Hebben jullie hier ervaring mee? Ik zou vandaag 5 weken zwanger zijn, maar heb sinds dinsdagavond flink bloedverlies. Vooralsnog zonder stolsels en zonder een vruchtzakje te hebben gezien, maar dat zal wel binnenkort komen, ga ik vanuit. Alleen, zowel dinsdagnacht als afgelopen nacht heb ik 's nachts helemaal geen last van bloedverlies . Alleen als ik opsta om te gaan plassen bij het afvegen een beetje, maar verder niets. Wanneer ik dan 's ochtends ben opgestaan begint het na ongeveer een uurtje weer. Erg vervelend, want je krijgt er valse hoop door ('zou het toch nog gaan stoppen?') en ik heb eigenlijk ook liever dat het gewoon dan maar écht doorzet, als het toch moet gebeuren.
Mijn ervaring is dat nachts het bloedverlies zoiezo minder is of het nu van een miskraam is of gewoon een menstruatie . Zelf na de bevalling had ik dat idee ook. Hopelijk is het bij jou vals alarm
ja bij mij hetzelfde. ik zit ook midden in het proces zeg maar. ik ben maandag begonnen met bloeden en sinds gisteren heviger. alleen snacht helemaal niks. zodra ik op de wc zit komt het eruit. overdag ook geen of weinig bloedverlies. echt alleen op het toilet komt er alles uit. sterkte!
Beginnende miskraam gaat niet altijd gepaard met in de nacht minder bloed. Ik ben gisteren begonnen met een miskraam, en ik heb vannacht evenveel gevloeid als gisteren overdag. Wel wil ik nog even mee geven, dat het niet altijd op een miskraam hoeft uit te draaien, dat bloedverlies. Heb dat bij mijn dochtertje ook gehad, bloedverlies en krampen. Maar ze is toch gezond en wel geboren. Dit keer dacht ik toen ik bloed zag : ach hoort erbij, had ik bij de kleine meid ook. Helaas werd het dit keer toch een miskraam. Ik wil je heel veel sterkte wensen, en hopelijk is het vals alarm, meid.
Ik heb geen krampen vooralsnog, wel een beetje pijnlijke/branderige binnenkant bovenbenen... Hou me nu vandaag heel rustig en heb dan alleen heel licht bloedverlies. Loop ik nu zelf de afstoting uit te stellen en kan ik juist het beste veel doen om er sneller 'vanaf te zijn'? Of maakt dat niet uit? Ik voel me nogal slapjes, dus heb niet echt puf om veel te doen...
Net bij het afvegen gewoon géén bloed. Mijn lichaam speelt een spelletje mindf*ck met me. Wat betekent dit nu weer? Was het bloedverlies van gister de vroege miskraam al? Is het geen vroege miskraam? Neemt de vroege miskraam een dag pauze en gaat ie straks of morgen weer vrolijk verder?Ik realiseer me dat jullie mij ook geen antwoord kunnen geven op die vragen... Only time will tell. En de echo volgende week donderdag.
Je moet niet gelijk uit gaan van een miskraam. Bloed wil natuurlijk niet altijd wat zeggen. Veel vrouwen verliezen bloed tijdens de zwangerschap. Aangezien je nu geen bloed meer verliest, zou ik me gewoon even rustig houden, en afwachten. Het kan 2 kanten op gaan. Miskraam gaat gepaard met véél bloed, en zeer pijnlijke menstruatie krampen. Ik ben net het vruchtje verloren, en dat ging gepaard met extreme pijn. Ik hoop voor jou dat het de goede kant op gaat meid.
Bij mij was bloedverlies geen goed teken. Zou nu goed acht weken zwanger zijn, maar ben zondag begonnen met bloeden. Althans ik verlies alleen bij toiletbezoek bloed en slijm. Gisteren hadden we de echo en werd ons vermoeden bevestigd. Miskraam... Kleintje was gestopt bij ruim 6 weken. Vandaag de mifegyne in het ziekenhuis gekregen en zaterdag thuis de cytotec. Ik hoop voor jou dat het een ander verhaal is en het bloedverlies onschuldig blijkt te zijn. Maar wat een spanning hè!? Hopelijk heb je snel duidelijkheid.
Sinds vanmiddag wel weer bloedverlies, en ook wat meer krampgevoel. @sjanniee : naar dat je het vruchtje nu definitief kwijt bent . En ergens ook wel goed om er 'door te zijn', voorbij onzekerheid, en vanaf hier zou het weer beter moeten gaan.. Ik ben er toch wel voor 99.9% zeker van dat het bij mij mis gaat hoor, het bloedverlies is teveel voor veel van de onschuldige oorzaken, en ik had al vanaf het begin vd zwangerschap geen goed gevoel. Daarnaast had ik sowieso weinig zwangerschapssymptomen maar dat beetje last van m'n borsten wat ik had is ook al dagen vrijwel volledig verdwenen. Bij elkaar opgeteld zegt het mij dat het niet goed zit. @toto Pff wat een slecht nieuws op de echo! En dan ook nog met medicijnen het op gang moeten brengen, wat naar . Veel sterkte gewenst!
