Heb net bericht van de advocaat Mijn ex heeft niet genoeg draagkracht om te voorzien in de onderhoud en verzorging van ons kind. Hij hoeft dus echt geen cent te betalen voor zijn zoon. Baal hier best van, ik zit in de bijstand en zou daar dan op gekort worden maar met een redelijk bedrag aan allimentatie, mijn toeslagen en 20 uur werken zou ik hier dus uit kunnen komen. Dat zit er nu dus voorlopig niet in. Zijn er nog meer die dit hebben?
Ik heb het geluk gehad dat ik het voor elkaar heb gekregen dat mijn ex 270 betaald voor de kinderen ondanks zijn uitkering toen. Ik zit nu al ruim 3 maanden in de " wacht" bij de bijstand en heb echt geluk dat ik soms een dagje kan werken en allemitatie krijg... Anders had k echt niet geweten hoe ik het voor elkaar krijg om de vaste laste e betalen en m'n kinders onderhouden ... Wens je iig veel sterkte!
Ik denk dat ik daar niet mee akkoord zou gaan, al is het maar 50 euro hij moet ondanks dat hij een uitkering heeft toch ook bijdragen in de (financiƫle) zorg van zijn kind.
Nou ja maakt in mijn ogen niet uit hoe of wat maar hij moet toch ook voor zijn kind zorgen, al is het maar iets. Desnoods een bijdrage in het aanschaf van kleding/schoenen.Hoeveel is jullie kindje bij jou ex? Hij wil zelf ook niks betalen?
Zzp.. En heeft bedrijf wel genoeg draagkracht voor hem alleen? Kan bet niet zijn dat hij zijn "winst" heeft laten wegstrepen? Door bijv van alles zakelijk te kopen?
Hij is iedere woensdag van 9-17 uur daar en om het weekend van vrijdag 18 tot zondag 17 uur Mamabram: ik heb geen idee hoe het zit kan ook niets wijs worden uit zijn jaaropgaves
In zijn jaaropgave zou je moeten kunnen zien of hij veel winst wegstreept, als je dat dus doet lijkt het alsof je minder winst hebt waardoor je dus minder inkomen zou hebben. Hele vervelende situatie voor jou, is er een mogelijkheid dat er opnieuw naar gekeken gaat worden?
Mijn ex man heeft een eigen zaak maar die jaaropgaves en de papieren van de boekhouding heeft ie toch ook gewoon moeten inleveren bij de advocaat zodat ie het kan berekenen? Bij ons wel iig. Wat zegt hij er zelf van,wil hij ook niks betalen dan?
Dat is zeker zo,maar ik neem aan dat TS ook wel weet wat er zo'n beetje binnen komt etc,niet precies natuurlijk maar ze heeft wel met em geleeft dus ze weet wel of hij alimentatie kan betalen etc. Als zei denkt dat hij wel wat zou moeten kunnen betalen zou ik er dus niet mee akkoord gaan.
iid belachelijk!!! ik zou me kind niet meer bij hem brengen, dat is wel makkelijk je kind zien maar niet ervoor zorgen!! succes en ik zou het nog eens goed na gaan
Absoluut niet doen!!!!! Wordt je kind letterlijk de kind van de rekening. En je kind gaat jou later verwijten dat je 'm bij zn vader hebt weggehouden. Om iets doms als geld. Ik (nee, de kinderen ) krijg wel alimentatie van mijn ex, maar als dat niet zo was, dan had ik het net als jij heel jammer gevonden. Ik zou kijken naar mogelijkheden om het anders op te lossen. Ik weet natuurlijk niet hoe je ex en jij tegen over elkaar staan, maar als hij echt niet kan betalen houd het natuurlijk op. Kan hij bevoorbeeld wel af en toe niewe kleding/speelgoed kopen oid. En kan jij niet meer gaan werken om uit de bijstand te komen?
Dit vind ik dus belachelijk, als de rechter besluit dat de vader niet hoeft te betalen, zal daar een goede reden voor zijn.. Maar om dan dus maar te zeggen, de kids niet meer te brengen?? Schandalig. Die kunnen er niks aan doen.. Word ik zo moe van he, altijd die machtspelletjes van moeders om de kids bij vaders weg te houden.. Vergeet niet dat je als moeder zijnde veel invloed op je kinderen hebt en kinderen alles meekrijgen. Laat kids geen dupe worden van t gevecht tussen papa en mama.. En helaas weet ik waar ik over praat (tussen ex en mn vriend )
Ik zal mijn zoontje ook nooit bij zijn vader weghouden. Wil da ze en goede band hebben. Mijn ouders zijn vorig jaar uitelkaar gegaan na een huwelijk van 25 jaar. Ik heb zelf altijd een goede band met mijn vader gehad, en nu zie ik hem bijna nooit meer. Heeft bij mij zijn postadres en dat is de enige keer dat ik hem zie. Vind dat zelf heel jammer dus nee hou mij zoontje echt niet bij zijn vader weg alleen omdat ie niet hoeft te betalen. Wij hebben verder geen ruzie ofzo. Wat ik wel lastig vindt is dat ik echt moet aangeven je zal dit moet halen of dat moet halen. Het was namelijk zo dat mijn zoontje een weekendtas met kleding mee kreeg. Gaf mij het gevoel alsof hij uit logeren ging in plaats van naar zijn vader. Dus hij heeft nu gezorgd voor kleding. Zal kijken wat ik verder nog kan doen.