1-15 oktober 2013 mama's

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door mamaangilla, 23 jan 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. nmv

    nmv Fanatiek lid

    7 jan 2013
    3.964
    270
    83
    Oost-NL
    Hier hetzelfde! ;)
    Zou het niet heel erg vinden als dat een extra zetje zou geven... :)
     
  2. panda86

    panda86 Fanatiek lid

    24 aug 2011
    1.456
    246
    63
    @doppie allemaal gelukt met de geboortekaartjes? Ook nog gelukt om een inhaalslag te maken, zijn de setjes nog mooi gebleven? Ik vind het vooral eng. Ben daardoor onrustig en emoties die doen dan rare dingen.

    @linn84 fijn dat je goed geslapen hebt. Hopelijk duurt het niet lang meer voor je.

    @dwergje beterschap met de verkoudheid. Balen van de navelbreuk. Heb je er veel last van?

    @demelza, hoe was het in het ziekenhuis vandaag? Ontzettend balen dat er bij jou in de buurt geen natuurlijke keizersnede word gedaan. In het ziekenhuis waar ik zit gebeurt dat standaard en ik voel me er juist weer minder voor. Super dat jij je er toch bij neerlegt.

    @liefkleintje, fijn dat je zo verwend bent tijdens de de babyshower. Balen dat je ziek bent geworden. Hoe is het nu? Beterschap. Fijn dat alles bij de vk goed was.

    @cayth, hoe je het nog een beetje vol. Nog even en dat gaan ze je hopelijk helpen maar wie weet vind de kleine man het zelf wel de hoogste tijd. Kan me voorstellen dat je mannen gemist hebt.

    @linnepinne jeetje jullie zitten wel in een vreselijke situatie. Hopelijk mag je vader nog kennis maken met jullie kleine meid. Heel veel sterkte.

    @mieks de fotoshoot was er leuk. Me broertje heeft het gedaan, was wel nieuw voor hem maar erg leuk. Nu wachten tot ze bewerkt zijn. Kan me voorstellen dat je geen hele afstanden meer wilt rijden. Hoe is het met de verkoudheid, hopelijk heeft het niet door gezet.

    @helen, grappige omschrijving, had ik gisteravond ook en had bijna zelfde omschrijving naar vl.

    @renaat, heb je al uitslag van het bloedprukke?

    @anssie, ik heb dat ook hoor maar niet alleen aan vl ook aan andere mensen. Ben gewoon veel feller en niet altijd even aardig. Komt ook omdat ik orustig ben. Probeer er wel op te letten.

    @voedingsbh, ik ga geen bv geven, dus heb ook geen voedigsbh. Kan nog net mijn eigen bh’s aan nu. Hoe zit dat na de bevalling als je gee bv gaat geven?

    @hier slapen gaat hier ook waardeloos. Op dit moment zijn de suikers ook weer aan het dalen waardoor ik veel honger heb. Vandaag controle gehad, alles was goed. Insuline kon weer omlaag, hypo’s zijn niet nodig. Als het zo blijft moet ik contact opnemen. Volgende week word er gekeken of er al wat gaande is en of er mogelijk ingeleid kan worden, zo niet dan sowieso die week erna. Spannend, komt steeds dichterbij. Vanmiddag hele middag op pad geweest, was toch teveel dat lukt nu echt niet meer. Verder veel harde buiken de afgelopen dagen. Owh en wat zal ik die stomme carpel tunel syndrom niet gaan missen straks.
     
  3. panda86

    panda86 Fanatiek lid

    24 aug 2011
    1.456
    246
    63
    #4203 panda86, 17 sep 2013
    Laatst bewerkt: 17 sep 2013
    Vroeg me nog een wat af. Misschien dat jullie een antwoord weten. Is het verstandig om een flesje en de voeding die ik wil geven van huis mee te nemen? En koken jullie voor die tijd de flesjes en speentjes uit? Zo ja, hoe? En ik heb fv van de kv, zit in van die zakken. Waar doen jullie dat verder in, wat is makkelijk? Misschien beetje domme vragen.:)
     
  4. Hellen1971

    Hellen1971 VIP lid

    16 dec 2008
    6.069
    1
    38
    Senior consulente Wmo
    Sliedrecht
    Uitkoken wordt wel geadviseerd. Ik vond het destijds met mijn kolfspullen een heel gedoe en heb toen een magnetronsterilisator gekocht. Veel handiger!
     
