16 tot 31 januari buikjes 2014

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door annet1985, 16 mei 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Monkey82

    Monkey82 Actief lid

    9 aug 2013
    464
    0
    16
    @ Joes, wat sneu zeg!! Echt niet leuk om hem in te moeten laten slapen.... Wij hebben in januari 1 kat weg moeten doen (naar kennissen) omdat hij al 1,5 jaar aan het sproeien was... Bah echt zo vies! Maar bij die andere mensen gaat het goed, en nu hebben we nog 1 kat.
    Heb jij er nog meerdere? Sterkte vanmiddag! Knuffel hem nog maar even lekker!
     
  2. Monkey82

    Monkey82 Actief lid

    9 aug 2013
    464
    0
    16
    Zwangerschapslijst 16 t/m 31 januari 2014 Mama's

    Bevallingslijst
    16 januari - Bellaluna - 24 jaar - 3e kindje ♥
    17 januari - Woelmuisje - 31 jaar - 1e kindje ♥
    17 januari - Joes1 - 37 jaar - 1e kindje ♥
    17 januari - Fiona1983 - 30 jaar - 1e kindje ♥
    17 januari - Annanasje25 - 26 jaar - 1e kindje ♥
    18 januari - Hatsie - 26 jaar - 2e kindje
    18 januari - xJxennifer - ?? jaar - ?? kindje
    19 januari - Aardbeitje - 25 jaar - 1e kindje ♥
    19 januari - Calisa - 35 jaar - 1e jaar ♥
    21 januari - Lotte30 - 32 jaar - 2e kindje ♥
    22 januari - Abi - 28 jaar - 1e kindje ♥
    22 januari - Littleone - 23 jaar - 1e kindje
    22 januari - Monkey82 - 30 jaar - 3e kindje ♥
    23 januari - Jozefien85 - 28 jaar - 1e kindje ♥
    24 januari - 1612 - 28 jaar - 1e kindje
    24 januari - Parelbloesem - 26 jaar - 1e kindje ♥
    24 januari - Besjes - 26 jaar - 1e kindje ♥
    25 januari - Annet1985 - 27 jaar - 2e kindje ♥
    25 januari - Sjaantje1978 - 35 jaar - 1e en 2e kindje ♥ ♥
    26 januari - Pip84 - 29 jaar - 1e kindje ♥
    26 januari - Nienke1979 - 34 jaar - 1e kindje ♥
    27 januari - Hyacintje - 29 jaar - 1e kindje ♥
    28 januari - I wish - 30 jaar - 3e kindje ♥
    28 januari - Mamenzo - 34 jaar - 2e kindje ♥
    28 januari - Sabrinab1986 - 27 jaar - 3e kindje ♥
    30 januari - Alethe - 31 jaar - 1e kindje ♥
    2 februari - Mtr1982 - 30 jaar - 1e kindje ♥
    3 februari - Anique2008 - 27 jaar - 1e kindje ♥
    6 februari - Papa270113 - 21 jaar - 1e kindje ♥

    12x ♥ Meisje
    11x ♥ Jongen
    3x ♥ Verrassing

    Afspraken, controle's en echo's
    24 sept - Papa - 20 weken echo
    25 sept - Parelbloesem - vk
    25 sept - Besjes - vk
    7 okt - Monkey82 - vk
    8 okt - Abi - gratis echo R'dam
    8 okt - Monkey82 - gratis echo R'dam
    15 okt - Hyacintje - gratis echo R'dam
    17 okt - Pip84 - gratis echo R'dam

    Geboren!
    5 september - Kaatje1603 - bevallen van Emma* - 20wkn0dgn

    Ik vind het leuk om de lijst bij te houden, dus post een bericht en ik pas het aan!
     
  3. abi

    abi Bekend lid

    12 mrt 2013
    886
    0
    0
    schiedam
    Voor de lijst 4 okt moet ik naar verloskundige en 9 okt pretecho
     
  4. Pip84

    Pip84 Actief lid

    18 mrt 2013
    448
    2
    18
    NULL
    NULL
    Ja dat is ook wel weer een voordeel! 700 euro, dat is een flink bedrag per maand. Het scheelt inderaad wel in de kosten. Het gezin waar wij naar kijken nu is met 4 andere kindjes samen, dus dat is ook leuk. Het nadeel vind ik ook van ziek of op vakantie. Het bureau zorgt dan voor vervanging, maar daar zit ik dan niet echt op te wachten. Dan liever bij familie, dan plotseling bij een "onbekende". Wij hebben ervoor gekozen dat ik nu op 50% basis ga werken, anders gaat mijn salaris zo door naar de opvang ;).
     