Oké, ik wist niet dat het ging om veel bloedverlies. Dat je geen goed gevoel hebt sinds het begin van de zwangerschap, kan ik plaatsen. Ik had dat namelijk ook niet. Althans, de eerste paar dagen wel, daarna had ik een twee strijd met mijn gevoel. Ene kant dacht ik dat alles wel goed zou zijn, maar aan de andere kant had ik enorm veel twijfel. Mijn gevoel zei steeds dat ik moest wachten met het bekend maken van de zwangerschap aan de buiten wereld, tot het moment dat ik op 20 september de eerste echo zou hebben gehad. Dat ik zo'n gevoel had, klopte voor mij al niet. Ik had verder ook geen symptomen, enkel wat vermoeid en pijnlijke borsten, meer niet. Het vruchtje ben ik vanmiddag verloren, en voor nu heb ik er vrede mee. Morgen gaan we het begraven op een bijzonder plekje voor ons. Ik ben gesloopt en leeg, en vraag me af : waarom ??? Meid, ik hoop desondanks jou gevoel, dat het toch goed blijft gaan. Heel veel sterkte.
Emily, ik snap je onzekerheid heel erg goed, maar probeer positief te blijven.Ik heb van week 4/5 tot week 9 toch 4 keer met dagen er tussen, flinke bloedingen gehad. Ik had er alleen geen kramp bij, maar het was zoveel bloed dat ik dacht: dit is mis. NU verlies ik nog dagelijks bruin, maar minimaal. Tuurlijk hoort bloed voor je gevoel niet, maar het kan ook goed gaan. Ik duim voor je. Sjannie, wat verdrietit zeg .. Veel sterkte..
Ik heb nu 2 miskramen gehad. Of zit eigenlijk nog middenin de laatste. heb bij alle 4 de zwangerschappen bloedverlies gehad. Alleen de laatste 2 keer was het mis. Maar dat een miskraam gepaard gaat met veel bloedverlies en buikkramp is niet waar. Ik wil je echt geen valse hoop geven, maar bij mij was het gevoel ér zit iets niet goed' dhet juiste gevoel. Ik verloor wel bloed. Niet veel. En zeker geen kramp! de echo bevestigde bij mij ook dat het niet goed was. Daarna verliep alles als een drama, maar dat had niks met het starten van de miskraam te maken. Ik hoop dat het meevalt voor je, echt waar! Maar ik word zelf liever verrast met positief nieuws, dan dat ik al mijn hoop op die ene kleine kans vestig... Sterkte!
Hopelijk gaat het de goede kant voor je op! Hoop houden tot het tegendeel bevestigd is. Ik heb onlangs veel gespeurd op internet naar dames met hun ervaring van bloedverlies tijdens hun zwangerschap, toen bleek dat het echt vaak goed kan gaan. Maar het is ook goed om realistisch te blijven, dan kan de uitslag meevallen. Ik was gister 8 weken verder, maar had sinds 3 dagen iets van bloedverlies, helaas miskraam bevestigd. Was zelfs al bijna allemaal weg en dat zonder kramp en veel bloed. Hopelijk voor jou beter nieuws! Heel veel sterkte! Want het kan nog steeds goed zijn!
Bloedverlies MET krampgevoel betekent helaas vaak niet veel goeds... Hopelijk snel duidelijkheid voor je!
Dank voor alle reacties! Ik ga inderdaad ook uit dat het niets goeds betekent. Of het komt de komende dagen uit zichzelf los en dan ook merkbaar, of het blijkt donderdag wel weg te zijn maar dan met het geleidelijke beperkte bloedverlies van tot nu toe, of het zit er donderdag op de echo nog maar dan als MA. Dat het nog goed gaat komen is echt niet de verwachting... Helaas! Het afwachten is wel killing, ik heb daar vroeger nooit zo bij stilgestaan. Heb altijd te lichtzinnig gedacht over vroege miskramen. Dat blijkt maar weer. Het verlies van de zwangerschap is bijna nog beter te handelen dan dat verschrikkelijke afwachten! Ik lees maar veel in mijn boek, dat is naast slapen de enige manier waarop ik er even niet aan hoef te denken. Oneindig respect voor mensen die dit in een later stadium of meerdere keren hebben meegemaakt... Het vereist heel wat mentale kracht!
Waarom laat je niet gewoon eerder een echo maken, als je zo onzeker bent ?? Ik weet niet of dat kan bij jullie, maar hier kan dat namelijk wel. En met 5 weken kunnen ze al inwendig voldoende zien.
Omdat een echo nu vooral voor extra onzekerheid zou zorgen, zo dacht ik en zo dacht de HA. Maar wat de artsen me niet met zekerheid kunnen vertellen kan een zw.schapstest wel: nauwelijks meer een 2e streepje te zien! Waarschijnlijk is het al meteen toen ik begon te bloeden misgegaan, heb nooit een vruchtje gezien, maar de zwangerschap zal wel in een heel vroeg stadium dan gestopt zijn. Het bloeden is sinds gister ook minder, vooral oud bloed en een enkel klein stolsel. Zie de echo donderdag dus vooral als een moment om even te kijken of alles helemaal schoon is. En dan op naar een nieuwe ronde, met hopelijk nieuwe kansen!