Hallo iedereen, Wij willen (gaan) op korte termijn verhuizen. We gaan natuurlijk duurder wonen, en nu maak ik me al een beetje zorgen over de uitgaves. Ik heb even alles op papier gezet en het word krap aan. Vaste lasten van ons samen + mogelijk nieuwe woning. cz 2x 135,00 telefoons bij elkaar 100 ( wat ruimer gepakt voor erover heen zitten ) auto verzekering 110,00 schoolgeld 190,00 Onvoorziene dingen 60,00 Komt uit op totaal van 1030,00 een huis huur 450 ( kosten ze ongeveer allemaal hier, is het minder krijg je ook minder huursubsidie is het meer krijg je ook meer. gwl 250 ( ruim gepakt, want ik weet het echt niet ) ziggo 50,00 verzekeringen hebben we niet zoals inboedel en brand. totaal van 1780,00 Inkomsten: loon 1200 huursub 200 studie 524 toeslagen 150 stagevergoeding 100 totaal 2174 min 1780 is 394 euro voor boodschappen, benzine, kleding, luiers noem maar op dit zijn puur alleen de vaste lasten. Is dit te redden of zou ik een baantje erbij moeten zoeken?
Oei ik zou er een baantje bijzoeken! Je zal het vast redden maar wel echt net aan denk ik. En als het kan waarom zou je het dan laten om extra te werken heb je iets meer speling en kan je misschien ook eens iets leuks doen.
ik denk dat er genoeg mensen zijn die het hiermee redden en soms zelfs minder. je kan waarschijnlijk minder luxe leven maar als je dat belangrijk vind dan zal ik een bijbaantje nemen.
Even iets heel anders, hebben jullie wel recht op huurtoeslag? Lijkt mij dat jullie boven de inkomensgrens uitkomen ******* sorry verkeerd gelezen met een loon van 1200 netto zit je onder de grens
Ik zou een baantje erbij nemen en niet op je toeslagen rekenen.. Stel je voor dat ze weg vallen of verlagen dan red je het niet...
Je hebt nog wat speling bij de telefoonrekening en onvoorziene uitgaven ook gwl zou je misschien uit kunnen zoeken?
Las je verkeerd haha! Laat maar Het kan best op zich. Weet niet of jullie veel benzine tanken? Ik zou trouwens wel een inboedel verzekering nemen.
Haha ik bedoelde dat ik verkeerd had gelezen wat je bedoelde haha had nl iets neergezet dat de huursubsidie in hun lijst stond omdat ik dacht dat jij schreef of ze daar geen recht op hadden.
Ook geen aansprakelijkheidsverzekering? Vind het niet hebben van een inboedelverzekering al heel onverstandig (tenzij je een goed gevulde spaarrekening hebt ), maar een aansprakelijkheidsverzekering niet hebben is al helemaal niet slim. Ik vind de berekening nogal krap genomen en ik zou het er niet op durven gokken om het eind van de maand te halen.
Ik betaal trouwens aan gas water en licht 110 euro pm Auto allrisk; 40 euro Telefoon: 11 euro (240 belminuten , 500 mb en onbeperkt sms) Kinderopvang; 541 euro Zorgverz: 97 euro Allrisk woonverz: 12 euro Motorvoertuigenbelasting: 30 euro Huur: 750 euro En nog wat andere dingen Heb 1790 euro aan vaste lasten en 2100 euro inkomen ni
Ik snap niet hoe je na dat eerste stukje op een totaal van 1030 uitkomt? Of lees ik het verkeerd (2x135 + 100 + 110 + 190 + 60 = 730)?
Is toch 730 en geen 1030? Nou zullen de onvoorziene dingen hoger zijn dan 60 maargoed scheelt toch....het zal te doen zijn maar vind het persoonlijk vrij krap.
Idd een als je geen spaargeld hebt vind ik een overlijdensverzekering ook erg belangrijk. De kans is klein maar mocht je het nodig hebben is het wel heel fijn dat je het afscheid toch een beetje mooi kan maken en daarvoor niet in de schulden moet.
250 euro g/l/w vind ik persoonlijk erg veel. Ik betaal 80 euro in de maand voor gas en electra en 4 euro voor water. Op g/l/w kan je veel besparen als je wilt en oplet. 110 euro verzekering is ook erg veel. Ik zou een goedkopere zoeken. Ik betaal 56 euro per maand. Dit is all risk voor mn auto, aansprakelijkheidsverzekering voor mezelf en inboedelverzekering. Deze laatste 2 zijn ook erg belagrijk om te hebben. Telefoons 100 euro per maand vind ik ook erg veel. En moet je geen wegenbelasting betalen voor de auto?