Bedankt!! Kan ook niet wachten tot de boeken er weer zijn. Kan me nog goed herinneren dat mn zoontje ( van toen 1.5) het boek flink had zitten doorbladeren. En die wil ik wel en die en die. Dus zal nu wel nog leuker zijn! Bedankt voor de tip van Lobbes, heb hem aangevraagd!
O ja vergat even dat niet iedereen dit kent natuurlijk. Deze vraag stelde ik nl ook twee jaar geleden. Is idd erg leuk
MIsschien dat dit jaar dochter het leuk vindt om er in te kijken en mooie dingen ziet... zoon kijkt er nu een jaar of 2 in en legt het uiteindelijk ongeïnteresseerd naast hem neer.. En eerlijk? Ik kan het hem niet echt kwalijk nemen.. wat een junk staat erin zeg.. Er is maar erg weinig echt leuk.
Dt kan. Ligt er ook aan waar je kind zijn interesses liggen. Ik kan er echt op verheugen. Komt echt even een het kind in mij naar boven
Aangezien ik ook een groot kind ben, heb ik m ook besteld! Ik kijk er ook naar uit hoor!!!! (Wij knippen alles uit, doen t in een envelop en dan kan de familie iets uitzoeken. Wij vieren t gezamenlijk)
ik ga hinten.. zo van.. weet je zeker dat die barbie niet leuker is.. haha.. mijn nichtje had voor haar verjaardag zo'n barbie met extensions gekregen.. kon je er in en eruit halen... mijn handen jeukten om die doos los te rukken... best erg he.. kruip ff onder een steen...
Ik krijg nooit zo'n boek. Ook niet van bart smit. Hoe kan ik ervoor zorgen dat hij ook hier in de bus valt binnenkort?
Ik werkte tot een maand geleden nog in een speelgoedwinkel. Heerlijk om overal op te drukken en uit te testen als de nieuwste vracht binnenkwam. Speelgoed ruikt ook lekker, als je 's morgens die klantloze winkel binnenkwam... Haha, jullie zullen me wel voor gek verklaren Zat ook altijd in het boek te bladeren, op mijn werk, maar ook thuis. Is toch gewoon kei leuk om te zien Als je toch ziet wat ze tegenwoordig allemaal hebben!
Zooo bedankt voor deze tip. Heb al een paar keer besteld bij hun maar wist niet dat ze een sint catalogus hebben. Ik heb hem dan ook gelijk besteld! Denk dat ik er vannacht niet van kan slapen .
Ik zit me er ook.al helemaal op te verheugen. Blader die boeken altijd een miljoen keer door, kan er helemaal blij van worden