Ik ben allebei de keren met 38 weken ingeleid om een 8 ponder en dikke 8 ponder te krijgen hihi ik had er idd niet aan moeten denke om 40 weken te halen dam waren ze echt veel te groot geweest haha (mijn man woog 11 pond bij zijn geboorte met 41 weken)
Ik hou ook m'n cm bij Niet vanaf het begin, maar met 17 weken was ik 6,3 kilo aangekomen en m'n omvang (navel hoogte) 93 cm. Met 31 weken ben ik ruim 13,5 kilo aangekomen en m'n omvang 111 cm.
Begint al goed te komen..... Nog even een manier vinden om een fatsoenlijke foto te maken voor de komende buikfoto's haha
ik zie mobiel weer erg mooie fotos voorbij komen zeg!! en klein? nou ik vind het hoe dan ook een erg mooie en strakke buik, toppie!! cm hou ik ook bij, loop nu met de 2e voor qua termijn=cm.
dit ben ik met 17 weken hihi mooie buiken topic zeg! Oh let niet op de rotzooi zitten midden in inpak/verhuizing...
mooie buikfoto's weer! *eierstokken rammelen hier... wil ook weer!* Ben therapeutisch buikfoto's aan t kijken