  5. Joes1

    Joes1 Actief lid

    16 jun 2013
    315
    1
    0
    Ja monkey we hebben er twee. Die twee tolereerden elkaar.. Maar die ene heeft de blaas en de nieten niet goed. Pers kwalen die niet over gaan. Nog een half uurtje en dan.. Pff... Ze er tegenop.

    Hebben jullie ook dat jullie kleding op de buik veel sneller vies is dan voorheen? Buik begint af en toe ook al in de weg te zitten!
     
  6. Woelmuisje

    Woelmuisje Actief lid

    12 dec 2012
    386
    0
    16
    NULL
    NULL
    Sterkte Joes!! Verschrikkelijk om je beestje in te moeten laten slapen...
     
  7. fiona1983

    fiona1983 Fanatiek lid

    9 dec 2011
    1.808
    1
    0
    NULL
    NULL
    monkey, kun je op de lijst zetten:

    16 oktober vk

    Bezoekje gisteren was goed, alles was goed gegroeid enzovoorts.
    Ik blijk alleen een placenta bilobata te hebben. Oftewel een placenta die een 8 vorm heeft in plaats van een ronde vorm.
    Dat hadden we al wel gehoord bij de echo, maar die man gaf aan dat dat geen enkel probleem moest zijn, we moesten alleen de vk inlichten.
    Nu gaf onze vk echter aan dat ze dan toch sterk adviseerden om in het ziekenhuis te bevallen, maar ik kreeg geen medische indicatie... beetje dubbel dus!
    Mijn voorkeur lag eigenlijk bij thuis bevallen, dus nu gaat mijn vk uitzoeken in hoeverre de ziekenhuisbevalling echt nodig is, en ook of er misschien toch een medische indicatie voor gegeven kan worden.
    Vindt het dus ook wel spannend... hand ook ff gegoogeld, maar dan kom je vooral tegen dat mensen dan sowieso een keizersnede moesten hebben, of een verschrikkelijke bevalling hadden... en daarnaast staat er bijna niks over op...
     
  8. Hyacintje

    Hyacintje Bekend lid

    11 apr 2013
    968
    253
    63
    Vrouw
    Zoetermeer
    Ah joes, wat naar...:( sterkte!

    Wat een geld Monkey! wij gaan ook voor een gastouder, ook omdat mijn vriend onregelmatig werkt. Wij kunnen geen vaste dagen doorgeven en het verschilt heel erg. De ene keer moeten we een dagje en de andere keer een middagje. Dat is wel lekker met een gastouder, dan betaal je ook alleen maar voor het middagje.....

    @ Fiona, dat is wel schrikken dan als je dat zo leest op internet, maar misschien zijn dat alleen de horrorverhalen en gaat het ook vaak wel goed.

    @ mijn buik begint ook lekker in de weg te zitten als ik sokken aan wil doen of mijn schoenveters moet strikken...;)
     
  9. Woelmuisje

    Woelmuisje Actief lid

    12 dec 2012
    386
    0
    16
    NULL
    NULL
    Daar had ik nog nooit van gehoord Fiona, hopelijk valt t mee en kun je thuis bevallen.

    Hier groeit m'n buik ook de pan uit! Je kunt er niet meer omheen haha.
    Heb helaas alleen enorm last van m'n bekken, die is al instabiel doordat ik ooit een trap van een paard heb gehad vol op m'n heup, maar nu begint het weer erg pijnlijk te worden. Erg lastig als je in de paarden werkt!
    Gister de hele avond op bed gelegen, en was vanmorgen iets minder. Maar voel het er langzaam aan alweer insluipen die pijn.
    Stuitje, billen, SI gewrichten doen pijn met uitstraling naar m'n benen.
    *zucht*
     
  10. Pip84

    Pip84 Actief lid

    18 mrt 2013
    448
    2
    18
    NULL
    NULL
    Fiona, wat raar dat je geen medische indicatie krijgt. Of moet dit pas op het laatste moment gebeuren? Het lijkt mij handiger om inderdaad een stap voor te zijn en niet met spoed naar het ziekenhuis omdat je nog geen indicatie hebt.

    Ja de buik begint steeds duidelijker te worden. Mijn navel wordt ook steeds kleiner, die zal straks wel helemaal plat zijn haha. Met sokken en schoenen aandoen inderdaad even wijdbeens zitten :D
     
  11. abi

    abi Bekend lid

    12 mrt 2013
    886
    0
    0
    schiedam
    Joes wat naar van je kat :(

    Fiona hopelijk kun je gewoon lekker thuis bevallen zoals je zelf al wilde.

    Zo hier is net de babydump langsgeweest, er staan nu 3 dozen in de huiskamer en 4 dozen beneden. Okt vakantie en dan ga ik alles in elkaar zetten :)
     
  12. Jozefien85

    Jozefien85 Niet meer actief

    Joes, wat verdrietig!