  5. Dwergje

    Dwergje Fanatiek lid

    17 jan 2009
    1.201
    0
    36
    mijn dochter, en van alles en nog wat
    Rotterdam
    #4205 Dwergje, 18 sep 2013
    Laatst bewerkt: 18 sep 2013
    in een grote pan alles moet onder water en daarna 5 minuten koken, je kan zelf meenemen idd maar int zh hebben ze het ook allemaal. ik heb het altijd uitgekookt in het begin en daarna gewoon omspoelen met heel heet water. voor je fl vd heb je speciale kokertjes waar je het in mee kan nemen must have voor fl! en een opberg doosje voor speentje is ook een must have als het kindje die gaat gebruiken

    Accessoires - Difrax

    dit is voor je fl vd om mee te nemen en gewoon bij kruidvat/etos/da enz te koop
     
  6. liefkleintje

    liefkleintje VIP lid

    16 jun 2011
    5.783
    1.133
    113
    Vrouw
    #4206 liefkleintje, 18 sep 2013
    Laatst bewerkt: 18 sep 2013
    Hey meiden,

    Het verbaasd me dat er nog geen 1 kleintje geboren is! Dus ze wachten allemaal netjes!!

    @anssie, ik irriteer me ook wel eens aan mn vriend, maar niet meer of anders als normaal.
    Van een vriendin hoor ik dat idd wel! Die irriteert zich mateloos, haha!
    Maar qua hormonen heb ik sowieso weinig last (geen stemmingswisselingen of heftige emoties)

    @panda, je kan het meenemen naar het zkh, maar ze hebben het zelf ook. Sowieso de eerste keer even flesjes en speentjes uitkoken. Heb toevallig gisteren voor €8,75 een magnetronsterelisator gekocht via mp.

    De voeding kan je bewaren in een blik ofzo! Doen wij op het werk ook!
    Hou er rekening mee dat het een maand goed is, na opnening.

    @afscheiding, herkenbaar! Maar heb ik altijd wel. Dus ook hier inlegkruisjes! Volgens vk kon het geen kwaad dat het meer wordt. Wel als het ineens anders wordt! Dan even langs de ha!

    @bh, ik heb tijdens de zwangerschap 2 voedingsbh's gekocht van noppies! Al wat ruimer! Maar toch lijken ze alweer wat te klein. Heb ook nog 1 meegroeibh gekocht bij de hema. Schijnt fijn te zijn voor de dgn met stuwing. (En die krijg je ook als je geen bv gaat geven)
    Ik vind t voor nu nog helemaal niks ;) en qua maat ook erg lastig!

    Ik ben gelukkig weer wat beter. Al ben ik sowieso weer meer misselijk!
    Maar het blijft er nu in! :)
     
  7. sweetbel

    sweetbel VIP lid

    27 jan 2010
    5.519
    0
    0
    Hopelijk klopt het volle maan verhaal... Ik voel me echt rot. Heb al een paar dagen hoofdpijn, en gisteravond kreeg ik ook weer last van kramp op de borst tijdens het ademen. Kom ook m'n bed niet gewoon uit, m'n bekken doet zo'n zeer... Gelukkig was m'n man nog thuis, dus hij brengt nu de kleine naar de psz. Ik lig nog in bed. Straks de vk maar even bellen.
     
  8. liefkleintje

    liefkleintje VIP lid

    16 jun 2011
    5.783
    1.133
    113
    Vrouw
    Wat balen sweetbel!! Hou t goed in de gaten. Zijn dat geen symptomen van zw vergiftiging??

    Volle maan komt voor mij net te vroeg, nog geen 37 wkn :(
    Ben er ook wel klaar mee!
     
  9. Renaat83

    Renaat83 Actief lid

    28 sep 2012
    393
    0
    16
    Vrouw
    Nou wat vervelend sweetbel inderdaad toch even naar de vk bellen, kijken wat zij er van zegt.

    Panda, ik krijg donderdag de uitslag van het bloedprikken, maar jij hebt ook suiker, is het bij jou al zeker dat ze in gaan leiden, en vanaf wanneer?
     
  10. sweetbel

    sweetbel VIP lid

    27 jan 2010
    5.519
    0
    0
    Ik weet het eigenlijk niet LK.. Weet bijna zeker dat m'n bloeddruk niet te hoog is. Heb altijd een erg lage bloeddruk, die wel echt gestegen is. Maar toen ik er wat van zei kreeg ik te horen dat hij nog steeds binnen de norm is... Maar voor mij is hij hoog.
    37 weken is net iets te vroeg ja.. Jammer ;).

