Toekomstige pcos mama's deel 3

Discussion in 'MMM clubs' started by djoon, Aug 11, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. marytje

    marytje Bekend lid

    Jan 29, 2013
    946
    0
    0
    Wetenschap
    NULL
    Tnx meiden, tnx parel voor het negatief. Hoe doe je dat? En hoe moet het er dan uitzien?

    Ik heb er zelf nog niet zon vertrouwen in. Zag dat er een butsje in de test zit, waardoor het lijkt alsof er daar (ook) een streepje staat... Oftewel, samengevat, recapitulerend, met andere woorden.. Ik ben te vroeg :). Zaterdag weer!

    @knokke, ik ben ook weleens tussendoor (na 26 dagen, terwijl normaal 38-56 was) ongesteld geworden toen ik niet aan de medicatie was. Ik dacht toen aan een soort doorbraakbloeding. Met pcos weet je het gewoon nooit. Je kunt de gyn bellen voor de zekerheid.. Succes
     
  2. LW85

    LW85 Fanatiek lid

    Jun 24, 2012
    4,082
    604
    113
    @Knokke: hier (zonder hormonen) heel lang elke 16-20 dagen bloedvelies gehad van wekenlang achter elkaar. Later opeens meer dan 150 dagen niks. En in de pauze van deze zomer een cyclus van 38 dagen maar ook 3 weken lang bloedverlies.
    Zonder medicatie of pil is je lijf met pcos helemaal uit balans qua hormonen..
     
  3. kar89

    kar89 Fanatiek lid

    Feb 15, 2012
    2,246
    727
    113
    Ik zie hem marytje, spannend!
     
  4. Knokke

    Knokke Actief lid

    Aug 4, 2013
    228
    0
    0
    thanx meiden!
    erg fijn om te lezen dat mijn lichaam niet gek of raar is maar dat meerdere van jullie dit hebben gehad.
    stelt me weer gerust :D
     
  5. Aster14

    Aster14 Fanatiek lid

    May 9, 2012
    1,689
    8
    38
    Docent
    Midden van het land
    Ik lijk ook iets te zie, Marytje! Ik duim voor je!
     
  6. LW85

    LW85 Fanatiek lid

    Jun 24, 2012
    4,082
    604
    113
  7. Parelbloesem

    Parelbloesem Niet meer actief

    Marytje, heb speciale app om hem in negatief te zetten.

    LW, spannend hoe ze reageren en hoeveel het er zijn.

    Knokke, met een lichaam met PCOS is dat heel normaal. Ik had 2 cyclussen van 28 dagen en daarna 119 en 88 dagen en zelfs met medicatie schommelde hij heel erg, tussen de 37 en 54 dagen.
     
  8. marytje

    marytje Bekend lid

    Jan 29, 2013
    946
    0
    0
    Wetenschap
    NULL
  9. djoon

    djoon Niet meer actief

    Aaahhneehh:( zo kl*te :( dikke knuffel meis!!
     
  10. marytje

    marytje Bekend lid

    Jan 29, 2013
    946
    0
    0
    Wetenschap
    NULL
    #430 marytje, Sep 13, 2013
    Last edited: Sep 13, 2013
    ps. als ik vandaag (dag 30) ongi word en als mijn ei op dag 19 was, dan is mijn luteale fase maar 10 dagen. Moet ik me zorgen maken? Of had FF gelijk en was mijn ei 3 dagen eerder.. klopt niet met de onwijze eipijn die ik heb gehad.. of met de (beide!) ovutesten...

    pfff dit was een gekke cyclus.. gelukkig wel eens een keer kort voor de verandering.. Een goede ronde waarin het " gewoon niet gelukt is" had ik nog niet gehad. Die kan ik nu ook van de kaart strepen. Bijna bingo.
    (ik ga geen test meer doen.. ga het niet trekken om alsnog een streepje te zien.. PLUS ik heb een afspraak voor een tattoo met 2 vlinders, niet 3 ;))

    Dit keer ik voelde me eigenlijk ook niet zwanger.. vorige keer voelde ik het gewoon.. tintelingen, geluksgevoelens alles.. en veeel meer klachten en dromen over baby's.. alles.. Nu had ik alleen hoge temp en veel honger en meer moe, maar heb het ook stervensdruk gehad op werk. Kan de laatste 2 verklaren.

