Mijn allesje....

Discussion in 'Vlinder kinderen' started by butterfly0511, Mar 24, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. joyce1982

    joyce1982 Fanatiek lid

    ook hier denk ik dagelijks aan je had je mijn laatste pb nog gehad?
     
  2. MB2005

    MB2005 Fanatiek lid

    Apr 30, 2006
    1,290
    0
    0
    Spijkenisse
    Ook ik wil je weer even een knuffel geven en laten weten dat ik aan jullie denk, ook al ken ik jullie niet.
    Sterkte en een knuffel.
    MB2005.
     
  3. Priscilla4

    Priscilla4 Fanatiek lid

    Aug 30, 2011
    3,707
    0
    0
    6okt echo je ♥-tje klopt zijn zo trots op je
    :( heel veel sterkte met de verwerking en het proberen een plekje te geven van zoiets oneerlijks..

    knuffel!!
     
  4. Bkoenen

    Bkoenen Niet meer actief

    Mijn zoontje zit nu in zijn 16e levensmaand...en ik kan het niet helpen om aan jullie te denken. Of eigenlijk eerlijk gezegd, de angst op te roepen bij mezelf over "wat als hij dood gaat"... :(

    Je ergste nachtmerrie.....
    Hoe gaat het nu met jullie? Krijgen jullie nog veel steun van familie/vrienden? Kunnen jullie er goed over praten?
     
  5. Xannetje

    Xannetje Actief lid

    Sep 24, 2012
    293
    0
    0
    Ik heb een eigen bedrijfje. Butterfly Beads! Ik m
    Noord-Brabant
    Zit met kippenvel en tranen in mijn ogen de berichtjes hier te lezen.. Zo onverwacht.. Zo enorm oneerlijk :( Ergste nachtmerrie wat je kan overkomen.. Ik heb zo ontzettend veel respect voor jullie dat jullie hier doorheen komen en gewoon doorgaan..

    Dit zou echt mijn ergste nachtmerrie zijn.. Ons meisje is nu 4 maanden en ik kijk iedere avond even op haar kamertje en ben telkens weer bang dat ze er niet meer is.. Ik geniet van elk moment met haar, lachend, huilend..

    Ik vind het zo vreselijk voor je dat je dit hebt moeten mee maken.. Ik wil je heel erg veel kracht toe wensen.. Jullie meisje zal voor altijd bij je blijven.
    Ik hoop heel erg dat het lukt haar een broertje of zusje te geven.

    Nogmaals alle kracht voor jullie!!
     
  6. Lisa1976

    Lisa1976 Actief lid

    Dec 10, 2012
    209
    0
    16
    Denk ook nog heel veel aan je......
    Ik hoop echt dat jullie ooit nog het geluk mogen ervaren voor een brusje voor jullie dochter !!!
     
  7. butterfly0511

    butterfly0511 Fanatiek lid

    Dec 7, 2008
    2,303
    13
    38
    pedagogische medewerkster
    Jullie zijn allemaal zo lief en meelevend dat ik ook hier wel eens iets positiefs mag plaatsen;)

    Als alles goed blijft gaan wordt onze kleine meid grote zus eind april / begin mei. Ik ben nu iets meer dan 7 wkn zwanger en al 2 goede echo's gehad met kloppend hartje. Heb de artsen verbaasd want mijn slijmvlies was niet dikker dan 3,6 mm:$

    Het is echt super eng en moet zeggen dat we nog niet echt " blij" kunnen zijn. Zo bang voor nog meer verdriet. Maar toch beginnen we vooruit te kijken en te praten over de toekomst...
     
  8. Lisa1976

    Lisa1976 Actief lid

    Dec 10, 2012
    209
    0
    16
    Ooooh Yes ! Wow ! meid, wat ben ik blij voor jullie ! Het is jullie zo enorm zo super gegund ! Van harte Proficiat ! Ik duim voor jullie dat jullie volgend jaar een gezond brusje mogen krijgen !!
     
  9. Zolief

    Zolief Fanatiek lid

    Jan 2, 2012
    1,413
    44
    48
    Onderin Nederland
    Gefeliciteerd, wat een super mooi nieuws!
     
  10. butterfly0511

    butterfly0511 Fanatiek lid

    Dec 7, 2008
    2,303
    13
    38
    pedagogische medewerkster
    Vandaag precies 6 mnd geleden veranderde ons leven in een nachtmerrie....
    Dat deze dag maar weer heel snel voorbij mag zijn
     
  11. mel78

    mel78 VIP lid

    Feb 12, 2008
    8,320
    242
    63
    Gefeliciteerd met je zwangerschap!. Ik snap dat het allemaal heel dubbel voelt, zeker vandaag.
     
