Kinderkleertjes

Discussie in 'Algemene clubs' gestart door Ingrid789, 28 dec 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. NiekeKris

    NiekeKris VIP lid

    13 apr 2008
    23.136
    8.869
    113
    Op een ander forum tipten mensen over het boek "'Aan de slag met de huishoudcoach". Geen idee of het wat is, want ik ben nog niet zo ver gekomen om het bij de bieb te halen. (Kan het wel gebruiken, want hier ook een 'lekkere' chaos...)
     
  2. Miss T

    Miss T Fanatiek lid

    3 mei 2012
    4.367
    306
    83
    Vandaag nog geshopt:

    - jurk van Jubel met bloemenlegging
    - jurk van C&O met grijze legging
    - grijze skinny broek Shoeby met longsleeve
     
  3. september08

    september08 Fanatiek lid

    20 okt 2008
    3.356
    4
    38
    Chaos is leuk! Komt hier ook nog wel, alleen dan de jongens variant! ;)
     
  4. Amethist

    Amethist Niet meer actief

    Hartstikke leuk weer Miss T. Vooral het C&O jurkje vind ik erg leuk.

    Ik wilde vandaag nog even bij de Brouwers Mode (verkopen ze Just Small enzo) binnenlopen, maar ze hadden een briefje op het raam dat de pin het niet deed. Ik had geen contant geld bij me, dus ben maar door gelopen. Beter waarschijnlijk, want mijn dochter is zo dwars vandaag, dat was vast niet goed gegaan in de winkel ;).
     
  5. Moekje

    Moekje Fanatiek lid

    29 apr 2012
    1.021
    1
    38
    NULL
    Zuid-Holland
    Hier ook even lekker geschopt vandaag.
    1 spijkerbroekje van z8 met bretels met een shirt van z8
    1 name it spijkerbroekje met een shirt van little feet
    En een muts en sjaal van noppies

    Geloof dat ik nu wel klaar ben voor de winter. Hij heeft alleen nog een vest nodig. Maar ben 'het' vest nog niet tegen gekomen. Oh en zodra hij loopt schoentjes, maar god knows wanneer dat is hahah
     
  6. Miss T

    Miss T Fanatiek lid

    3 mei 2012
    4.367
    306
    83
    Dank je.

    Jammer dat je niet kon pinnen, maar wel goed voor je portemonnee. ;)
     
  7. Bloemie80

    Bloemie80 Actief lid

    1 aug 2008
    452
    0
    0
    Leuk geslaagd Miss T! De jurk van Jubel vind ik gaaf! Denk ook wel wat voor mijn oudste dochter!

    Vandaag weer even budget geshopt, heb alleen m'n jongste iets kleiner ingeschat dan ik dacht (ik wil haar te graag klein houden denk ik ;) ), dus het meeste moet ik voor een maat groter gaan ruilen.

    Ik was op zoek naar een tussenjasje voor de dagen dat het nu wat kouder wordt, maar waarop ik nog geen winterjas aan wil doen. Heb een leuke gevonden bij Wibra (of all places). Roze bontjasje, wel schattig bij m'n kleine meisje! Nog wat basisvestjes in de kleuren die ik nog graag wilde hebben voor m'n kleine meisje. Ook nog een paars bontje en een bijpassende legging in dezelfde kleur voor bij een lila jurkje wat ik al had. Ik ben eigenlijk echt goed geslaagd en dat bij Zeeman en Wibra!! Nu hopen dat ze deze kleding in de juiste maat ook nog hebben ;).
     
  8. Miss T

    Miss T Fanatiek lid

    3 mei 2012
    4.367
    306
    83
    Dank je. Die jurk van Jubel is simpel, maar staat mijn dochter erg mooi.

    Heb je een foto van wat je gekocht hebt? Ik ben benieuwd.

    Ik heb vorige week ook bij Zeeman geshopt. Ik had twee rokje, een vestje en een legging gekocht. De legging heb ik teruggebracht. Die was te groot. Maar ik heb maillots gekocht op de markt (weliswaar ook te klein, dus aankomende vrijdag even ruilen). Die waren op de markt 3 voor 10 euro. De 'sokkenman' had echt veel leuke kleurtjes.

    Ik schat trouwens de maat van mijn dochter ook niet altijd goed in. Maar ik heb wel een oplossing: ik neem altijd een centimeter mee en dan meet ik de kleding op. Het kan hooguit niet staan (te breed of gewoon niet mooi), maar de verkeerde maat pak ik zelden.
     
  9. Amethist

    Amethist Niet meer actief

    @ Bloemie: Ik ben ook wel benieuwd naar je budgetaankopen.

    @ Miss T: Dat is wel een goede van die centimeter, want ik vind het soms ook lastig om de goede maat in te schatten.
     
  10. river88

    river88 Lid

    17 sep 2013
    74
    0
    0
  11. Miss T

    Miss T Fanatiek lid

    3 mei 2012
    4.367
    306
    83
    Misschien is het wel leuk om weer eens foto's te plaatsen in onze fotoalbums?
     
  12. Miss T

    Miss T Fanatiek lid

    3 mei 2012
    4.367
    306
    83
    Je bedoelt de winkel of de korting? Ik ken beide, maar toch bedankt. De stenen winkel is ook wel aardig, maar minder leuk dan er online shoppen.
     
  13. river88

    river88 Lid

    17 sep 2013
    74
    0
    0
    nou ik vind het hele leuke kleren voor een mooie prijs. En ze hebben de maten 164/176 dat vind je niet bij een hm,we kids of coolcat of de meeste webwinkels
     
  14. Miss T

    Miss T Fanatiek lid

    3 mei 2012
    4.367
    306
    83
    Klopt. Heb je favoriete merken? Hoe oud is je kindje?
     
  15. river88

    river88 Lid

    17 sep 2013
    74
    0
    0
    mijn zoon is 9 en heeft de lastige maat 164 en schoenmaat 40. Salty dog vind ik een mooi merk en kleding van een goede kwaliteit. Airforce vind ik ook gaaf, cars en petrol jeans
     
  16. Miss T

    Miss T Fanatiek lid

    3 mei 2012
    4.367
    306
    83
    Dat is inderdaad lastig kopen. Als je niet uitkijkt, is de kleding in die maat al zo volwassen.
     
  17. river88

    river88 Lid

    17 sep 2013
    74
    0
    0
    Ja, en toen ik Online ging shoppen ben ik een hele dag bezig geweest met t zoeken naar een webwinkel met genoeg keuze aan jongenskleding in die maat en kwam ik uiteindelijk bij kinderkleding-tekoop. Jij hebt een meisje zie ik. Wat leuk!
     
  18. Amethist

    Amethist Niet meer actief

    Kinderkleding-tekoop.nl is idd leuk!

    Ik shop ook regelmatig bij hummbee.com, maar ik weet niet tot welke maat dat gaat.
     
  19. river88

    river88 Lid

    17 sep 2013
    74
    0
    0
    thnx voor de tip Amethist! Ze hebben ook kleren in mt 164/176 :)
     

Deel Deze Pagina