Gisteren reed ik naar huis met mijn kleine dame achterin de auto. Ik wou de snelweg oprijden. Naast mij rijd een vrouw in zo'n pausmobiel. We reden ongeveer even hard. Ik zet mijn knipperlicht uit om in te voegen. Blijft ze gewoon rijden, terwijl er op de linkerbaan geen auto rijd! Ik was bijna aan het einde van de invoegstrook maar no way dat ze mij liet invoegen. Ik weet dat het niet verplicht is om iemand op deze manier de ruimte te geven, maar ik vind dat wel zo vervelend! Het is toch netjes om 1 rijbaan op te schuiven zodat invoegend verkeer kan invoegen? Dus naar aanleiding hiervan, vraag ik mij af; Waar erger jij je aan in het verkeer??
Ook dat soort dingen. Maar heb al geleerd mezelf niet te druk te maken want... Ga maar eens op zondag rijden dan heb je heel veel 'zondagsrijders' zoals wij dat noemen Hahahaha! Al blijf ik me afvragen hoe sommige mensen hun rijbewijs hebben kunnen halen. ( geweldig onderschrift heb je! )
Mensen die 70 rijden als je 80 mag, mensen die geen ruimte geven om in te voegen, wielrenners in het algemeen, fietsers die met tig naast elkaar fietsen of geen richting aangeven op een rotonde.
Daar waar je 120 mag maar er niet langs kan omdat er van die vervelende egoïsten zijn die rustig 80 blijven rijden en zich te goed voelen voor de binnenste baan.
te langzaam rijden en dan vooral lekker links blijven rijden bij een rotonde mensen die de weg blokkeren door op de rotonde te gaan staan wacht dan gewoon zo blokkeren ze altijd de weg voor iedereen die er langs moet en mensen die als ze bij het stoplicht staan het op groen springt ze hem dan nog in de 1 moeten zetten wtf
Ik erger me rit aan mensen die 75 rijden waar men 80 mag, dat is zo vervelend, en al helemaal als je niet voorbij kan rijden. Aan mensen aan het stoplicht, dan is het eindelijk groen en eer dat ze doorhebben dat het groene licht brand is het alweer bijna op oranje. Vrachtwagens die elkaar voorbijsteken Mensen die eerst remmen en dan pas knipperen om af te slaan of helemaal niet knipperen Die wat helemaal te langzaam rijden Aan de drukte om 17uur op de weg! Als het niet zo druk was kon ik 20minuten langer bij mn zoontje zijn ik moet om 18u werken
Het voorbeeld wat jij noemt is heel irritant inderdaad. Waar ik mij heel erg aan kan storen is als mensen geen richting aangeven. Met fietsers omdat het hele gevaarlijke situaties kan opleveren en met auto´s is het vooral irritant als ik voor niks sta te wachten bij een rotonde. Fietsers zonder licht. En ook irritant, 1 brug waar ik weleens langs moet staat 9 van de 10 keer open. En als het nou 1 bootje was die er langs moet...
Fietsers die hun hand niet uitsteken...echt bijna niemand doet het meer zelfs kleine kinderen niet meer.
Haha pausmobiel! Het echte irritante soms vind ik mensen die hun knipperlicht niet gebruiken...sta je te wachten, slaan ze ineens af. Kunt het een keertje vergeten ok, dat overkomt iedereen (zijn allemaal maar mens), maar je hebt echt mensen die dat ding gewoon nooit gebruiken...alsof het er ter versiering op zit...vind dat zo gevaarlijk...Ben hier al bijna op iemand geklapt op een mini rotonde omdat ze ineens afsloegen. Ik denk dan die gaat rechtdoor dus kan ik linksaf (rijden hier links he haha) en dan komen ze ineens mijn kant op. Oh....kay... Bumperklevers ook geen fan van. Ik rij echt wel door (niet te hard, hoef geen foto), maar m'n auto zal er dan zo gezellig uit zien dat ze er graag bij komen!
Aan de meeste bejaarden. Bumperklevers voor me. Fietsers die met 3 of meer naast elkaar fietsen. Het spoor wat altijd dicht is als ik erover moet.
ouders die kleine kindjes aan de buitenkant van ze laten fietsen op de weg... dat is meer eng dan een ergernis trouwens.
Als ik harder zou rijden dan jij zou ik ruimte maken voor je door een baan op te schuiven. Maar in dit geval niet, want nu verplicht je mij om harder of zachter te gaan rijden, zodat jij kan invoegen. Terwijl jij juist degene bent die je snelheid zo aan moet passen dat je in kan voegen.
Fietsers die geen richting aangeven en die met zijn 4 rustig naast elkaar gaan rijden, Auto;s die geen voorrang hebben maar wel voordringen, voetgangers die oversteken zonder te kijken op GEEN zebrapad, Stoplichten die ik kruis op weg naar school van zoonlief die zeker 3 keer per week buiten werking zijn en dat dan van die mannetjes de boel staan te regelen wat altijd uitloopt op chaos en file :x, klevers die nog gaan zitten seinen ook in de binnenstad terwijl je er toch echt maar 50 mag ( vaak in de ochtend van die pannekoeken die te laat zijn vetrokken ofzo) Patsters in van die omgebouwde ( ahum) auto's die ff laten horen hoe geweldig hun muziekinstalatie wel niet is ...lees enige wat je hoort is boem boem boem. En als laatste ganzen die hier oversteken met een kapsones van hier tot tokio het liefs 1 voor 1 maar dan wel met hun hele familie! Lekker dat klagen ff haha
Het niet volledig gebruiken van een invoegstrook door personenauto's maar vooral door vrachtwagens! Die voegen dan meteen al in met maar 70 km/u ofzo. Terwijl als ze de HELE invoegstrook gebruiken ze met een fatsoenlijke snelheid kunnen invoegen. En de meeste Nederlanders kunnen niet ritsen! Men durft nooit door te rijden tot het einde (=invoegpunt), waarschijnlijk omdat men zich dan bezwaard voelt. Terwijl dat juist de bedoeling is!! Zo, heeeeerlijk om die frustraties eens te delen met iemand anders dan vriendlief hihihi.
De mensen die haast hebben. Ze geven je vaak geen voorrang en snijden je af. Dit gebeurd veel als ik dochterlief naar school breng bij de scholen in de buurt. Wij zijn dan op de fiets. Hand uitsteken doe ik overigens altijd.
Ik erger me kapot aan mensen die links een file inhalen en op het laatste moment verwachten dat ze ertussen gelaten worden omdat de weg op één baan samenvoegt. Dat vind ik altijd zó kinderachtig en ontzettend egoïstisch, als iedereen gewoon op zijn beurt wacht (en op tijd invoegt i.p.v. een paar auto's voorsprong proberen te winnen) gaat het veel sneller.
Aargh, zo een woont hier ook in de straat. Echt geweldig is dat altijd ja :x Heb eerder een afkeur ontwikkeld dan bewondering
Ik ben een voetganger en fietser in het verkeer en vind het heel irritant dat mensen gewoon doorrijden over een zebrapad. Dat auto's hun knipperlicht niet uitdoen of echt op het laatste moment zodat ik nog voor Jan doedel aan het wachten ben met oversteken op hun. Geen zebrapaden. Hier zijn er veel weggehaald helaas. Auto's die me geen ruimte geven om te fietsen, me zowat van de weg afrijden.