Wat wil je kwijt (WWJK)

Discussie in 'De lounge' gestart door Vrouw1982, 26 aug 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Eppo82

    Eppo82 VIP lid

    25 jun 2007
    15.274
    6.186
    113
    Dat is inderdaad bijzonder, gefeliciteerd!
     
  2. Porsche

    Porsche Niet meer actief

    Lioness dat is wel heel bijzonder !
     
  3. lioness74

    lioness74 Niet meer actief

    Dank jullie wel!

    Ik was vorige week en de week ervoor nog veel bij haar, om haar huis nog ff lekker op te ruimen en te poetsen en zo, en toen zaten we al te geinen dat hij vandaag zou komen.

    En het komt nog zo uit ook hahaha.
    Ik zit heel de avond al te smilen...net of ik zelf net bevallen ben...mafkees die ik ben.
     
  4. Micchan

    Micchan VIP lid

    24 jan 2012
    22.458
    2.258
    113
    Vrouw
    Wenen
    Ben al aan het rondkijken.. Heb het even aan m'n vriend gevraagd, hij zegt dat je frauenartzt er alleen bij is als je dat zelf wilt.. En dat je bij nood altijd naar een speciaal kinderziekenhuis voor bevallingen kan waar je dan geholpen wordt, of iets dergelijks :( Haar erbij hebben is wel het laatste wat ik wil (vorige echo was niet echt ehh, gezellig), en dat in combinatie met dit alles; hoogste tijd voor een ander.

    Niet echt klachten, veel buikkrampen en een soort bal heel laag die veel pijn doet bij niezen, snel opstaan en op de wc zitten.. Maar kreeg gister vanuit het niets een naar gevoel en dat is eigenlijk niet meer weggegaan.. Maar ik blijf maar denken, zolang er geen bloed is, zit hij/zij er in ieder geval nog (is natuurlijk nog geen 100% garantie, maar toch).. :p Dankjewel :)

    En ja, mannen pffff, hahahahaha..
     
  5. Micchan

    Micchan VIP lid

    24 jan 2012
    22.458
    2.258
    113
    Vrouw
    Wenen
    En wil ook nog even kwijt dat ik onwijs veel zin heb in een enorme regenbui, maar het is hier de hele tijd stralend weer.. :(
     
  6. Coquelicot

    Coquelicot Niet meer actief

    Gefeliciteerd!
    En, klopt dit rijmpje een beetje?: :)

    Monday's child is fair of face,
    Tuesday's child is full of grace,
    Wednesday's child is full of woe,
    Thursday's child has far to go,
    Friday's child is loving and giving,
    Saturday's child works hard for a living,
    But the child who is born on the Sabbath Day
    Is bonny and blithe and good and gay.
     
  7. lioness74

    lioness74 Niet meer actief


    Nououououou......er zit wel wat in ja.....!;)

    Ellende in het woensdagskind vind ik wat hard klinken, maar hij is wel degene die echt een moeilijk karakter heeft en waar ik de hemel al aan verdiend heb...:)

    En de andere 3 klopt eigenlijk ook wel :)
    Love my kids :D.
     
  8. Coquelicot

    Coquelicot Niet meer actief

    Full of woes, betekent meer dat het een zorgenkindje is. Dus dat klopt dan wel... ' ellende' is geen goede vertaling...
     
  9. lioness74

    lioness74 Niet meer actief


    Nou dan is het een schot in de roos in mijn geval.
    Over dat kind kan ik een boek schrijven....wordt meteen een bestseller ;).
     
  10. MaggieMagpie

    MaggieMagpie Niet meer actief

    Dat ik schijt en schijtziek wordt van mijn poolse buren die MT z'n 8en in 1 huis wonen, illegaal en dat ze enorm veel kabaal maken en dat de gemeente er niks aan doet.

    En dat ik daardoor bijna de neiging krijg om met mijn sleutelbos even langs al die 6 auto's te gaan die voor mijn deur geparkeerd staan... Grrrrrrr
     
  11. fidel2010

    fidel2010 VIP lid

    26 aug 2010
    6.659
    212
    63
    Voel me arm, vandaag met spoed naar de DA, hond heeft een garenklosje opgegeten (jack russel) wist niet of er een naald aan zat, hond laten braken, rontgefoto, ( niks te vinden) en nu brood met parafine voeren.. Stomme hond, opgelucht natuurlijk
     
  12. miss C

    miss C VIP lid

    20 nov 2009
    11.719
    971
    113
    Vrouw
    Het ♡je van Nederland!
    dat ik een ellendige lange nacht tegemoed ga... mijn dochter huilt al vanaf vanmiddag :-$
    en ik ben al zo moe.........
     
  13. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Phoe, vermoeiend! Hopelijk hebben jullie toch wat kunnen slapen. Is er een aanleiding dat ze zo huilt?
     
  14. Bluesky

    Bluesky VIP lid

    1 okt 2007
    5.941
    0
    36
    Verzorgende-IG
    Heerewaarden
    Oh, wat grappig... Bij ons klopt het wel. Jitte (vrijdag) is de lieverd die houd van knuffelen enzo en Jelle (zaterdag) is degene die ergens echt hard aan kan werken als hij het leuk vind...
     
  15. Lilotje

    Lilotje Bekend lid

    28 aug 2011
    541
    0
    0
    Jeetje wat vervelend. Hier al 3 dagen een hond die een beetje mank loopt. Wil eigenlijk naar de dierenarts maar zit te twijfelen of we toch gewoon even moeten afwachten en rustig aan moeten doen. Die DA is zo vreselijk duur maar aan de andere kant, het hondje is belangrijker..:)
     
  16. mammievan2

    mammievan2 Fanatiek lid

    31 mrt 2012
    1.207
    0
    36
    Krijg vandaag kijkers voor ons appartement hopelijk komt goed staat al 18maanden tekoop
     
  17. miss C

    miss C VIP lid

    20 nov 2009
    11.719
    971
    113
    Vrouw
    Het ♡je van Nederland!
    ze heeft vannacht door geslapen om vervolgens een half uur geleden gewoon weer opnieuw te beginnen :(
    geen idee, volgens is er niets aan de hand met dr dat maakt het ook zo frusterend :(
     
  18. pluisje19

    pluisje19 Fanatiek lid

    23 sep 2009
    1.754
    0
    0
    Ten eerste gefeliciteerd:D
    Grappig rijmpje...of het klopt. Mijn zondagskind is erg vrolijk en lijkt zorgeloos. Mijn woensdagkind is idd meer een zorgenkindje .. geweest. Nu is hij wel een pittige peuter, maar ook heel lief hoor.
    Miss C, zwaar he als ze zo huilen en je niet weet wat er aan de hand is.
    Micchan, sterkte en buikpijn hoort er ook bij hoor, dat zware gevoel ken ik nog wel... Maar je bent een gek mens....REGEN???!!!! IIIIEEEEKKKSSS.
    Nu moet ik rennen...moet om 10:00u bij logopedist zijn...
    fijne dag
     
  19. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Goed dat jullie al een goeie nacht hebben gehad.

    Ik heb geen ervaring met huilkindjes, dus weet niet hoe het is. Maar moet idd frustrerend zijn als je ze niet getroost krijgt.
     
  20. Tweekids

    Tweekids VIP lid

    26 aug 2012
    13.148
    330
    83
    Vrouw
    Kraamverzorgster & hypnobirthing docent

    Hihi gefeliciteerd :D
     

Deel Deze Pagina