mei 2014-mama's

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by Jace, Sep 2, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Lucindalice

    Lucindalice VIP lid

    Feb 3, 2010
    6,050
    145
    63
    @ Muppet, dat is wel slim dat noppies-label eraf! Ik loop gewoon met mamalicious en love2wait rond....in de hoop dat het niet herkend wordt :)
    Heb je lang herstel nodig gehad van je keizersnede? Vervelend dat je litteken nog zeer doet :(
     
  2. muppet83

    muppet83 Bekend lid

    Nov 2, 2011
    678
    0
    0
    @lucindalice: bij mijn vorige zwangerschap wist een collega al vrij snel dat ik zwanger was, want die herkende dat label. :D. Dus nu ff maatregelen genomen.

    Het litteken zelf is echt supermooi genezen (al heb ik in een groot gedeelte van m'n onderbuik geen gevoel meer), maar iets straks op die huid dan gaat het gewoon wat knellen. Wel benieuwd hoe dat nu gaat allemaal met deze zwangerschap
     
  3. 7nov12

    7nov12 Bekend lid

    Sep 13, 2012
    948
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Muppet
    Slim van dat label... dat noppies staat er wel erg groot op he :D Ik trek steeds heellange shirtjes aan zodat ze eroverheen vallen, maar relax voel ik me er niet bij.
    GElukkig werk ik maar twee dagen. De rest van de week kan ik alles lekker laten hangen haha.
     
  4. Willemientje

    Willemientje Bekend lid

    Apr 2, 2013
    597
    3
    18
    NULL
    Slim van die labels, ik zoek zelf nog fijne zwangerschaps leggings of maillots, iemand tips?
     
  5. LW85

    LW85 Fanatiek lid

    Jun 24, 2012
    4,082
    604
    113
    Hoi meiden!
    Verrassing.. Ben net terug uit het ziekenhuis en moet zaterdag weer terug! Had precies toen ik me uitgekleed had zo'n krampaanval, was dus helemaal bleek en te zweten en trillen dus de gyn. kon het zelf nu meemaken. Onderuik ook gelijk helemaal hard en verkrampt.
    Was volgens de echo 5w3d, was een vruchtzakje te zien in de baarmoeder.
    Omdat mn HCG zo snel stijgt en ik nog steeds buikpijn/krampaanvallen heb wil hij toch zeker weten dat er niet iets buiten de baarmoeder nog zit (het waren immers wel 3 grote follikels).

    Vind het wel een beetje eng maar hij zei: alleen om het zekere voor het onzekere te nemen. Het is goed dat hetgene in je baarmoeder gegroeid is en de bijkpijn iig in frequentie afneemt, dan hoeven we ons daar geen zorgen over te maken.

    Nu dus zaterdag terug en als het vruchtzakje dan weer gegroeid is en verder niks geks wordt gevonden dan pas weer met 7 weken ongeveer.

    Voel me wel al ietsje meer zwanger. Begin misselijk/naar te worden als ik lang niks eet en vanmiddag werd ik misselijk van ham/kaascroissant. Mn beha gaat nu toch wel een haakje losser en gister keihard in huilen uitgebarsten na een mini-discussie met mn vriend.
     
  6. eviiii

    eviiii Fanatiek lid

    Feb 27, 2013
    1,137
    0
    0
    werk en gezelligheid
    vrouwenpolder
    Wat 'fijn' dat het net op dat moment gebeurde!! Kon de gyn het gelijk zien inderdaad. Anders heeft ie misschien geen idee hoe of wat. Fijn dat je zaterdag al terug mag.. ben benieuwd! En naar die 7 weken duurt dan ook niet meer zo lang :D
     
  7. 7nov12

    7nov12 Bekend lid

    Sep 13, 2012
    948
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb een legging van Esprit, is echt superfijn! Heb er ook een van prenatal, die zit minder lekker als je hoog zwanger bent. EN dan wil je ze juist lekker kunnen dragen zonder striemen te krijgen van je kleding :)
     
  8. mama29

    mama29 Lid

    Apr 24, 2013
    39
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dames

    10 pagina's verder in 1 dag. Maar weer effe terug lezen.

    vandaag gewerkt. Ging eigenlijk best aardig, echter als ik aan bed sta voel ik mijn bekken wel. En TREK.

