November 2013 buikjes.

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door MaaikeFerryJari, 6 mrt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MaaikeFerryJari

    MaaikeFerryJari Actief lid

    20 jan 2012
    449
    1
    0
    servicebaliemedewerkster
    Gouda
    Hoe was je echo?
     
  2. Saffira29

    Saffira29 Fanatiek lid

    23 jan 2013
    1.765
    0
    0
    Parttime werk en fulltime mama
    Vuren
    Ja ik ben ook benieuwd! :)
     
  3. Donder

    Donder Actief lid

    14 mrt 2013
    210
    0
    0
    Alles prima, zelfs de lengte van de beentjes was al iets bijgetrokken (lag nu binnen de normaalwaarden, vorige keer net eronder) en de rest op normaalcurve of erboven. Over 3 weken weer een meting (en gynaecoloog zal ook wel meten, dag ervoor).
    Voor jullie info, mss leuk om te weten. Bij 30+4 dagen zijn de bovenbeentje normaal ca. 6 cm lang..., bij jullie kleintjes dus ook ongeveer, want de meesten hier op het forum zitten wel op of rond die termijn...

    Voor iedereen die vandaag ook haar groeiecho heeft gehad (waren er volgns mij nog wel een paar), hoe was et bij jullie???
     
  4. mama2girls

    mama2girls Actief lid

    30 jan 2012
    460
    0
    0
    Donder fijn dat alles goed was.

    Xanke mooie ringen!!

    Hier ook een 30 weken dansje :)
    En groei echo gehad :)

    Alles was top zoals het er nu uit ziet precies rond het gemiddelde alleen ook korte beentjes, maar niet extreem en niks om zorgen over te maken.
    Wij zijn allebei niet groot en de meide ook niet (devoney was 2780 bij de geboorte en kayleigh 3300) deze spruit wordt ook zeker geen 8 ponder.. maximaal 7 pond, maar zelfs dat vond de vlos al veel.

    Wel kon ze zien dat hij al veel haar had en overduidelijk een jongen.. hahaha hij lag nou al te pronken ;)

    Verder lag hij al heel laag en met koppie naar beneden, maar dat had ik ook al gemerkt.

    3 nieuwe afspraken gepland die op het lijstje mogen:

    25 sept 11:30 uur controle
    16 okt 11:30 uur tweede groei/liggings echo
    21 okt 9:00 uur controle
     
  5. Saffira29

    Saffira29 Fanatiek lid

    23 jan 2013
    1.765
    0
    0
    Parttime werk en fulltime mama
    Vuren
    Fijn dat alles goed was bij jullie!!

    Haha hier ga ik er maar niet vanuit dat de beentjes 6 cm zijn (bovenbenen), mijn dochter liep 10 jaar geleden met de 20 weken echo 3 weken voor op de termijn en nu 10 jaar later is dat inmiddels wel erger geworden.. :p

    Ze is ruim 10 en dik 1.70m lang met langere benen dan ik! :D (en ik ben 1.80m) dus een lange meid met erg lange benen.....
    Deze meid had met de laatste echo ook al een week langere benen..
    Met de 20 weken echo was dat maar een paar dagen, dus misschien dat de invloed van een andere papa zijn vruchten afwerpt.
    Zo lang is ook niet fijn namelijk...

    Ben hierdoor heel benieuwd geworden en baal nu nog meer dat ik er geen krijg!! Haha..

    Slapen jullie trouwens ook zo slecht?? Mijn ribben branden als ik lig of zit.. Nou ja de spieren die daar zitten waarschijnlijk.. Echt heel irritant en pijnlijk.
    Mijn buik trekt ook als ik op mijn zij lig, zwaar gevoel en steken en op mijn rug liggen gaat niet want dan krijg ik het benauwd.

    Resultaat: 100x per nacht zuchtend en kreunend draaien! Help.... Hoe kom ik de komende 9 weken nog zo door..?? :( Hahaha..
     
  6. Haha, saffira, ik weet er alles van... Ben zelf zelfs nog langer dan jij (1.92) en het is niet altijd een pretje. Je krijgt toch best wel vaak opmerkingen en soms zit je daar gewoon ff niet op te wachten he?

    Ik maakte me dus ook best wel druk erover en was ergens wel blij dat we een jongetje krijgen. Voor mannen is het vaak minder vervelend om overal bovenuit te steken dan voor een vrouw. :) Ik gun mijn kind gewoon een zorgeloze kindertijd, zonder het pesten en treiteren wat ik zelf heb meegemaakt

    Maarre: 1 groot voordeel: lange vrouwen schijnen makkelijke zwangerschappen en bevallingen te hebben, omdat hun bekken wat breder is dan bij kleinere vrouwen.

    Ik merk bij mezelf in elk geval dat ik nog weinig last heb van kwaaltjes zoals pijnlijk schoppen tegen mijn ribben... En ook nog een heel bescheiden buikje heb, waardoor ik eigenlijk nog best wel wendbaar ben en ook totaal geen problemen heb met liggen (behalve op mijn rug) :D weet natuurlijk niet zeker of dat door mijn lengte komt, maar denk het wel...
     