    Renaat, spannend hoor. Mijn dochter schatten ze nu op 3700 gram, en ik word niet ingeleid. Raar he, dat dat zo verschilt per vk?
     
  11. Doppie

    Doppie Actief lid

    13 feb 2013
    471
    0
    16
    Sweebel, bellen hoor!!!
    Heb er zelf geen verstand van maar zou het voor de zekerheid doen!

    Cayth, ik heb bewondering voor je veerkracht!
    Gelukkig blijft het nu bij misselijkheid, al zou ik dat ook al heel naar vinden!

    Ik wil in principe borstvoeding geven maar heb voor de zekerheid ook een magnetron sterilisator gekocht bij de kruidvat voor 9,-
    Als ik evt moet kolven later komt het toch nog van pas en leek me makkelijker dan uitkoken.

    Panda: ja gelukt met het geboortekaartje, ik ben er heel blij mee!
    Moet nog allemaal gedrukt worden etc maar vertrouw helemaal op mijn zusje die dat allemaal regelt! Als het goed is krijg ik de enveloppen deze week alvast binnen.
    Setjes zijn gewassen, de rest ook, nu loop ik weer te stoeien met kast/commode inrichting.... Hopeloos die hormonen!
    Leuk van je fotoshoot!!!

    Demelza al nieuws na je zhs bezoek?
     
  12. Doppie

    Doppie Actief lid

    13 feb 2013
    471
    0
    16
    Heb zo waardeloos geslapen vannacht!
    Kon ieder uur eruit om te plassen, en moest ook echt veel!
    Normaal plas ik wat minder bij mijn nachtelijke onderbrekingen en blijft het bij 3 x per nacht ongeveer.

    Kruip zo nog even mijn bed in, even kijken of dat wil lukken.
     
  13. Hellen1971

    Hellen1971 VIP lid

    16 dec 2008
    6.069
    1
    38
    Senior consulente Wmo
    Sliedrecht
    Ik heb gisteren maar eens mijn waterdichte molton op bed gedaan. Hoewel die niet zo plakkerig is als een bedzeil, maar het is toch stroever. Omdraaien in bed was al een hele pijnlijke onderneming, maar nu lukt het bijna helemaal niet meer. Zo'n pijn! Lig soms jankend in bed en als ik eruit kom ('s nachts om te plassen) kan ik echt amper lopen en zak soms door mijn benen. Ik heb nu overbelastingsklachten in armen en schouders.
    Ik moet er ook niet aan denken dat ik misschien nog wel 5 werken moet wachten. Ik zou zo graag van werken aan mijn herstel!
     
  14. mieks

    mieks Fanatiek lid

    11 jun 2010
    3.119
    1
    0
    Gastouder
    Gelderland
    @ Linnepinne, nog gefeliciteerd met je verjaardag. Hoop dat je ondanks de omstandigheden toch nog beetje van je verjaardag hebt kunnen genieten!

    @ San, succes bij de vk. Ben benieuwd of de kleine idd helemaal is gezakt.

    @ Renaat, heb je ook al een uitslag gekregen van het bloedprikken? Ow lees net donderdag, spannend!

    @ Annsie, hier juist helemaal geen last van die papa-stress. Hij probeert goed mee te denken, is niet te beroerd om wat extra dingen in huis te doen als het voor mij lastig is en leeft ook helemaal mee.
    Hopelijk is de lucht snel geklaard bij jullie ;)

    @ Wolkje, gelukkig kwam er niks uit. Die waterdunne afscheiding schijnt er toch bij te horen de laatste weken ;) Mogen ze van mij wel afschaffen hoor :p

    @ Panda, leuke nieuwe ervaring voor je broer dus! Is hij fotograaf? Vriendin van ons gaat de newbornshoot doen, doet normaal andere fotografie dus wordt voor haar ook de eerste keer. Willen wij best proefkonijn zijn :D
    Verkoudheid lijkt mee te vallen gelukkig! Keelpijn al bijna over alleen nog beetje snotteren.

    Das goed nieuws toch, dat de suikers aan het dalen zijn? Begint voor jou dus ook echt op te schieten. Spannend!

