Weinig Boodschappengeld: Wat eten? Deel 3

Discussion in 'De lounge' started by Bonkie, Apr 18, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mamak

    Mamak Fanatiek lid

    Jun 8, 2008
    3,424
    48
    48
    thuis
    waarom quote je met stipjes mams136 ???
     
  2. Porsche

    Porsche Niet meer actief

    Zooo de boodschappen zijn binnen
    Ik heb een week budget van 120 euro
    Maar deze week eens 100 euro geprobeerd
    En ik heb voor 84 euro bs gedaan ..
    Incl 11 euro aan herfst decoratie :)
    Volgende week denk ik echt heel weinig boodschappen halen ..
     
  3. Micchan

    Micchan VIP lid

    Jan 24, 2012
    22,458
    2,258
    113
    Female
    Wenen
    Ze heeft in de quote zelf geschreven ;)
     
  4. Saar22

    Saar22 Niet meer actief

    Nijntje: Zo voelt het voor mij ook. Als ze iets teveel aanslaan zegt iedereen er wat van want je zou maar benadeeld worden. Maar goed het is opgelost en ik kan weer lekker slapen.

    Marjon: Hangt van de producten af. Ik kom alleen maar voor de curry bij de aldi:)

    Mamak: Nog veel voorraad?

    Hier tot nu toe 16,20 uitgegeven.

    Menu:
    Vandaag: Tjap tjoy en voor de kleine meid rijst met tomaat, paprika, courgette en kip.
    Morgen: Bietjes voor man en dl en tjaptjoy voor mij
    Vrijdag: Rode saus(vriezer) en dl nog een keer rijst van vandaag
    Zaterdag: Patat
    Zondag: Pizza (vriezer) met luxe sla.
     
  5. Saz667

    Saz667 Fanatiek lid

    Nov 24, 2008
    4,841
    177
    63
    Ff dingen wat hier bij jumbo goedkoper is dan bij lidl. Tomatenblokjes koop ik niet meer, gepelde tomaten in de pan in stukken hakken is hetzelfde :).

    Wij gaan morgen weer boodschappen doen, zal dan ook wel even ons lijstje hier posten.
     
  6. Mamak

    Mamak Fanatiek lid

    Jun 8, 2008
    3,424
    48
    48
    thuis
    bedankt voor de tips.. maar ik denk dat er een misverstand is.. van veel producten heb ik er 2 (of meer) gekocht..
    Staat er voor :)
     
  7. Saz667

    Saz667 Fanatiek lid

    Nov 24, 2008
    4,841
    177
    63
    Ja, had ik gezien, vandaar dat ik er bij heb gezet per blik enzo :) Melk is bij jullie wel goedkoper dan hier, was laatst nog 59ct bij de jumbo, nu 65ct. Gaan hier een pak of 6 door per week, dus dat tikt redelijk aan.

    Maar dingen als tomaten uit blik is bij lidl 45 of 49 cent, bij de jumbo 28 of 39ct. Groot blik perziken was bij de jumbo 60ct goedkoper dan bij de lidl. Het kan wel uit om prijzen te vergelijken bij winkels waar je vaak komt. En de prijzen verschillen ook per plaats, aangezien ze de prijs aanpassen aan de winkels in de buurt.
     
  8. Mams136

    Mams136 VIP lid

    Jun 26, 2007
    22,837
    0
    0
    achterhoek

    Ja klopt. Je moet tekst eronder zetten anders kun je niet quoten ahhaha
     
  9. Mams136

    Mams136 VIP lid

    Jun 26, 2007
    22,837
    0
    0
    achterhoek
    Heb overigens wel gelezen dat het om meerderen gaat.
    Ik koop mijn wcpapier altijd bij kruidvat. 3 pakken van ik geloof 9 rollen voor 5 euro. 3 laags wcpapier.
     
