Yeaahh we komen er wel...woman power haha Wat een mooie echo! En al goed de armpjes en beentjes zichtbaar!
Rechts het hoofdje, links de beentjes en het witte vlekje boven het lijfje in het midden is de navelstreng.
Whaha dat had k juist andwrsom gedacht. K kan toch echt geen echo's lezen. Maar iig een baby met een hartje!
Haha idd een baby met hartslag. Dat hebbje goed gezien croissantje. Dit was een schatting van de verloskundige.ben 29 of 30 april uitgerekend. Krijg de definitief uitgerekende datum met de termijnechi van 11 of 12 weken te horen... Birds, jij krijgt morgen toch de uitslag? Spannend!!
Moet er heen. Om kwart voor 10 Kan niet direct reageren want mn vader ligt bog in ziekenguis en krijgt allemaal onderzoeken dus daar ben k ook wel "zoet" mee
He bah, wat vervelend! Sterkte daarmee ook inderdaad.... Maar zal om 09.45 in ieder geval heel hard aan je denken en voor je duimen!!
Whaha jij stuk ongeduld Heerlijk! Zal helaas wel even dure of het moet zo zijn dat we op pap noeten wachte dus dan kan t wel tussendoor
Wie...... Ik???? Echt niet..... Ik heb alle geduld van de wereld!!! Vandaag bijvoorbeeld pas voor het eerst getest