* Zit te wiebelen op het wachtbankje * wat kunnen 2 weken toch ontzettend lang duren ... ben te druk om op jullie te reageren, maar lees nog wel veel mee
@Marytje.. ik denk als je zo lang bezig bent, dat het heel normaal is om jaloerse gevoelens te hebben tegenover een ander die wel zwanger is... Je bent ook al niet ff bezig he meis! Dikke knuf voor jou... @Linda.. Ziet er goed uit! Eitje eindelijk in zicht @Goldfish.. dat word klussen!!! Have fun @Thijs.. veel plezier vanavond bij de BBQ Eetsmakelijk! @4dogs.. eitje gehad.. welkom op het wachtbankie Duurt idd erggg lang, maar met z'n allen gaan we dat wachtbankje zeker redden @Hier: Een leuke middag gehad bij de brandweer.. de meisjes (en wij natuurlijk!) hebben heerlijk genoten.. Nu wel heel moe (zoals de afgelopen dagen) en veel last van de spieren rondom mijn buik.. ouch! Ik heb de uitslag van mijn b12 trouwens gekregen, die was gewoon goed!! Heel verassend.. wel heel blij mee, maar ik had verwacht dat die extreme vermoeidheid van mijn b12 zou zijn..Niet dus... Gister een testje gewaagd omdat ik natuurlijk totaal geen idee heb wanneer mijn ei nou was nu ik niet van de ovutesten meer uit mag gaan. Volgens de gyn zat ik gister 6 dagen voor nod.. dus ik dacht, wat ken mij het schelen ik ga gewoon eens kijken of ik al wat wijzer word.. lekker dom he Negatief natuurlijk! Kon ook eigenlijk niet anders.. ik ga maandag testen, dan zou ik volgens de echo ongeveer 2 dagen voor NOD zitten.. als die dan negatief is ga ik voor woensdag of donderdag..
Ik zet in op 22 sept! Ik tel altijd 14 dagen na de eisprong en dan ongi op dag 15 (15dpo) en dus dan je nod als vandaag je ei is. Wij zijn vanochtend al aan de klus geweest!
Weer met zijn allen op de wachtbank! Mijn duimen gaan twee weken draaien! Succes iedereen, deze maand een goed gevoel!
Ja dat werd m bij ons niet, manlief moest om 5 uur aan het werk Mijn NOD mag in het lijstje naar 22 sept (sta nu op 16e geloof ik)
Mij bevallen ze idd ook erg goed. Vorige rond kruidvat gebruikt en had iedere dag een streepje, maar die wisselde per dag. Nu met Z&K gewoon een duidelijke knaller en verder hele vage streepjes, dus erg duidelijk allemaal
Hoi meiden, wat denken jullie zover t erna uitziet heb ik 2 sep me ei gehad en niet 6 sep kan ik mn menstruatie dan eerder verwachten of eerder testen?
@ marytje zulke gevoelens zijn heel normaal hoor! Soms is iets zoooo oneerlijk, ook al gun je het een ander nog zo... Dat je gister lekker hebt genote van misschie een paar teveel achja. Moet ook kunnen toch. Hou er zelf ook reke ING mee. Ma als ik dan hoor dat iemand in de buurt hier een heel weekend flink feest heeft gevierd incl flink wat drank en een week later erachter komt dat ze al 12 weken zwanger is dan denk ik wel oke?! Dit is al meer als een jaar geleden ze heeft een gezonde zoon gekregen. Sindsdien denk ik er niet luchtiger over maar wat ik bedoel te zeggen is dat het vast niet heel veel kwaad kan nog voor nod toch? @ derde ik gebruik ook van z&k heel duidelijk! Die van kv heb ik ook ernaast gebruikt ( hoorde daar al mindere verhalen van ) maar die vind ik ook echt niet goed! Gaven een week voor ei al vrij duidelijk positief ( heb lange cyclus zie onderschrift dus had toen maar zo gekund dat ik toen ei had ) maar uiteindelijk bleek dat dus helemaal niet zo te zijn. Ik zou dus voor z&k gaan, hebben ze ook leuke aanbiedingen met gratis zwangerschapstesten enz. @ mmmarian fijn dat je een leuke dag hebt gehad! Gelukkig ook nog goed nieuwsttussendoor! Ben heel benieuwd hoe het je zal gaan maandag. Hou je in de gaten! Succes @ hier de spanning begint wel te stijgen. Nu 5dpo. Gister geklust, voor de lol dus, vriend zat aan mijn tepels ik zei Aaah! Niet zo hard... En toen of doe je het altijd zo hard? Haha ga meteen van alles denken pff. Wens iedereen een heel fijn weekend!
