Waar erger jij je aan in het verkeer?

Discussie in 'De lounge' gestart door Jonon, 18 sep 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Daydreamy

    Daydreamy Fanatiek lid

    7 sep 2007
    3.945
    42
    48
    Vrouw
    Onderwijsassistent
    Ergens in de Polder
    Ik erger me niet heel snel (althans probeer het ;) )

    Maar waar ik echt niet tegen kan:
    Bumperklevers (met stip!) & mensen die geen richting aangeven!
     
  2. heleentje80

    heleentje80 Fanatiek lid

    30 dec 2006
    2.296
    28
    48
    Gent
    Aan alles waar kinderen mee gemoeid zijn.

    Ik rij steeds ietsje voorzichtiger als ik een kind op een fiets zie of dat op de stoep speelt. Kan zomaar omkukkelen of de straat op rennen immers.
    Hier ook: we wonen in een doodlopende wijk, met onwijs veel spelende kinderen van alle leeftijden. Op 2 na rijden alle ouders voorzichtig, maar die 2 razen met een rotvaart door de bochten. Als er een kind achter de bocht staat, dan knallen ze er zo op. Maar het zijn patsertjes die moeten showen natuurlijk.
    Het is zelf zo erg dat veel ouders hun kinderen verbieden om op de grootste straat te rijden juist voor die idioten"
    Maar in zo'n "johnny'" zijn hoofd zitten enkel broodjes bakpao vermoedt ik en geen hersens
     
  3. Luciaatje

    Luciaatje Fanatiek lid

    15 nov 2011
    2.349
    2
    36
    Psycholoog
    Al die mensen die zoveel eisen en klachten hebben over het verkeer, zodat ik het gevoel heb dat ik het nooit goed kan doen :p
     
  4. G89

    G89 VIP lid

    18 sep 2008
    10.058
    1.290
    113
    Nederland
    Mensen die niet weten waar hun knipperlicht zit, die 'm dus niet gebruiken! En helemaal op een rottonde.
     
  5. Lovely83

    Lovely83 VIP lid

    29 mei 2008
    20.418
    3.298
    113
    Mensen die hun knipperlicht niet gebruiken!
     
  6. Tulp21

    Tulp21 Niet meer actief

    Vrachtwagens die gaan inhalen!

    En mensen die de tijd niet meer nemen of denken dat ze voorrang hebben. Hoevaak ik op tijd ben gestopt omdat ze keihard aankomen en dan gewoon doorknallen en niet eens naar rechts of links kijken :$
     
  7. fayenne

    fayenne Bekend lid

    3 sep 2013
    935
    0
    0
    NULL
    bumperklevers!!! zo irritant ik druk dan altijd me rem een beetje in zodat ze schrikken van me remlichten ( rem niet alleen de lichten even laten zien) dat helpt vaak wel.
    En asociale in het verkeer die te snel rijden en via rechts inhalen !
     
  8. MamavanEL

    MamavanEL Niet meer actief

    Bumperklevers.... het zijn altijd dezelfde types/auto's.
    BMW, Audi en grote stationwagens.
     
  9. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    Het meeste erger ik me aan de politie, waar blijkbaar veel mensen werken die het naar het hoofd is gestegen. Hoe vaak die niet te hard rijden of anderszins de verkeersregels aan hun laars lappen. Net of het rijden in een politieauto of op een motor dat rechtvaardigt. En dan nog afvragen hoe he t toch komt dat mensen respect voor de politie verliezen. Als er iemand een voorbeeldfunctie heeft...

    Een voorbeeld: kwam een keer van een rotonde af en zo'n 100 meter daarna ligt een vluchtheuvel. Werd ik met een noodvaart net na de rotonde ingehaald en ik kon net afremmen toen ze hem naar rechts gooiden vlak voor de vluchtheuvel. Stelletje ^%@^$^%$
    Ze reden gewoon naar het bureau...zeker te laat voor de lunch of een meeting. ;):x

    Verder is het onnodig links rijden ook irritant en gevaarlijk, zeker op het 5-baans gedeelte van de A2. Daar is het mode om zoveel mogelijks links te gaan rijden.
     
  10. Allesofniets

    Allesofniets Niet meer actief

    Owja nog z'n puntje. Iedereen denkt dat mijn vriend ook z'n jong asociaal knulletje is, en dus ook als een idioot rijdt.. Dit alleen omdat hij hardcore luisterd..

    Hoezo vooroordeel?
     
