Over 2 weken (of 3, moet ik nakijken.....) begint mn indische kookcursus, we moeten onze eigen wok meebrengen, maar....... die heb ik niet! (ik ben zo'n muts die alles in de koekepan en hapjespan doet) nu ben ik even op internet aan t zoeken naar een wok, maar ik vind van alles, van bk tot herman den blijker, tot goedkopere bij de blokker en dan heeft ikea ze ook nog. dus....... welke is nou goed, en gaat een tijdje mee voor een normale prijs? minimale afmeting is 28cm, maar dat zijn ze haast allemaal wel.
Wij hebben hem gan herman den blijker ml is er herman spullen fan. Het is een fijne pan maar hij is wel flink zwaar. Toch ben ik er ook blij mee je kunt hem goed warm stoken.
Ik gebruik een wok pan van de Ikea. Ik gebruik hem al 6 jaar en vind hem echt ideaal! Heb onlangs een 2de aangeschaft voor als we veel eters krijgen. SKÄNKA Wok met deksel - IKEA
Ik heb een Tefal maar die zou ik je niet aanraden want de anti aanbaklaag begint nu los te laten (wel na een paar jaar maar toch) terwijl ik altijd plastic of houten spatels gebruik in de pan
Ik had eerst een tefal, maar daar was ik niet tevreden over. De anti aanbaklaag liet los, dus dat was ook weg wok haha! Ik heb nu een nieuwe, maar zal even moeten kijken van welk merk haha
die van de toko, kan die ook op inductie? ik kook zelf keramisch (helaas...zat al in t huis) en mn mamsie moet ook een wok en die kookt inductie.
Wij hebben de wok van Ikea. Dik tevreden over. Wij wokken erg veel dus doe ongeveer een jaar met de wok en dan halen we een nieuwe
Ik heb een paar jaar die van Tefal gehad maar was er ook niet tevreden over, nu heb ik een wokpan van Herman den Blijker en die bevalt me tot nu toe erg goed en is ook veel makkelijker schoon te maken.
Wij hebben deze en ik ben er heel blij mee: BK Wokarang wok, 28 cm? Bestel nu bij wehkamp.nl Hoewel ik moet zeggen dat wij er de helft voor hebben betaald, bij de blokker ongeveer 5 maanden geleden. Misschien dat ze hem nog hebben? Ideale pan, door de vormgeving vliegt er niets uit en hoef je hem niet op te tillen.
Hier ook een van Tefal. Gebruik hem al ruim vijf jaar en dik tevreden over. Paar jaar terug dezelfde voor mijn moeder gekocht en die is er ook tevreden over. Gek dat t zo kan verschillen.
Wij hebben een gietijzerenwok (niet voor inductie dacht ik) merk, geen idee. Wellicht wel van AH. We hebben hem al jaren en doet het supergoed.
Wij hebben er twee van Ikea, bevallen beide super goed. De een is van normale maat met een deksel, en de ander is gigantisch (en best wel zwaar). Er bakt nooit wat aan Hiervoor hadden we een andere wok, weet niet waarvan maar zat wel zo'n anti aanbak laag in, maar bakte constant aan en die laag ging eraf. Super leuk dat je zo'n kookcursus gaat doen! Alvast veel plezier