    Wat betreft je vragen over flesvoeding. Wij kregen van het zh de tip om wel een eigen flesje mee te nemen zodat de kleine gelijk went aan zijn eigen fles. Flesvoeding hebben ze daar, volgens mij de standaard merken (Nutrilon en Friso) en hoef je niet zelf mee te nemen. Je kan altijd als de weeen beginnen een klein bakje vullen met je eigen voeding en dat mee nemen naar het zh.
    Flesjes en spenen heb ik van de week uitgekookt (magnetron sterilisator), zodat het flesje gelijk in de vluchttas kon. Hoeft voor die tijd dan niet meer te gebeuren.

    @ Liefkleintje, goeie tip om flesvoeding te bewaren in een blik. Bij nutrilon zit het al in een soort blik, maar friso niet... Had daar nog niet bij stil gestaan ;)

    @ Sweetbel, wat vervelend dat je je zo voelt! Wat zei de vk?
     
  15. toekan

    toekan Fanatiek lid

    5 sep 2011
    3.702
    0
    36
    NULL
    België
    Ik laat volle maan voor de dames die het nodig hebben! :) net gyn gehad en het zal nig niet voor deze week zijn :D ben er helemaal niet rouwig om..ondanks de vele bekkenpijnen, het mottig zijn,.... Ben ik nog niet klaar om afscheid te nemen van mijn buik ...
     
  16. mieks

    mieks Fanatiek lid

    11 jun 2010
    3.119
    1
    0
    Gastouder
    Gelderland
    Dat heb ik nou ook... ondanks dat ik de laatste dagen stuk meer last van rug en bekken heb, een nacht doorslapen ook wel weer eens lekker zal zijn (al zit dat er voorlopig straks ook met een baby niet meer in haha), en het wel weer lekker zal zijn om makkelijk om te kunnen draaien in bed enz enz, ben ik het gewoon nog niet beu. Vind het getrappel heerlijk (al ben ik af en toe bang dat ie zijn voeten dwars door mijn buik heen zal prikken :p ), en zal zo wennen zijn als dat straks over is. Die 9 maanden zijn ook zo verschrikkelijk snel gegaan!

    Ben wel ontzettend nieuwschierig aan het worden naar onze uk natuurlijk, maar tegelijk ook wel beetje koudwatervrees voor die bevalling. Zo van "kan ik dat wel" :) Zo hoog is mijn pijngrens nou ook weer niet, maar gelukkig krijg je er wel wat voor terug!
     
  17. Renaat83

    Renaat83 Actief lid

    28 sep 2012
    393
    0
    16
    Vrouw
    Dat is zeker apart sweetbel dat ze overal weer andere protocollen hebben, de één wordt wel ingeleid de ander niet.ben ook benieuwd wat ze morgen zeggen.
    Mijn kindje werd vorige week ruim 6 pond geschat.
     
  18. Doppie

    Doppie Actief lid

    13 feb 2013
    471
    0
    16
    Het lijkt wel of ik mezelf hoor praten:$
    :D:D:D
    Hier ook last van koudwatervrees, ik vind het zo spannend en als VL zegt, 'nog even en we hebben een baby in de wieg' krijg ik het toch echt een beetje benauwd :p
    Laat nog maar heel even zitten waar het zit denk ik dan snel:D
     
  19. Doppie

    Doppie Actief lid

    13 feb 2013
    471
    0
    16
    Hellen dikke knuf, hopelijk zet het dan toch maar snel door.
    Ik herken het ook niet en klinkt wel erg pijnlijk.

    Wat ik wel heb als ik opsta en ook wel overdag is pijn in mijn voeten, echt de voetzool. Heb het idee dat ik mijn voeten wat overbelast heb op mijn klompen die ik voor het werk draag...
    Weet niet of dat kan, maar zo voelt het wel.

    Toekan jij ook nog gehecht aan je buik!!! Heel herkenbaar ;)
     
  20. Dwergje

    Dwergje Fanatiek lid

    17 jan 2009
    1.201
    0
    36
    mijn dochter, en van alles en nog wat
    Rotterdam
    man man man, net bij de vk geweest alles goed met de beeb nog niet ingedaald (wisten we al) maar vanwege de navelbreuk wordt ik nu voor controle onderzoek doorgestuurd naar de gyneacoloog om te kijken of ik bij hem onder behandeling moet of bij de vk kan blijven, en om te bespreken of ik ingeleid moet worden met 38/39 weken om te druk zo min mogelijk te houden, en tijdens de bevalling mag ik pas gaan persen als ze haar hoofd/haren zien :S
     

Deel Deze Pagina