  11. sasjuh

    sasjuh Fanatiek lid

    8 jun 2010
    2.558
    1
    0
    operator
    In mijn vel
    Dat heb ik dus omdat ik een gepimpte pimpelpaarse Skoda heb.
    Ik rij normaal en dat verwacht men vaak niet hihihi.
     
  12. dirksmama

    dirksmama VIP lid

    29 aug 2007
    22.170
    34
    48
    mens
    Meestal in de wolken
    Met de wind mee haal ik 20 km p/u, anders ongeveer 15 km p/u.
     
  13. dirksmama

    dirksmama VIP lid

    29 aug 2007
    22.170
    34
    48
    mens
    Meestal in de wolken
    Nee hoor, niet afzijken, slechts verbazen...want is het nou echt gezond dat mensen zich druk maken over een paar seconden tijdsverlies?

    Om eerlijk te zijn, ik vind verkeersdeelnemers in Nederland vervelend. Geïrriteerd, agressief, niet galant, egoïstisch over het algemeen. Iedereen lijkt zichzelf het beste te vinden, en er wordt erg weinig rekening gehouden met andere weggebruikers. Vooral automobilisten. Eigenlijk vind ik dat veel mensen die in Nederland achter het stuur zitten daar gezien hun agressie en stress niet achter thuishoren. Die zouden beter af zijn in de bus, op de fiets of gewoon lopend.

    Autorijden is een van mijn liefhebberijen, ik ben gek op terreinrijden, 4WD enzo. Maar in Nederland rijd ik uit principe geen auto.
     
  14. brabbel1988

    brabbel1988 VIP lid

    8 jul 2009
    7.504
    139
    63
    Mensen die met 80 invoegen op de snelweg.
    Die haal ik op de invoegstrook nog makkelijk in, en dan kijken ze me zo aan van " :( WTF doe jij nou?!"
    Kom op joh, levensgevaarlijk om zo traag in te voegen, beetje snelheid maken is wel vereist!
     
  15. 24Mandy24

    24Mandy24 Fanatiek lid

    23 jul 2012
    3.499
    0
    36
    Bumperkleven!
     
  16. This is me

    This is me Fanatiek lid

    15 okt 2010
    3.149
    0
    0
    Met alle respect,maar de meeste klachten die ik hier lees heb je tijdens je rijles geleerd om wel of niet te doen.
    - knipperlicht gebruiken (wel doen)
    - bumperkleven (niet doen,zelfs verboden)
    - te hard of te langzaam rijden (niet doen,kan bijde gevaar veroorzaken. en te hard is verboden)
    Dus redelijke klachten die men hier neerzet.
     
  17. Allesofniets

    Allesofniets Niet meer actief


    Klopt helemaal..
     
  18. Kimi1

    Kimi1 Fanatiek lid

    17 apr 2010
    1.946
    54
    48
    Geen knpperlicht aanzetten.... Zeer frustrerend en bumperklevers
     
  19. kris8

    kris8 VIP lid

    17 aug 2009
    8.032
    3
    36

    het gaat me niet om de aantal minuuten het me erom dat zo iemand het nodig vind om mij niet even voorbij te laten terwijl dat toch ook geen zeer doet ofzo. Expres harder gaan rijden als iemand wil inhalen. Ja daar maak ik me druk over en nee dat heeft geen enkel nut en wordt niets of niemand beter van, sterker nog is slecht voor mijn humeur, maar toch gebeurd het en na een rot dag op het werk wat nogal eens zo is scheld ik liever in de auto iemand uit die het niet hoort en daar geen enkele last van heeft .. ben ik dat in ieder geval kwijt ;) Je hebt gelijk hoor dat het geen zin heeft.. maar ja ;)
     
  20. kris8

    kris8 VIP lid

    17 aug 2009
    8.032
    3
    36
    En natuurlijk heb je gelijk dat het niet in het verkeer thuis hoort.. maar ja..

    Overigens zal ik trouwens nooit mijn middelvinger opsteken of andere agressieve uitingen doen naar iemand of aan mijn rijgedrag laten zien dat ik geïrriteerd ben. DAT vind ik nog wel de grootste ergernis bron.. mensen die andere afsnijden of gebaren maken. Je weet tenslotte nooit waarom iemand bepaald gedrag vertoond. Iemand die links inhaalt over de vluchtstrook kan best eens onderweg zijn naar het ziekenhuis met een bevallende vrouw naast hem ofzo... daar probeer ik geen mening over te hebben ookal irriteert hem me soms wel..
    Dat is MIJN probleem en nee niet gezond


    zoooo en nu houdt ik op met deze discussie.. dit irriteert me nl ook en dat is ook niet gezond :p
     

Deel Deze Pagina