    Ik ga vandaag alles eten wat ik niet mag.

    edit: o en een fles wijn leegdrinken (ik had gister een feestje en kon natuurlijk niet drinken. daar baalde ik van. achteraf denk ik grrrrrrrrrrrrrrrr)
     
  11. marytje

    marytje Bekend lid

    Jan 29, 2013
    946
    0
    0
    Wetenschap
    NULL
  12. Babke

    Babke VIP lid

    Oct 24, 2011
    5,895
    4
    0
    Roosendaal
    He bah Marytje, maar eenpaar pbeurende woordjes voor je.

    Een lf van tien is heel netjes. 14 is gemiddeld en er zijn er heel veel met tien, including me. Soms 11/12, maar heb ook weleens 8/9 gehad. Nou je weet hoe dat afgelopen is. Op het forum is er zelfs eentje met 4/5 en die is twee keer spontaan zwanger geworden, dus lig daar niet wakker van.

    Dan die wijn. Alsjeblieft, als jij zin hebt in wijn, zuip! ;) Echt doen. Het helpt je ontspannen op zijn tijd. Zelfs als je zwanger zou zijn, komt de connectie met je kindje pas na week 5. Dus het had geen kwaad gekunt nu. Ik heb in de 2 weken tussen iui en test juist gedronken en ik drink normaal niet echt. Maar dacht, mm het zou de laatste wel eens kunnen zijn. En komt die test negatief, heb ik toch mooi genoten ;)

    Oh en no een opsteker. Zie mijn FF kaartje, ik duikelde eerst ook omlaag (9 en 10 dpo), wat bij mij altijd einde verhaal betekende. Wil niks zeggen voor jou. Maar was voor mij wel een bewijs dat ik dacht, dat tempkaartje zegt geen moer tot je bloed ziet of een positest.

    En je hebt al twee vage streepjes gehad, dus jij en je evtnje zijn niet allergisch voor elkaar. Een keer komt daar een super mooi gezond vruchtje uit. Als het nu niet zo is, is dat een pleister op de wonde dat het maar beter is. ( I know dooddoener eerste klas). Maar beter maandje langer wachten op een gezond kindje. En probeer tot die tijd te genieten van alles wat je nu nog lekker kunt doen zonder kindje.

    En als laatste, dikke knuffel meis.
     
  13. marytje

    marytje Bekend lid

    Jan 29, 2013
    946
    0
    0
    Wetenschap
    NULL
    tnx Babke.. ik moet gewoon huilen, zo lief!!!

    Ik wacht het nog maar even af, maar mijn dip is wel wat dieper dan bij jou en ik heb al erg buikpijn....
     
  14. LW85

    LW85 Fanatiek lid

    Jun 24, 2012
    4,082
    604
    113
    @Marytje: sterkte! Ik hoop dat het stiekem toch geen naderende ongi is. En over die wijn, ik heb na mn ei nog gewoon gedronken. En nog wel meer dan 1 wijntje op een avond..
    En ik had en heb nog steeds erge krampen/buikpijn maar nog geen druppeltje bloed en een 2-3 op mn test.
    Hoop heeeeel erg voor je dat het snel raak is.
     
  15. Parelbloesem

    Parelbloesem Niet meer actief

    Marytje, ik hoop dat hij toch weg blijft lieverd.
    Over de dip zoals Babke zegt, wil dat echt niks zeggen en een LF van 10 is prima!!
    Heb wel een ander advies (het is blijkbaar smerig spul) om utrogestan te vragen aan je gyn, dit moet je dan vanaf je eisprong tot een tijdje na een positieve test gebruiken. In de bijsluiter staat dat hij gebruikt word bij IVF, maar vriendin van me kreeg hem toen ze meerder VMK's had gehad en die ronde bleef ze zwanger! Is nu ruim 30 weken zwanger!!

