Het is hier heerlijk zonnig. Blijf wel thuis want mijn man moet de hele dag werken en heeft de auto mee. Ga denk ik met de kindjes cake pops maken (nog nooit gedaan) en een spelletje ofzo. Afwassen, stukkie wandelen vanmiddag met kids en hond en verder mag ik van mezelf niet poetsen vandaag, dus ik hoop dat dat lukt want ik kan moeilijk stilzitten Iedereen een fijne zondag vandaag!
Eerst gezellig een verjaardag en daarna naar de kermis met mijn familie. Hopelijk blijft het dus droog!
Ml gaat de steiger op om de kozijnen te verven,dus ik ga binnen opruimen voor alles onder het stof ligt en voetbal kijken. Hoop dat we een beetje opschieten vandaag. Van de twee weken vakantie is er al een naar de knoppen door dat baggerweer
Weinig. De hele week superdruk bezig geweest dus vandaag echt even helemaal niets, in ieder geval niet buiten de deur, voor de nieuwe week weer begint.
Man ligt nog lekker in bed. L en ik zijn aan het schoonmaken, hij neemt zijn taak ontzettend serieus ook de katten moeten aan een natte doek geloven Vanmiddag nog geen idee ligt aan het weer en hoe laat L naar bed gaat
straks strijken en dan alvast wat inpakken want we gaan morgen naar center parcs. en vanmiddag denk ik nog even naar s.ouders.
Straks ergens op een terrasje lekker lunchen, en daarna naar het bos. 2 hele drukke dagen achter de rug en wij zijn kapot.
Wij liggen hier nog allemaal op 1 oor Wat er vanmiddag gaan doen weet ik nog nog niet, in iedergeval een beetje huishouding en de was even ophangen
Manlief is zich aan het klaarmaken voor een voetbal wedstrijd en ik en dochter lief zitten nog lekker in pyama, de wasmachine staat al aan..zo strijken en de overige was een beetje weg werken stofzuigen en even beneden de wc schoonmaken verder helemaal niets..