@ juich, dat ligt eraan hoelang je lf is, weet je dat? Gebruik je ovu testen? Of hoe weet je dat je je ei eerder hebt gehad? Als jr altijd hetzelfde aantal dagen na eisprong ongi word kun je daar denk ik nu ook vanuit gaan en je datum aanpassen, maar pin me er niet op vast
Ik had vorig weekend vruchtbaarslijm en buikkrampen wat ik wel herken. Geen test gebruikt omdat ik zoiets had van het kan niet. Vanaf woensdag ovu testen gebruikt omdat k me ei donderdag ongeveer zou krijgen maar tot nu toe wit niks te zien. Vandaar dat ik vermoed dat ik toch het weekend me ei had.. zondag of maandag. Vandaar dat k me nu afvraag wanneer moet ik ongie worden of kan ik gaan testen. Het is me namelijk nooit eerder gebeurd altijd netjes op dag 16 me ei
Pfffff is dat wachtbankje altijd zo irritant? Heb de hele dag al vage menstruatie krampjes die komen en gaan En ik moet nog 8/9 dagen tot mijn NOD Nog tips hoe ik het hoofd koel kan houden en wat geduldiger kan wachten?
@ cosey ik herken je probleem hihi. Afleiding zoeken is lastig ik zelf ga vaak met me mannetje filmpjes kijken.
Dames...ik zenuw met jullie mee! Hier nog absoluut geen klachten niets maar ja zit ook pas 3dpo! Wat gaat t langzaam!! Goede vriendin van mij is ook aan t proberen...erg spannend! Die heeft donderdag NOD dus nog iets eerder! Eerst ook maar eens haar afwachten, die zijn al paar maandjes bezig dus scheelt! Vanavond een feestje, drink ook gewoon een wijntje...ga niet helemaal los maar een wijntje moet kunnen vind ik..
Hoi allemaaaaal! Voel me ni zo lekker vandaag. Heb daarnet superleuk nieuws gehad, mijn vriendin is zwanger, heeeeel goeie vriendin! Ik ben zo opgetogen voor haar en ben echt trots nog eens 'tante' (want zo noemen onze kindjes ons ook alhoewel we geen zussen zijn, gelijkt soms wel zo) te mogen worden. Plots overviel me wel het gevoel van 'nu ik nog...' En mijn vriend lijkt dat niet zo te snappen, hij is daar wat rustiger in en lijkt ook niet goed te snappen dat ik er belang aan hecht dat hij nu op mijn vruchtbare dagen geen alcohol drinkt of ongezond doet... Zodat we kunnen klussen. Dus ik ben ten eerste ontgoocheld in mezelf omdat ik toch dat nare gevoel had toen mijn vriendin het nieuws vertelde terwijl ik oprecht heeeeel blij ben voor hen en in mijn vriend. Daarbij kwam nog dat zoonlief perse nog naar de leeuwenkoning wilde kijken en ik dus met tranen in de ogen 'de kringloop van het leven' moest aanhoren (wat in het Nederlands trouwens gewoonweg prachtig klinkt)... Zit een beetje te dwalen tussen oprecht geluk omdat ik weer tante wordt en dat gevoel van 'eenzaamheid' (om het zo zwaar te omschrijven) omdat ik toch een beetje ontgoocheld ben omdat we altijd droomden van samen zwanger te zijn... Kvind het vreselijk van mezelf, zeker omdat het pas de 2de officiële ronde is (eigenlijk al de derde, maar de eerste reken ik niet mee omdat ik moest ontpillen) en velen van jullie al maaaaanden proberen, maar ti's sterker dan mezelf en ik MOEST het even kunnen ventileren!
@micch en chriss, nu dat ik niet de enige ben helpt al enorm moest het echt gewoon ff kwijt. Manlief ziet het probleem niet, die snapt echt niet dat deze twee weken tergend langzaam voorbij kruipen. Nu ben ik nog niet zo lang bezig dus ik hoop dat het deels ook spannend is van de nieuwigheid.... @Lientje, snap het wel hoor, zeker omdat je het idee van samen zwanger zijn in je hoofd had. Maar t komt vast wel . En geduld is een schone zaak zeggen ze altijd. Niet dat ik zo geduldig ben overigens
Lientje, dat is heel herkenbaar hoor! M'n vriendin stopte met de pil toen we 3 maand bezig waren omdat het zo leuk leek samen zwanger te zijn. Nu is zij al bijna 7 mnd zwanger (1e ronde raak) en wij niet. De kans wordt ook steeds kleiner dat we samen zwanger zijn. Het voelt heel dubbel. Je bent blij maar ook jaloers. Ik zeg telkens: ik gun het iedereen, maar mezelf net ietsje meer!
Mannen zijn met de wacht weken anders dan wij. Dat merk ik uit me omgeving en dit forum. Misschien ook wel beter want ik kan me zelf gek maken maar als mijn vriend dat ook zou doen zouden de wacht weken nog langer duren vrees ik! Mag ik verplaatst worden naar de 17de ipv de 20ste
Indd. Het is niet makkelijk om mensen om je heen zwanger te zien raken en jij zelf niet ondanks dat je heel blij voor ze bent. Zelf nu iets langer als 1.5 jaar bezig. Hoorde deze maand dat ik weer tante ga worden het eerste wat ik deed was huilen omdat ik het niet meer zag zitten en elke keer als het er over gaat krijg ik een steek 2 vriendinnen zijn zwanger. Het lijkt iedereen te lukken en ons niet. Ook al ben ik heel blij voor hun, t steekt me toch.