  10. minon

    minon Niet meer actief

    Ik vind wel altijd dat het ook persoonlijk is wat voor jou het goedkoopste is. Ik heb bijvoorbeeld echt geen tijd om alle winkels af te lopen. Liefst bestelde ik alles via ah.nl maar veel euroshopper is daar niet te koop. Daarom ga ik toch maar naar de winkel (plus in ons geval) Als ik naar meerdere winkels ga vind ik het heel moeilijk me aan het lijstje te houden en prijzen worden haast wekelijks aangepast. Dan is het dus hier dan daar goedkoper.
    Ik werk twee dagen dat ik 12 uur per dag van huis ben. Nog twee dagen werk ik in ons bedrijf. 1 morgen per week schoonmaakbaantje. Weekend is man ook thuis (zondag en zaterdagmiddag) dus probeer ik zoveel mogelijk thuis te zijn. Voor mij is het dus het prettigste om een lijstje te maken en naar een supermarkt te gaan en daar dan wel het goedkoopste uit te zoeken.
    Aldi kom ik nooit meer die is in verhouding echt duur met de plus maar die zitten hier naast elkaar dus zal de plus zijn prijzen wel op aanpassen denk ik.
    Ow en de curry moet je eens kijken voor curry van Oliehoorn. Is een relatief dure curry maar zit een hoop meer in een fles dan normaal en is dezelfde als van de snackbar! Uitje snipperen en even in water laten staan dan heb je thuis je perfecte patatje speciaal :D:D
     
  11. Saar22

    Saar22 Niet meer actief

    De prijs qua curry schrikt mij dan toch echt wel af. Is 2.5 keer zo duur als die van de Aldi. De curry van Aldi is 750 ml voor 0.99 cent en die van oliehoorn zover ik even kan zien 2.99 voor 900 ml.
     
  12. minon

    minon Niet meer actief

    Dat is zo. Maar wij doen zeker wel een half jaar met zn fles dus vind ik die 2 euro duurder niet zn hele grote ramp. Overigens is die bij de plus 2,15 uit mn hoofd.
     
  13. Sila24

    Sila24 Niet meer actief

    Is die aanbieding er altijd dan ??
     
  14. mam1991

    mam1991 VIP lid

    Jan 17, 2013
    10,071
    2,096
    113
    Kipfilet uit de oven; gemarineerd met knoflook, Italiaanse kruiden, oregane, tijm, en nog wat kruiden, en een klein beetje sojasaus.
    Daarbij een bord vol spinazie met 2 eieren
     
  15. Luja

    Luja Niet meer actief

    Poeh ik ken er genoeg...
    Ik geef mezelf € 200 per maand voor boodschappen incl luiers.
    Ik haal alles bij de AH.

    Favoriet van mn dochtertjes:
    Pasta tonijn ui
    - pak macaroni volkoren (1,09)
    - 2 blikjes tonijn (1,98)
    - 4 uien (0,30)
    - groot bekertje slagroom (0,59)
    - 2 plakjes cheddar (0,20)
    Totaal: 4,16 voor 2 dagen
    Macaroni bereiden volgens verpakking. Uien snipperen en fruiten, italiaanse kruiden erdoor. Tonijn toevoegen, goed mengen. Slagroom toevoegen en zachtjes laten inkoken. Daarna alles mengen en serveren. Tweede dag bak ik het op met wat roomboter in de pan.

    Ook vind ik luxe pannenkoeken maken leuk in het weekend
    Jat de ingredienten van de menukaart van het pannenkoekenhuis
    Bijv met brie, walnoten, rucola en honing
    Rucola 0,75 (1/2e zak nodig)
    Stapel zelfgemaakte pannenkoeken 1,20
    Walnoten 0,30 (weinig nodig)
    Honing 0,20 (weinig nodig)
    Brie (hier 6,95 de kilo bij t kaaswinkeltje, dus 1,00)
    Totaal 3,45

    de helft vd ingredienten houd je over voor de volgende dag, bijv door stamppot. Brie en honing na het stampen erdoor.
    Incl aardappelen uit de aanbieding en extra groente € 2,30 euro
     
  16. Mams136

    Mams136 VIP lid

    Jun 26, 2007
    22,837
    0
    0
    achterhoek
    Nee maar 1 zo'n pak kost sowieso nog geen 2 euro.
     
