hmm oke, want hij is even donker als gisteren. En wat konden die pijnlijke steken zijn de 8ste? nou ben benieuwd ga over 2 weekjes een test doen
Was je test opgedroogd toen je de foto maakte.? Kan wel eens dat de test 2 dagen knalt.... Het voorbereiden van het springen van een ei kun je ook wel eens voelen
Nee hij was net 'gemaakt' de test. en de andere waren opgedroogd, dus de onderste was net gebruikt!! Nu hij opgedroogd is is hij even donker als die van gister en eergisteren. Morgen zou hij denk ik lichter zijn!!
Begin het nu echt te geloven, 3e positieve test. Deze is van 13 dpo met avondurine, normaal een lf van 14-16 dagen.
Ohh ohhh ik ben zo gespannen!!! Ik heb een hele zware periode gehad met iui's operaties en nu ivf! Ik heb op1 september een cryo laten terugplaatsen en dit heb ik vandaag getest wel of niet zwanger??
Dus je zit een 14 dagen na de medicatie? (Pregnyl ed...) Indien ja, zeg ik GEFELICITEERD! Mijn streep was ook zo 2 weken na de punctie en zie banner
Vandaag is mijn nod normaal zou ik morgen pas mogen testen maar je kent de spanning vast wel en ik heb geen hormonen gebruikt. Ook geen pregnyl. Ik doe morgen nog een test het is zo onwaarschijnlijk voor me nu.