niet dat zij dit beschamende verhaal ooit zou ontdekken. Dus ik heb gewacht tot zij de deur uit ging en heb mijn spullen half aangetrokken en ben de deur uitgevlucht. Waar ik geen rekening mee had gehouden was dat de vriend van mijn beste vriendin met haar mee naar buiten was gegaan om de hond uit te laten en ik knalde daar vol tegen op.. Die had direct door waar ik vandaan kwam.. :):)
    The walk of shame is een understatement!!!
     
  5. beauty2012

    beauty2012 Fanatiek lid

    4 mei 2012
    3.184
    16
    38
    Ik was smoorverliefd op een jongen en ik wist dat hij mij ook leuk vond.
    Hij wilde me wel naar huis brengen 's avonds maar ik was zoooo zenuwachtig;)
    Mijn knieën knikten en ik was gewoon een beetje van slag omdat hij me thuis ging brengen.
    We fietsten al bij het steegje achter mijn huis.. sla ik ineens af naar rechts en roep 'nou bedankt he, doei!'
    Waarschijnlijk was hij helemaal overdonderd dat ik ineens wegfietste:) maar ik wist door de zenuwen niet wat ik doen moest hahahaha

    Nog eentje:
    Ik nam mijn date mee naar huis. We zaten verliefd op de bank toen mijn moeder thuis kwam.
    Ze wist alleen niet dat wij er waren en gaf een hele harde scheet!
    Toen ze ons zag zitten schaamde ze zich dood:)
     
  6. Ik heb trouwens ook een horror-date gehad met .... mijn man :p

    Was onze derde date en we gingen naar de bios. Het kwam toevallig zo uit dat het op valentijnsdag was, dus mijn collega's hadden me 's middags best wel op lopen fokken dat het wel zoenen zou gaan worden. :p

    Alleen ik wilde heel rustig aan doen (veel gekwetst in het verleden, dus wilde zeker weten wat voor vlles ik in de kuip had), dus ik was supernerveus en bang dat hij me zou gaan zoenen.

    Gevolg: heb de hele tijd in de bios als een bang muisje in elkaar gedoken gezeten, manlief durfde nog niet eens een arm om me heen te slaan of naar me te kijken omdat ie ook wel aanvoelde dat ik opeens heel erg afwerend was.... ;)

    later heb ik het wel aan hem uitgelegd en is het wel goedgekomen ;)
     
  7. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Cute :D

    Nou, de eerste date met mijn huidige partner was ook een verschrikking hoor. We vonden elkaar allebei niks, volgens mij. Hij zei helemaal niks en ik sprak overuren om de stiltes op te vullen om vervolgens afscheid te nemen met een houterige knuffel. Ik kwam thuis en dacht: omfg, dit was echt mega-rampzalig. Wat erg... Maar hij was verder wel aardig ofzo, maar gewoon heel zenuwachtig en dat maakte mij ook zenuwachtig. Terrible!

    Pas na de derde/vierde date kwam het goed, omdat ik hem gewoon voluit gezoend heb en het een niveau omhoog heb gebracht. Als je met iemand tussen de lakens hebt gelegen; zijn de zenuwen in ieder geval weg; dacht ik :) En dat klopte als een bus. Vanaf dat moment konden we elkaar tenminste goed leren kennen en erachter komen of het klikt of niet. Ondertussen zijn we zo'n anderhalf jaar (bijna twee) verder en volgens mij klikt het wel :D
     
  8. daphnev85

    daphnev85 Niet meer actief

    Enkele jaren geleden (rond kerstmis) werkte ik op de luchthaven als check-in bediende voor een Britse vliegtuigmaatschappij. Ik had een late shift en er mankeerde één persoon. Het vliegtuig vertrok. Ik was ondertussen mijn desk aan het afsluiten toen er een chinees volledig buiten adem kwam aanlopen. Bleek dat het om de gemiste passagier ging. Vriendelijk als ik ben :cool: deed ik al het nodige om hem op de vlucht te krijgen de volgende dag en informeerde ik hem waar hij een hotelkamer kon nemen voor de nacht. Ik wenste hem nog fijne kerstdagen (omdat hij mij verteld had dat hij deze alleen zou doorbrengen). Enkele dagen later stond ik klaar om naar huis te vertrekken aan de tikklok, toen mijn supervisor me melde dat er iemand stond te wachten op mij. Stond die chinees daar terug met een bos bloemen en chocolaatjes voor me! In het bijzijn van al mijn collega's zei ie me dat het een teken was van God (vlucht gemist) en dat we voor elkaar gemaakt zijn! Hij zei me dat hij speciaal een vlucht terug genomen had omdat hij me niet uit zijn hoofd kreeg! Hij vroeg me om samen de kerstdagen door te brengen. Al mijn collega's gierden het uit van het lachen en ik kon niets uitbrengen, ik stond daar met het schaamrood om de wangen! Uiteindelijk heb ik het hem duidelijk gemaakt dat ik gewoon mijn job deed en dat er niets was tussen ons. Hij is dan maar vertrokken met zijn bos bloemen. Zo zielig.... De volgende dag heeft hij terug het vliegtuig genomen en is ie vertrokken. Gelukkig kwam hij niet aan mijn desk om ingechecked te worden...
     