  17. Saar22

    Saar22 Niet meer actief

    Zo net boodschappen gedaan bij AH en gelijk een pak campina vla en fruityoghurt meegenomen. Die zijn in de aanbieding, maar je kunt je geld ook nog terugvragen bij kortingisleuk.nl. Betekend dat ik toch 70 cent extra korting heb op de rest van de boodschappen en op 12.10 nog 2,80 terug krijg. Leuk boodschappen doen.
     
  18. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    Apr 3, 2010
    11,110
    3
    0
    Ik koop regelmatig bij de AH van die kant en klaar pakketten met verse groenten erin, bv erwtensoep en guacamole of pastasaus. Koop ze alleen met 35% korting en dan is het veel goedkoper dan alles los kopen. Voor 2 liter verse erwtensoep betaalde ik 1,70. Een goedkope worst erin en klaar.

    Hugo houdt van avocado op brood, maar die vind ik te duur doorgaans. Het pakket kostte nu 2 euro en daarin zaten oa 2 avocado's.

    Maak niet persé wat moet met zo'n pakket, maar waar we trek in hebben.
     
  19. Dat is zeker leuk boodschappen doen :D
     
  20. Saz667

    Saz667 Fanatiek lid

    Nov 24, 2008
    4,841
    177
    63
    Hier de weekboodschappen weer binnen.
    Ons weekmenu:
    1) Aardappelen, slavink, prei
    2) Stamppot snijbonen met rookworst
    3) Preitaart met gedroogde tomaat en kaas
    4) Aardappelen met rode kool en draadjesvlees
    5) Aardappelen, sperziebonen en saucijs
    6) Aardappelen, worteltjes en kip
    7) Chinese tomatensoep

    Al zullen we ook nog in ieder geval 1 keer bij mijn ouders eten, dus wordt er een dag doorgeschoven naar volgende week.

    Ons boodschappenlijstje:
    LIDL
    6 broden 5.82
    4 preien 1.56
    sperziebonen 2x500g 0.70
    wortels 1kg 0.79
    rode kool 0.99
    aardappelen 5kg 2.75
    kookroom 0.49
    vleessalade 1.09
    7-granen ontbijt 0.79
    suiker 0.95
    6x melk 3.90
    2x appelmoescupjes 1.22
    kattenbrokken 2.29
    kinderkoekjes 1.29
    noten-pepitamix 1.29
    chocoladevlokken (gratis met kraskaart)
    emballage - 3.90
    TOTAAL €22.02

    JUMBO
    Halvarine 0.49
    2x mangoschijfjes blik 2.78
    2x drinkyoghurt 0.96
    vloeibare margarine 1.05
    limonadesiroop 2.53
    kaas 4.47
    bladerdeeg 0.89
    leverworst 0.62
    kipfilet (800g) 5.00
    3x lange vingers 1.47
    2x gelatine 0.90

    magere riblappen 4.66
    galia meloen 1.49
    2x 3kg appels 6.98
    2x gezouten bonen 2.58
    volle yoghurt 0.65
    magere yoghurt 0.55
    roggebrood 0.89
    2x vanillevla 1.18
    2x slagroom 0.98
    boterhamworst 0.61
    snijworst 0.59
    chocolademuffins (gratis met bon)
    3x snoeptomaatjes 3.45
    4x 1pers. rookworst 2.76
    3x margarine 1.35
    bananen 1.19
    TOTAAL €51.07

    De dikgedrukte dingen zijn voor gebak, geen standaard dingen dus. Is totaal €15,11. De normale boodschappen komt dus neer op 35,96.
     

Share This Page