    LIEFS
     
  9. Lucindalice

    Lucindalice VIP lid

    Feb 3, 2010
    6,050
    145
    63
    Lijkt me ook wel heel spannend Muppet!! Ik bedoel, het is toch ooit n wond geweest...
    Hmmm, ja als je collega's herkennen is het natuurlijk niet ideaal ;)

    Het blijft toch wel spannend bij jou LW! Hoop dat alles goed zit!
     
  10. Lucindalice

    Lucindalice VIP lid

    Feb 3, 2010
    6,050
    145
    63
    @ Willemientje, precies wat 7nov zegt. Mn prenatalletje zit nu nog wel prima, maar hoogzwanger niet, Esprit is duurder, maar zit vele malen beter :)

    @ Mama29, fijn dat het wel ok gaat. Maar goed op je bekken letten hoor!
     
  11. soura

    soura Bekend lid

    May 16, 2011
    623
    0
    16
    @ 3 follikels dat ze dan over gaan op purgeon. Heb een vriendin die ook in de mmm zit en daar mag het niet. Maar vindt toch dat 3 wat meer kans bied.

    @lw85 ik hoop niet dat er iets ergens anders nog zit. Want heeft dat geen nadelig effect op de baby in de baarmoeder? Misschien zijn het wel 2 in de baarmoeder maar nog niet ontdekt?

    Hier weten ze het op werk al, zo ben je ook beschermd tegen eventuele reorganisatie ontslag etc...

    Ben de rest even vergeten. M'n avondeten (we hebben net gegeten) voel ik zwaar op m'n maag.

    Trouwens. Hebben jullie het ook zo koud thuis? Ik merk echt dat de tempratuur zakt. Thuis nog maar 21 a 22 graad! En het is nog geen eens oktober...... Hmmm
     
  12. Shampoo31

    Shampoo31 Actief lid

    Sep 14, 2013
    132
    0
    0
    @lw85 sterkte meid vervelend dat je nu onzekerheid en onderzoeken hebt maar het zal fijn zijn als het voorbij is en je kan genieten.

    Hier veel last van mijn borsten en buik.. Bol van de hormonen. Hoorde net van een vriendin dat ze net een miskraam heeft gehad zeven weken.. Vind ik zo naar.. Is ook mijn angst het kwijt raken maar toch heb ik het gevoel dat het goed zit.nmaar met het werk ( ben postbode ) ben ik nu wel heel voorzichtig. Het is zo zwaar werk.
     
  13. LW85

    LW85 Fanatiek lid

    Jun 24, 2012
    4,082
    604
    113
    @Soura: ik had 3 follikels en heb geen pregnyl gekregen ivm overstimulatie. We mochten officieel ook niet klussen ivm kans op een drieling maar dat hebben we toch gedaan. De gyn deed een beetje vaag over kansen en gevolgen enz.
    Mn buikpijn is afgenomen van ongeveer 2x per uur naar 2 of 3 x per dag dus hopelijk word zaterdag duidelijk dat er verder niets aan e hand is!
     
  14. Lucindalice

    Lucindalice VIP lid

    Feb 3, 2010
    6,050
    145
    63
    @ Soura, wat heb je gegeten? Volgens mij eet jij altijd wel lekker :D
    Brrrr....ik heb het ook zo koud!

    @ Puregon, ik weet eigenlijk niet goed wat dat doet :)

    Pfff, ben op na de revalidatie, we zouden eigenlijk gnocchi met n italiaanse carre eten, maar ik denk dat ik me maar even een dagje kook-vrij geef en mn man patatjes mee laat brengen....