  9. ashleyp

    ashleyp Niet meer actief

    aan je banner te zien klikte het wel :p
     
  10. Doula

    Doula Fanatiek lid

    24 mei 2010
    1.158
    1
    38
    NULL
    NULL
    Pfff heb er wel een aantal gehad... Maar 1 blijft me voor altijd bij...

    We gingen 's avonds wat drinken bij een café en hadden wat borrelhapjes besteld. Lekker eten samen en op een gegeven moment zegt hij: Oh.. nu heb jij er 1 meer gehad dan mij.....:)

    En hij meende het echt! Wat een afknapper....:D Voelde me echt een vreetzak!
     
  11. flerk

    flerk Niet meer actief

    Had 100 jaar geleden ´n date met een man die deze schoenen droeg...
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • ks.png
      ks.png
      Bestandsgrootte:
      27,5 KB
      Weergaven:
      437
  12. Bailief

    Bailief Niet meer actief

    Het stomste wat ik heb meegemaakt was een date die maar weinig vertelde en echt dodelijk saai was. Toen ik hem op het einde vertelde dat ik het niet verder met hem zag zitten als date-materiaal (hij vond dat van mij wel zei hij) werd hij boos! Hij is vertrokken en stuurde mij nog een boos sms-je. Voordat ik thuis was had hij mij al overal van verwijderd :p.
     
  13. flerk

    flerk Niet meer actief

    Ohja, van die extreem verbolgen reacties... als ik iets niet sexy aan ´n man vind....
     
  14. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Date 1 ik was net vrijgezel na een lange rampzalige relatie.
    Woonde net in mijn huisje en had hem via internet leren kennen.
    Hij was politie agent in de stad waar ik woonde en zooo'n lekkerding.

    We hebben wat gedronken en gebabbeld en toen hij wegging zoende hij me.

    En voor ik er erg in had kneep hij meeega hard in mn tiet! Ik schrok er zo erg van dat ik hem volgas een knal in zijn gezicht gaf :D
    achteraf bleek dat hij wel hardhandig was en dat was niks voor mij wegwezen dus!

    Date twee:

    Ik leerde hem via een gezamelijke vriend kennen en hij viel me al gelijk op.
    Hij voegde me op hyves toe en zo hebben we uren tot in de nacht heen en weer berichtjes zitten sturen. En we spraken af hij had een voetbal toernooi en ik zou mee gaan.
    Ik was zoooo zenuwachtig dat ik niet kon slapen en ook niet kon eten. Het was ook nog eens behoorlijk warm die dag.
    Gezellig een biertje op en die avond nog twee. Alles ging goed tot we buiten een sigaretje wilden gaan roken ik stap de deur uit op een scheef liggende stoeptegel ga door mn enkel en toen ging het lampje uit. En werd ook echt niet meer wakker. Iedereen was zo geschrokken dat ze me achter in een busje hebben geladen en baar het zh zijn gereden. Ondertussen heb ik heel die bus ondergekotst.
    En werd ergens in een huis wakker maar wist niet waar! Mijn date op de bank en schaamde me rot! Hij heeft me thuis gebracht en ik dacht echt dat het de laatste keer was dat ik hem zag.

    Maar over 5 dagen zijn we alweer drie jaar getrouwd hahaha.

    (had overigens wel mn enkelband gescheurd na die "val")
     
  15. MamaR

    MamaR Fanatiek lid

    4 jul 2010
    3.420
    17
    38
    Cool!
     
  16. Amethist

    Amethist Niet meer actief

    Ik vind het wel toffe stappers :D!
     
  17. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Die schoenen zijn écht onwijs lelijk :D
     
  18. Kletskoek

    Kletskoek VIP lid

    7 jan 2013
    5.719
    477
    83
    Niet echt gigantische horror verhalen maar wel bepaalde jongens en situaties die ik blijf herinneren:

    - Jongen die enorm uit zijn mond rook.
    - Onwijs leuke knappe jongen, humor en meerdere afspraken mee gehad, had echt een hele kleine piemel. Tuurlijk, kan hij ook niets aan doen. Maar voor mij toch een afknapper.
    - Tijdens de eerste date te horen krijgen dat hij eerst even langs de coffeeshop moet.
    - Afgesproken met een jongen, had hij heel zijn vriendengroep uitgenodigd.
    - Tijdens een date in de bioscoop alleen voor hem zelf M&M's bestellen en zelf opeten.

    Jullie begrijpen, met al deze jongens is het niets geworden :D
     
  19. Kletskoek

    Kletskoek VIP lid

    7 jan 2013
    5.719
    477
    83
    Bij sommige mannen staan dit soort schoenen onwijs cool :cool:
     
  20. Kari

    Kari Fanatiek lid

    21 sep 2006
    1.363
    5
    38
    Laatst nog een 3 e date gehad met iemand met een stinkpiemel.
    Ooooooooh zo'n afknapper. Toen ik hem vertelde dat ik niet meer
    verder wilde, kreeg ik direct te horen dat hij er ook zo over
    dacht dus was ik best opgelucht. Na 3 dagen kreeg ik toch nog
    een appje van hem, met de vraag of ik de helft van het
    etentje wilde terugbetalen op zijn rekeningnummer. Dit nummer
    stond er zelfs bij. Nou ja....... Ja dat was echt horror,
    die lucht in bed.
     

Deel Deze Pagina