April 2014 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Lieverdje2010, Jul 20, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mamv1

    mamv1 Niet meer actief

    Ik heb een heleboek spullen van mijn moeder gekregen, en er gaan zaterdag weer een aantal spullen terug want die gebruik ik toch niet ;) Ook niet bij K. gebruikt. Dus vind het zonde dat ze hier blijven liggen.

    En ben net zo zuinig op de spullen dan zij is. Mijn moeder heeft hetzelfde meegemaakt als jou, ook alles kapot of de helft miste. Zo zonde! :( Ze kan zich er nog kwaad over maken ondanks dat het 12/13 jaar terug is..



    @namen
    We hebben de roepnaam voor een meisje wel, maar er moet nog een naam voor hihi. En die vind ik echt moeilijk :(
    Voor een jongen hebben we nog helemaal niks :( Alles wat ik leuk vind, vind mijn vriend niet leuk en andersom..
     
  2. BLiS

    BLiS VIP lid

    Jan 29, 2009
    27,768
    1
    38
    Female
    @miep; spannend vrijdag! Ik wens je alvast veel succes en plezier aangezien ik er vrijdag niet zal zijn denk ik ivm vakantie.

    @namen; voor een meisje zijn we er al uit, voor een jongen nog niet.
    Vinden jongensnamen een stukje moeilijker trouwens.
     
  3. mamv1

    mamv1 Niet meer actief

    Ik vind jongensnamen ook veel moeilijker, leuke meisjesnamen zie ik overal al kan ik geen leuke 2e naam vinden die er echt goed bij past hihi
     
  4. Musty

    Musty VIP lid

    Jul 2, 2008
    10,414
    0
    36
    wij hebben alleen 1 deel van roepnaam voor een jongen
     
  5. miep84

    miep84 Niet meer actief

    Jongesnaam staat hier al vast, meisjesnaam gaat t nog tussen 2. Op dit moment kunnen we daar nog niet tussen kiezen, mn voorkeur wisselt haast per dag... hormonen he :p
     
  6. Lieke86

    Lieke86 Fanatiek lid

    Jun 16, 2012
    4,789
    1
    38
    Zwemonderwijzeres
    Zuid-Holland
    Aaahh wat mooi Fien!! :)

    @namen zijn we nog niet aan begonnen hihi maar dat komt vanzelf. .al heb ik al wat ideetjes natuurlijk :)
     
  7. Lieverdje2010

    Lieverdje2010 Actief lid

    Nov 29, 2012
    215
    0
    16
    Ik ben momenteel nog bezig met een fulltime studie
    In Nederland,Limburg
    Bij mij dus echt niet helaas. Hopelijk helpen zebij andere wel...
     
  8. Liri

    Liri Actief lid

    Aug 15, 2013
    131
    0
    0
    De vorige keer hadden we wel een meisjesnaam. Ik weet niet of die nu weer op ons lijstje komt. Een leuke meidennaam moet wel lukken. Ik vind een jongensnaam echt heel moeilijk!
     
  9. Duimelijn

    Duimelijn Bekend lid

    Oct 23, 2008
    532
    7
    18
    ver weg
    @mamvan1: dank je wel voor het veranderen!

    @liri: mooie echo!!

    @fien25: wow echt al een minibaby wat mooi om te zien!

    @namen; dat wordt hier ook nog lastig. Tussen wat in het nederlands leuk is en in het frans ook nog uitspreekbaar is (woon op een franstalig eiland) plus manlief en ik die een andere smaak hebben... ach we hebben nog tijd zat toch om te brainstormen!
     
  10. newbornstar

    newbornstar Bekend lid

    Jan 18, 2013
    718
    31
    28
    rotterdam
    Wij hebben voor allebei al 3 namen..
     
  11. mamv1

    mamv1 Niet meer actief

    Hey meiden, hoe is het hier? :D
     
  12. Musty

    Musty VIP lid

    Jul 2, 2008
    10,414
    0
    36
    moeeeeeeeeeee lol

    en begin goed verkouden te worden bleh
     
  13. Lieverdje2010

    Lieverdje2010 Actief lid

    Nov 29, 2012
    215
    0
    16
    Ik ben momenteel nog bezig met een fulltime studie
    In Nederland,Limburg
    Moeheid was bij mij 1 a 2 weken heel erg. Daarna over in misselijkheid en overgeven. Nog steeds helaas. Vandaag 10 weken en 4 dagen zwanger. Heel klein buikje nu, maar natuurlijk zijn dat nog de darmen. Rg spannend. We willen het vertellen als we mijn verjaardag houden. Dan is het eerste trimester ook voorbij. Ben zelf 17 september jarig en houden het de 21e september. Dat is nog ZO lang!! We zullen zien of we het volhouden. We willen onze dochter dan het truitje aantrekken met *grote zus*, kijken wie het ziet en hoe ze reageren :)... Aangezien dan iedereen bij elkaar is.
     
  14. Yasmijnkai

    Yasmijnkai Niet meer actief

    Hoi meiden,

    Mag ik met jullie meedoen want verwacht ons kindje 23 april. :)
     
  15. Lieke86

    Lieke86 Fanatiek lid

    Jun 16, 2012
    4,789
    1
    38
    Zwemonderwijzeres
    Zuid-Holland
    Emesafene en ik zijn onafscheidelijk geworden. .wonderspul..ben nu niet eens misselijk maar merk wel dat k vocht te kort heb. .langzaamaan beginnen met de voorraad aanvullen..ben echt leeg na 3 dagen..bah haha
     
  16. Lieverdje2010

    Lieverdje2010 Actief lid

    Nov 29, 2012
    215
    0
    16
    Ik ben momenteel nog bezig met een fulltime studie
    In Nederland,Limburg
    Heb jij de tabletten of zetpillen. Ik heb de zetpillen en helpen mij voor geen meter. Heb nu de gewone pillen gevraagd.
     
  17. Lieverdje2010

    Lieverdje2010 Actief lid

    Nov 29, 2012
    215
    0
    16
    Ik ben momenteel nog bezig met een fulltime studie
    In Nederland,Limburg
    Ja dat mag natuurlijk!! Welkom op dit forum :).. hoe ver ben je nu?
     
  18. Lieke86

    Lieke86 Fanatiek lid

    Jun 16, 2012
    4,789
    1
    38
    Zwemonderwijzeres
    Zuid-Holland
    Ik heb de tabletten. .ideaal :) werkt nu al :)
     
  19. Lieverdje2010

    Lieverdje2010 Actief lid

    Nov 29, 2012
    215
    0
    16
    Ik ben momenteel nog bezig met een fulltime studie
    In Nederland,Limburg
    Ik kan de tabletten straks halen. Hoeveel pak je er en wanneer? En mag je die ook kleiner maken of niet? Ben niet zo goed met pillen namelijk. En hielp de eerste al meteen?
     
  20. Lieke86

    Lieke86 Fanatiek lid

    Jun 16, 2012
    4,789
    1
    38
    Zwemonderwijzeres
    Zuid-Holland
    1 per keer en dat 2 maal daags. .heb er nu 2 gebruikt en nog niet 1x overgegeven.. ;)
     

Share This Page