Erg mooi!! Vind het meevallen hoor hoe klein het kamertje is Die van onze 2e beeb is nog een stuk kleiner
Pff, dat is een goede vraag. Volgens mij hebben we gewoon eentje bij praxis gehaald, maar helemaal zeker weet ik dat niet.
Maggie: leuk zeg!!! Idd dat het behang ook weer terugkomt op het ledikantje hebben jullie leuk gedaan. Klein vraagje: dat rolgordijn. Heb je dat gekocht met die sterren of die sterren er zelf opgemaakt?
Wat een goed idee! Zat zelf nog te twijfelen over welk gordijn wij zouden nemen. Ik was bang dat wit TE wit zou zijn. Maar dan kan ik hem nog altijd decoreren, net als jij hebt gedaan.
Ja dat zou ook wel leuk zijn. Zowiezo moet er iets komen. Die muur is zo 'kaal'. Even iets anders. Hoe doen jullie dat om alles bij te houden die in de topics gebeurt? Ik ben nooit niet mee. Sommige zie ik hier echt op alles reageren... Lezen jullie gewoon constant alles? En als er op mijn reactie gereageerd wordt kun je daar dan melding ofzo van krijgen. Want was weer toevallig dat ik zag dat er reactie was op mijn kamertje...
Wat ik mij afvraag, blijft het wel goed zitten eigenlijk?? Zo op de foto ziet het er onwijs leuk uit. Kreeg je het makkelijk geplakt? (zonder lijmresten enzo) Heb je er misschien een foto van, van dichtbij??
als je dan op iets reageert dan heb je een onderwerp op iets en krijg je nieuwe meldingen Ik klik altijd op gebruikersinstellingen en zie dan alle nieuwe reacties..
Tot nu toe blijft het erg goed zitten. Het rolgordijn rol ik ook niet helemaal tot bovenop zodat dat gedeelte niet gekrult wordt. Dat durf ik niet haha. Ik heb wel erg sterke lijm gebruikt. Ik weet alleen de naam niet meer want het was daarna leeg. Het was voor hard plastic dat weet ik nog wel lol. Ik zal even foto maken en toevoegen. de foto's
Sooo dat ziet er idd heel erg mooi uit!!! Als je nog te binnenschiet welke lijn hoor ik het graag . Denk dat wij dit ook gaan doen! Grappig dat je dat gewoon met behang hebt gedaan zeg! Mooi!!!