    O ja, vandaag is onze nieuwe bank gekomen, ben hem nu lekker lui aan het 'inzitten' :D
     
  15. Lucindalice

    Lucindalice VIP lid

    Feb 3, 2010
    6,050
    145
    63
    @ shampoo, wat naar voor je vriendin :(....
    Doe inderdaad maar voorzichtig als postbode zijnde!
     
  16. eviiii

    eviiii Fanatiek lid

    Feb 27, 2013
    1,137
    0
    0
    werk en gezelligheid
    vrouwenpolder
    @koud, hier ook echt koud! ! Heb gewoon ijsklompjes hihi vanavond naar een vriendin en maar een extra dikke trui aantrekken, is altijd zo koud daar.

    Oeeh heerlijk lucindalice, frietjes heerlijk makkelijk een keer;) en je nieuwe bank uitzitten is ook niet verkeerd;)

    Moest er vandaag of morgen nog iemand voor een echo? Heb t lijstje al een tijdje niet gezien;)

    @shampoo, vreselijk voor je vriendin 7 weekjes al en dan nog misgaan :( ben ook zoo bang voor maandag , sowieso mn aller eerste echo ooit en ben zo bang dat het hartje niet klopt ofzo pff..
     
  17. Lucindalice

    Lucindalice VIP lid

    Feb 3, 2010
    6,050
    145
    63
    @ Evii, ik duim voor je voor maandag, komt vast allemaal wel goed.
    Oe, dat vind ik ook altijd lastig, ergens heen gaan waar het heel koud is, al zou ik het zelf ook graag wel willen kunnen. Scheelt n berg energie :). Drink maar lekker veel hete thee daar!
     
  18. mama29

    mama29 Lid

    Apr 24, 2013
    39
    0
    0
    NULL
    NULL
    Zo bijgelezen. Teveel om overal op te reageren.

    @gevoelens, hormonen maken je zeker onzeker en herken het gevoel dat je ze nog niet kan delen. Had ik ook sterk bij mijn eerste zwangerschap. Dus hoort er ook een beetje bij. En je kunt het gewoon. Negen maanden heb je er om naar toe te groeien.
    Ik heb gelukkig een leuke dochter als bewijs dat ik het kan. Soms wel de twijfels of het ook zal lukken met twee.

    De frituurpan gaat bij ons vanavond aan. Daarna vanavond op visite bij schoonzus voor haar verjaardag. Maar oppassen dat ze mijn vermoeidheid niet zien, en de juiste kleding uitzoeken. Gelukkig drink ik niet zo vaak dus geen problemen met alcoholische dranken er moet toch gereden worden met de auto.

    Tot morgen maar weer denk ik.

    liefs
     
  19. Samsie

    Samsie Fanatiek lid

    Nov 11, 2012
    1,634
    3
    38
    NULL
    Noord-Holland
    Ik heb het ook de hele dag door koud! Al moet ik zeggen dat dat mijn enige kwaaltje lijkt! Zo ontspannen als ik vanmorgen was zo onzeker ben ik nu weer. Morgen intake van MvM en nu helemaal bang dat de streep niet mooi duidelijk is :( Wat een rollercoaster zo die eerste weken!
     
  20. djoon

    djoon Niet meer actief

    Oow ik wilde ook een noppies broek halen maar dacht ook die label ziet iedereen is vet groot haha...

    Hier ook me eerste droom. Over dat ik 3 wedstrijden moest zwemmen terwijl ik zwanger was en niemand het wist. En ik wilde het niet laten blijken dus ben gewoon gegaan maar voelde me vervelend omdat ik dacht ik kan niet alles geven want dat is te zwaar;) haha gekke droom.

    Verder vandaag eigenlijk niet zoveel last alleen me rug maar daar begin ik gewoon aan te wennen.
     

Share This Page