  7. mama2girls

    mama2girls Actief lid

    30 jan 2012
    460
    0
    0
    ik lees vanavond even bij, want moet een stapel taart op bestelling gaan maken, maar hier even gauw een foto van mijn 30 weken buik.

    20130912_103519.jpg

    20130912_103505.jpg
     
  8. mb90

    mb90 Bekend lid

    17 feb 2013
    706
    25
    28
    Vrouw
    Slapen jullie trouwens ook zo slecht?? Mijn ribben branden als ik lig of zit.. Nou ja de spieren die daar zitten waarschijnlijk.. Echt heel irritant en pijnlijk.
    Mijn buik trekt ook als ik op mijn zij lig, zwaar gevoel en steken en op mijn rug liggen gaat niet want dan krijg ik het benauwd.

    Resultaat: 100x per nacht zuchtend en kreunend draaien! Help.... Hoe kom ik de komende 9 weken nog zo door..?? :( Hahaha..[/QUOTE]

    Heel herkenbaar. En de baby kan ook al heel hard schoppen he, zo hard dat het pijn doet. pfff ben aan het aftellen hoor!

    Had voor ik zwanger was helemaal geen idee van al deze ongemakkelijkheden en pijntjes hoor! Heb het zwanger zijn een beetje onderschat eigenlijk..;)
     
  9. Elleinad

    Elleinad Fanatiek lid

    22 aug 2012
    1.361
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hey!

    Wat fijn die goede echo's!! En jullie krijgen dr allebei gewoon nog 1!! Waarom is dat dan als ik vragen mag?

    @mama2girls: mooie buik hoor!

    Slapen doe ik slecht! Een tijdje al eigenlijk! Heb t idee dat de kleine wel groeit maar mn buik niet echt mee gaat waardoor ie dus echt duidelijk minder ruimte heeft!! Ga is vragen hoe dat zit bij de volgende controle want mn buik staat echt al een heeeelllee tijd stil nu naar mijn idee! Zal anders is mn foto's op de comp zetten haha dan kan ik ze vergelijken :p
    Maar slapen is echt een hel idd! Wat jij zegt mb90 die schoppen kunnen af en toe echt pijn doen! Vooral als ik op mn zij ga liggen krijg ik af en toe echt een flinke dauw tegen mn ribben! En dan draai ik maar weer om maar ja dat gaat ook niet allemaal zo makkelijk meer haha dus schud t hele bed heen en weer en vaak wordt mn vriend dat weer wakker maar ja die moet er vroeg uit voor zn werk dus probeer ik maar zo stil mogelijk te liggen maar ja al ik te lang in 1 houding lig gaat alles trekken en pijn doen dus dat gaat eigenlijk ook weer niet..
    Ik heb t toch wel een beetje onderschat ja! Maar goed dit soort dingen worden je ook niet verteld vooraf!
    Ik zie t maar als een goede training in snachts weinig rust voor als de kleine er straks is! :D t hoort gewoon bij!
     
  10. Elleinad

    Elleinad Fanatiek lid

    22 aug 2012
    1.361
    0
    0
    NULL
    NULL
    Oh en de groei echo is bij ons verplaats trouwens! Haha we zouden m. Ook gister gehad hebben maar t word nu zaterdag waarschijnlijk! Moet even kijken wannee t goed uitkomt! :D
     
  11. bassdevilxs

    bassdevilxs Actief lid

    13 feb 2013
    230
    0
    0
    NULL
    Uden
    Goeiemiddag dames,

    Gisternacht opgenomen in het ziekenhuis. Utrecht nog wel, een uur voor ons rijden. Veldhoven en Nijmegen hadden geen plek, dan maar een stukje verder. Alles voor de baby's.

    Ik had gisteravond steken in mn zij. Kon het niet thuis brengen, maar dacht niet gelijk aan weeen. Toch voor de zekerheid naar het ziekenhuis, daar dachten ze in eerste instantie ook dat het mee zou vallen. Uit de ctg bleek dat ik harde buiken had, ookal had ik geen pijn meer. Ook bleek dat ik 2 cm ontsluiting had. Meteen begonnen met weeenremmers en longrijping en daarna vervoerd naar Utrecht. Nu is het afwachten of de medicijnen aanslaan en dan mag ik hopelijk van het weekend naar huis.
    Ik houd jullie op de hoogte.
     
  12. scrhikken zeg!! :$

    sterkte en ik hoop dat de medicijnen aanslaan!!
     
  13. MaaikeFerryJari

    MaaikeFerryJari Actief lid

    20 jan 2012
    449
    1
    0
    servicebaliemedewerkster
    Gouda

    Ohh meid, ik weet wat je doormaakt, al ben jij gelukkig al 31 weken. Ik was nog maar 26.5 weken toen ik opgenomen werd. Hou je echt rustig meid misschien red je het dan nog even! Ik ben gelukkig de 32 weken voorbij. Dan mogen ze namelijk in je eigen zh blijven nu ben je waarschijnlijk in een academisch zh met een uitgebreide nicu afdeling.