    Hier: ik heb een vrije dag en echt extreme nesteldrang gevoelens (nu al????). Ik wil het liefste nu alles in huis halen voor de baby, inrichten enz. enz. Ik struin al de hele dag marktplaats af en spit de Prenatal website door in verband met de komende mama mazzel dagen....Als dit nog 18 weken doorgaat ben ik failliet.
     
  13. annet1985

    annet1985 Fanatiek lid

    14 okt 2011
    4.136
    0
    36
    friesland
    Zo dames :) nou weer een drukke week achter de rug. Heb dus helaas ook niet alles mee gelezen. wilde even melden dat we een huis hebben gekocht ze zijn vandaag akkoord gegaan met ons bod. Dus er komt een zeer spannende drukke tijd aan. Dus ik denk dat ik wat minder actief ga meeschrijven hopelijk vergeven jullie me dat ;). Zal vanavond even alles bij lezen. Hoop dat het met iedereen goed gaat. Voelen jullie de kleintjes ook zo aanwezig?
     
  14. abi

    abi Bekend lid

    12 mrt 2013
    886
    0
    0
    schiedam
    Super Annet!!! Gefeliciteerd! Weet je al wanneer jullie de sleutel krijgen??
    Hier is de kleine meid ook erg aanwezig!
     
  15. annet1985

    annet1985 Fanatiek lid

    14 okt 2011
    4.136
    0
    36
    friesland
    We krijgen de sleutel per 1 november :)
     
  16. Kaatje1603

    Kaatje1603 Fanatiek lid

    21 jan 2013
    1.291
    192
    63
    Vrouw
    Mamma!
    omgeving Rotterdam
    Hè meiden,

    Ik meld mij ook weer eens... Wij zijn een midweekje weggeweest! Was even heerlijk om eruit te zijn en weer naar huis viel me eigenlijk (tot nu toe) mee...

    Wat vervelend om toch ook weer nare verhalen te lezen hier, meiden: heel veel sterkte!

    De babykamers vorderen al aardig zag ik... Leuk hoor!
    Wij hopen binnenkort de sleutel van ons nieuwe huis te krijgen, steekt ergens wel dat ik dat ene kamertje nu niet voor Emma kan gaan inrichten, maar probeer er rustig onder te blijven en me te richten op de plank die ik wil in gaan inrichten op onze slaapkamer speciaal voor haar!

    Weet iemand trouwens waar BellaLuna gebleven is? Zag bij haar naam staan dat ze niet meer actief is! Heb ik iets gemist?
     
  17. Hyacintje

    Hyacintje Bekend lid

    11 apr 2013
    968
    253
    63
    Vrouw
    Zoetermeer
    Gefeliciteerd Annet! Dat worden zeker drukke tijden. Wel fijn dat je iets hebt om naar uit te kijken. :)

    @ Kaatje lekker even eruit saampjes. Ik heb geen idee waar bellaluna is?
     
  18. Woelmuisje

    Woelmuisje Actief lid

    12 dec 2012
    386
    0
    16
    NULL
    NULL
    Huh wat raar inderdaad, ze is niet meer actief staat er. Er zal toch niet iets ergs gebeurd zijn??

    Wat lekker Kaatje er even tussenuit, was vast wel even fijn na alle heftigheid...
     
  19. besjes

    besjes Fanatiek lid

    3 mei 2013
    2.001
    365
    83
    NULL
    NULL
    @joes wat verdrietig van de kat. Z'n beestje heb je toch heel erg lang gehad maarja als ze ziek zijn is het vaak wel beter.

    @fiona ik had er ook nog nooit van gehoord, hopelijk kun je thuisbevallen zoals je wilde

    @annet gefeliciteerd wat lekker !!

    @kaatje lekker hoor midweekje er tussen uit. Een beetje bijgekomen van de heftige tijd? Trouwens ook geen idee waar bellaluna is...

    Ik ben aan het haken geslagen. Wel leuk om te doen maar moest het wel helemaal leren haha. Mijn buik begint ook al aardig in de weg te zitten en me rugpijn is sinds ongeveer een week ook erger dan voorheen :S maargoed tis voor een goed doel
     
  20. fiona1983

    fiona1983 Fanatiek lid

    9 dec 2011
    1.808
    1
    0
    NULL
    NULL
    @ annet, super fijn, proficiat met je huis!!

    @ joes, sterkte meid!!

    @kaatje, wat lekker even weg, en wat fijn om nog af en toe van je te horen!

    wel vreemd inderdaad van bellaluna...

    niemand die gehoord heeft over of ervaring heeft met een placenta bilobata? Ik zou er erg graag meer over willen weten, maar krijg echt zo ontzettend weinig gevonden!!
     

Deel Deze Pagina