  12. Twixxy

    Twixxy Actief lid

    Feb 6, 2013
    185
    0
    0
    NULL
    NULL
    Een half jaar zonder jullie prachtige meisje. Wat een verdriet moet dat weer geven. Zo'n gemis! :(
    Heel veel sterkte, ik vond die dag ook zo moeilijk. Al een half jaar, klinkt lang en voelt soms ook lang maar je weet alles nog als de dag van gister.
    Een hele dikke knuffel!

    En wat een prachtig nieuws dat jullie meisje grote zus mag worden.
    Ontzettend spannend, maar super dat jullie beetje bij beetje positief naar de toekomst kunnen kijken.
    Dat verdienen jullie zeker!

    Liefs!
     
  13. MB2005

    MB2005 Fanatiek lid

    Apr 30, 2006
    1,290
    0
    0
    Spijkenisse
    Ik hoop dat je de dag een beetje door gekomen bent.
    En ik hoop dat jullie naast dit grote verdriet een prachtige zwangerschap tegemoet gaan en dat jullie dochter een prachtig en gezond broertje of zusje krijgt.
    Als de artsen er verbaasd over zijn dan kan dit bijna geen toeval zijn.

    Veel sterkte en ook heel veel geluk gewenst.

    Gr MB2005.
     
  14. zeehondje

    zeehondje VIP lid

    Oct 30, 2007
    5,754
    0
    36
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    Oh wow meid, wat een tegengestelde emoties!
    Alweer een half jaar geleden dat jullie prachtige meisje bij jullie vandaan is gerukt.
    Maar wat mooi dat ze grote zus mag gaan worden! Ik hoop, wens, duim, enz. mee dat dit een mooie, goede en gezonde zwangerschap mag zijn.
    Heel veel sterkte en geluk meid!
    Mag ik dit melden op het mmmama's topic?
     
  15. butterfly0511

    butterfly0511 Fanatiek lid

    Dec 7, 2008
    2,303
    13
    38
    pedagogische medewerkster
    Ja hoor dat mag zeehondje
     
  16. joyce1982

    joyce1982 Fanatiek lid

    Wauw!! gefeliciteerd lieverds! het is jullie zo enorm gegund!

    ik denk dagelijks aan jou , snap dat je nog niet genieten kan, maar dat het een wondertje is wat nu is gebeurt, heb je aan je wondertje boven te danken!

    knuffel!
     
  17. Ona

    Ona Fanatiek lid

    May 8, 2011
    1,469
    1
    36
    Van harte gefeliciteerd Butterfly! Wat een mooi nieuws. Heel veel gemengde gevoelens ook waarschijnlijk in deze periode. Ik moet nog steeds veel aan je denken en ben erg blij voor je dat er ook weer wat positief nieuws is!
     
  18. butterfly0511

    butterfly0511 Fanatiek lid

    Dec 7, 2008
    2,303
    13
    38
    pedagogische medewerkster
    En dan is het weer oktober. Over 1,5 maand is ons meisje jarig en zou ze 2 jaar worden. Nu al aan het bedenken wat ik met die dag wil...
    Geen idee het is en blijft natuurlijk wel de dag dat wij papa en mama mochten worden.
     
  19. Kaaat

    Kaaat Fanatiek lid

    Nov 5, 2010
    4,054
    944
    113
    Female
    Hi butterfly,

    Wat verschrikkelijk moeilijk zeg, haar eerste verjaardag waar ze niet bij zal zijn :(. Snap dat je wel iets wilt doen deze dag want het is en blijft de dag dat zij jullie inderdaad papa en mama maakte.

    Blij ook goed nieuws te lezen, een nieuwe zwangerschap wat ontzettend fijn. Heel veel succes en eigenlijk ook sterkte met het genieten van deze zwangerschap.. Dikke knuffel!
     
  20. Jessie80

    Jessie80 VIP lid

    Oct 3, 2009
    6,203
    266
    83
    Natuurlijk zie je op tegen haar verjaardag, wat een moeilijke dag moet dat voor jullie worden. Volg je gevoel in hoe je dag wilt doorbrengen, de mensen om jullie heen hebben maar te accepteren hoe jullie het graag willen.. Knuffel!

    Ben blij het positieve nieuws te lezen. Ik hoop dat alles goed gaat met deze zwangerschap en dat jullie meisje volgend jaar grote zus mag worden!
     

Share This Page