    Meid er komt nu zoveel over je heen blijf goed praten! Weet natuurlijk niet hoe je erin staat maar ik was als de dood om ons meisje te verliezen!

    Ik blijf duimen! Op welk gewicht worden ze nu geschat?
     
  14. mb90

    mb90 Bekend lid

    17 feb 2013
    706
    25
    28
    Vrouw
    Oeh, schrikken he! Veel sterkte, heb het ook gehad 2 weken geleden. Heb nu thuis platte rust gekregen.
    Zeer saai, maar alles voor je babytje he.

    Ik duim dat de medicatie zijn werk doet en je kleintje nog enkele weken blijft zitten. En veel rusten he als je thuis bent!!
     
  15. Saffira29

    Saffira29 Fanatiek lid

    23 jan 2013
    1.765
    0
    0
    Parttime werk en fulltime mama
    Vuren
    Oh dat is zeker schrikken! Hoop idd dat ze het nog even uithouden in je buikje.... Zou wel zo fijn zijn.

    Misschien vinden jullie van niet, maar je bent wel goed 31 weken, dus ze maken een hele goeie kans.
    Kennis van me is 2 jaar geleden met 26 weken bevallen van hun tweeling, die doen het super nu! Echt twee draken..

    We gaan gewoon lekker duimen dat ze nog een paar weekjes blijven zitten! Hou je rustig.. (Ook in je hoofd)
    Zoek afleiding.. Een boek misschien?? Al kan ik me voorstellen dat die dingen moeilijk gaan nu.. :(

    Sterkte meid!!! Knuff
     
  16. Elleinad

    Elleinad Fanatiek lid

    22 aug 2012
    1.361
    0
    0
    NULL
    NULL
    Jeetj heftig zeg! Sterkte!
    Ik ga heel hard duimen dat de medicijnen aanslaan en je ukkies nog even lekker bij je blijven zitten!
    Balen ook dat je zover van huis bent nu! Hoop dat snel terug mag!
     
  17. marietje

    marietje Bekend lid

    24 jan 2012
    686
    0
    0
    NULL
    NULL
    jeetje, wat heftig zeg! Sterkte!

    Hier gisteren de uitslag van het bloedsuiker onderzoek gehad. die was gelukkig goed. En een groei echo gehad. Erg mooi om de kleine te zien!! Buikje was iets groter dan gemiddeld, hoofdje iets kleiner. Ze denkt dus dat het een goed gevuld kindje word! ;)
    Maar dat kleine hoofd vind ik op zich wel een beetje vreemd. ik heb een aardig dikke kop namelijk! haha! zijn er meer mensen die hier ervaringen mee hebben? met een klein hoofdje tijdens de groei echo? Kan geen kwaad toch?
     
  18. Saffira29

    Saffira29 Fanatiek lid

    23 jan 2013
    1.765
    0
    0
    Parttime werk en fulltime mama
    Vuren
    Maakt niets uit.. Mijn dochter liep destijds met haar benen 3 weken voor op groei, buik 20 weken en hoofd 19 nog wat...
    Ze heeft nooit een groot hoofd gehad, maar prima in verhouding en brains genoeg!! Hahaha..

    Dus, no worry's....... Als het erg was geweest hadden ze er vast iets van gezegd. ;)

    Ben benieuwd hoe het met de kleintjes van bassdevils gaat....
    Kan me voorstellen dat je hoofd niet nr zp staat..

    Fijne avond allemaal.
     
  19. mama2girls

    mama2girls Actief lid

    30 jan 2012
    460
    0
    0
    jeetje das idd schrikken. hoop dat ze nog ff blijven zitten en de medicijne aanslaan. rustig aan meid.

    hier ook slecht slapen. op mij rug slaap ik ooit lekker maar nu al helemaal niet meer, op mijn zij is mijn buik heel zwaar dus een kussen eronder maar das ook niet alles :(

    ik voel het koppie van de kleine vaak tussen mij bekken draaien..... das geen prettig gevoel :(
     
  20. Saffira29

    Saffira29 Fanatiek lid

    23 jan 2013
    1.765
    0
    0
    Parttime werk en fulltime mama
    Vuren
    Bolkje: 1.92m ?? Dat is zeker lang ja...
    Mijn dochter liep onder groei controle in het ziekenhuis omdat ze nav haar hand foto's ook op zo'n lengte uit kwamen.
    Maar ja, ik wacht het wel gewoon af want groei remmers begin ik toch never nooit aan!

    Dat koppie in je bekken draaien ken ik! Heel apart..
    En dat van je buik dus ook, erg vervelend! En dan te bedenken dat we nog even moeten haha..

    Lijkt het bij jullie toevallig soms ook alsof je baby een epileptische aanval heeft of zo? (Sorry voor de woordkeuze, maar echt anders kan ik het niet omschrijven) dan gaat de bewegingen zo snel achter elkaar en nog best lang ook of ik voel haar bewegen en tegelijk trillen.
    Als ze zulke bewegingen maakt ga ik altijd anders liggen; zo'n raar gevoel anders!
    Herkenbaar?
     

Deel Deze Pagina