    Apotheek.nl - Medische informatie - Medicijnen - Utrogestan
     
  16. djoon

    djoon Niet meer actief

    @marytje, aaah neeh je mag niet ongesteld worden het mag gewoon niet!!
    Hoop zo dat ke alsnog een posi test heb!! Hele dikke knuffel meis!!
     
  17. kar89

    kar89 Fanatiek lid

    Feb 15, 2012
    2,246
    727
    113
    Balen marytje,maar geen bloed geeft nog hoop.

    En dit is niet aanvallend bedoeld,maar ik snap nooit zo goed waarom mensen voor hun nod testen
    Ik heb dit in de afgelopen 2 jaar nooit gedaan,behalve toen ik niet wist of ik wel een eisprong had gehad.
    Waarom jezelf valse hoop geven,verdriet om een vmk. Misschien heb ik als k voor mijn nod had getest ook wel een keer een lichte streep gehad maar wat birt weet wat noet deert denk ik maar dan
    Nogmaals t is geen aanval maar het maakt het moeilijker lijkt mij.
     
  18. marytje

    marytje Bekend lid

    Jan 29, 2013
    946
    0
    0
    Wetenschap
    NULL
    Helaas meiden. Ik sluit me weer aan bij de Maria's, Aster & Knokke.

    @Parel

    Nieuwe NOD 12 oktober (op mijn dirty 30 party :S)

    Afspraak (bloedprikken) gaat naar wo 2 oktober
     
  19. Parelbloesem

    Parelbloesem Niet meer actief

    Echt niet leuk!! Zal straks je gegevens even aanpassen op de lijst.
    Vraag wel even naar die Utrogestan!!
     
  20. marytje

    marytje Bekend lid

    Jan 29, 2013
    946
    0
    0
    Wetenschap
    NULL
    Niet aanvallend bedoeld, maar ik heb er wel 100 redenen voor om het wel te doen.

    Ik weet nog steeds niet hoe lang mijn cyclus is, en ondanks alle methoden kon ik de afgelopen cyclus niet eens mijn ei goed vinden. Ik weet dus ook niet precies wanneer mijn nod is. Volgens FF was die vandaag. Ook lijkt mijn LF heel kort te zijn. Nog moeilijker om nod te bepalen en redenen te meer om eerder te testen.

    Daarnaast wil ik mijn lijf leren kennen. Ik wil weten welke klachten horen bij een goed ei, geen ei, laat ei, zwangerschap (of mk), of geen zwangerschap. Dit ook ivm de vruchtbaarheidsbehandelingen. Als ik weet dat ik veel vmks heb kunnen ze iets doen (zoals dat ustrogan). Als ik weet dat ik geen ei heb kunnen we door naar een andere behandeling.

    Daarnaast, testen geeft me rust. Gek genoeg. De testdrang is dan gestild. Ook geeft het me plezier. De hoop, het fantaseren, het speculeren. Een licht streepje is al een stap dichterbij. Waarom wel kijken of je een ei hebt, maar niet kijken of je een bevruchting hebt?? Het is gewoon de volgende stap. Zo zie ik het.

    En ik vind het eigenlijk wel fijn om te weten als ik zwanger ben geweest. Om mijn symptomen en gevoelens te kunnen plaatsen (zoals ik die de vorige keer had), maar ook om het te kunnen herdenken als het fout is gegaan.

    Bovendien ben ik niet iemand van de kop in het zand steken. Ik kan er niet tegen niet te weten wat er gebeurd is. Er ligt al zoveel buiten mijn machte in dezen, weten geeft me de illusie van enige controle.

    Deze ronde beschouw ik overigens zeker niet als vmk. Al leek het een beetje alsof er een streepje stond, het was er niet echt. Niet zoals de vorige 2 keren. Ook voelde ik mij niet zwanger zoals de vorige 2 keren. Ik heb vandaag toch nog een testje gedaan en die was spierwit.
    Dit vind ik ook heel fijn om te weten.

    Sorry maar ben een hormoonbom. Een van mijn vriendinnetjes komt nu naar me toe. De rest van mijn frustratie zal ik op haar afreageren.. pinky promise;)
     

Share This Page