Schoonouders gewoon even beu...hoe gaan jullie hiermee om?

Discussie in 'De lounge' gestart door DLight, 4 sep 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. libelle85

    libelle85 Actief lid

    23 jul 2012
    140
    0
    16
    NULL
    NULL
    Pfffff hier een schoonmoeder die tussen haar kinderen heeft gekozen... Ze koos dus voor haar dochter ipv gewoon niet te kiezen tussen haar 2 ruziënde kinderen. Hierdoor een jaar geen contact gehad wat heeeeeeeerlijk was! Helaas is er sinds een maand weer contact en loopt mijn vriend weer als een hondje achter zijn moeder aan. Hij belt haar zowat 3 keer per week maar van haar kant komt er nog steeds niks. Helaas ziet mijn vriend dit niet wat ik dus ook niet snap. Er is niks uitgesproken want dat wilde zijn moeder niet en nu moet ik ook alles maar weer pikken! Ook ineens weer oma willen spelen van mijn kindjes aaarrrgggg voor de oudste is ze een jaar lang er niet geweest en zij is op een leeftijd dat ze het ook echt besefte en de jongste heeft de een maand terug voor het eerst gezien.

    Voor mij is het elkaar zien op verjaardagen prima maar meer hoeft ook echt niet maar helaas denk vriendlief er anders over :-S
     
  2. MadeInUSA

    MadeInUSA VIP lid

    27 dec 2011
    9.187
    10.773
    113
    Jeetje wat een verhalen! Mijn schoonouders komen recht uit de hemel dan. Serieus, ze zijn echt schatten, staan altijd voor ons klaar. Het enige negatieve wat ik kan bedenken is dat t weleens benauwend is zo close als iedereen is terwijl ik dat van huis uit niet gewend ben, en dat het soms ongemakkelijk is zoveel als ze voor ons doen. Natuurlijk komt het ook weleens niet uit als ze een beroep op ons doen, maar ik zou wel gek zijn om te klagen vergeleken met alle spontane oppas-sessies als wij omhoog zitten of de vele dagen die schoonvader heeft gestoken in t opknappen van ons huis!
     
  3. DLight

    DLight Actief lid

    22 jun 2011
    446
    4
    18
    NULL
    NULL
    Gelukkig zijn dit soort mensen er ook MadeInUsa! Hoor het hier en daar ook wel...Helaas heb je ze niet voor het uitzoeken.
     
  4. MamaVanAnne

    MamaVanAnne Fanatiek lid

    21 jul 2013
    1.164
    0
    36
    NULL
    NULL
    Hier ook :) zou ze echt niet kunnen missen! We zijn heel close en vind het heerlijk! Mijn eigen ouders leven niet meer en daardoor is het juist zo super fijn dat we goed met mijn schoonouders kunnen. Ze komen 2 keer in de week langs sinds ik in mijn zwangerschap bi kreeg en hebben ons echt zo super geholpen! Ook bouwen ze een band op met de kleine, heel fijn! Doen haar in bad, geven af en toe fles bv, lekker knuffelen! Vind het heel fijn dat ze er zo bij betrokken zijn, durf de kleine als het moet daar wel te laten (doe ik nu nog niet,vind haar nog te jong) Maar het hele ziekenhuis en mensen van de zwangergym stonden ook raar te kijken toen ik zei dat mijn schoonmoeder bij de bevalling zou zijn samen met mijn man.
    Ze zijn trouwens ook mee trouwjurken wezen passen en die verkoopster moest ook even wennen dat mijn schoonvader mee was(hij houd van winkelen en vond het geweldig)
     

Deel Deze Pagina