Wie denkt nog meer KMA

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Mamamijn, 22 sep 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mamamijn

    Mamamijn Fanatiek lid

    14 feb 2013
    1.043
    365
    83
    Vrouw
    Hallo,

    Nou hoor ik toch vaak dat een moeder instinct vaak wel klopt.
    Want ons meisje van 14 weken zit nog niet lekker in dr vel.
    Nu 4 weken aan relfux medicatie, 2 weken nexium, 2 weken ranitidine.
    Omdat ze dus veel kramp en winderigheid had overgestapt medicatie.
    Nu zou je denken dat er wel rust zou moeten zijn als de medicatie aangeslagen is, heb ook wel het idee dat ze minder last van de maagzuur heeft,maar blijft toch onrustig na de voeding, ook langere tijd erna.
    Dit zijn de symptomen: nog steeds veel hikken, veel niezen, scheten laten, s ochtends bij de eerste fles mega poep luier en zo dun dat het bij de bovenkant van dr rug eruit komt, ze poept dan tijdens het drinken. Soms onrustig tijdens het drinken. Nog steeds een rochelig vol gevoel op dr borst, beetje droge wangetjes.

    Mijn gevoel zegt KMA allergie, al wel een poosje denk ik dit.
    Wat vinden jullie?
     
  2. diaan1982

    diaan1982 Fanatiek lid

    8 okt 2009
    3.212
    1
    0
    Hoe slaapt ze?
     
  3. Mamamijn

    Mamamijn Fanatiek lid

    14 feb 2013
    1.043
    365
    83
    Vrouw
    Overdag heel snel weer wakker, huilt eerst bij in slaap vallen, wordt na half uur weer wakker en kan dan niet meer in slaap komen. Moet haar dan echt in slaap wiegen en als ik haar dan weer weg leg is het weer huilen of schrikt weer wakker

    S avond en snachts daarentegen gaat het juist goed.
     
  4. frannie82

    frannie82 VIP lid

    28 nov 2010
    10.407
    2
    38
    Gebruik je Nutriton? Zo ja; zo snel mogelijk de pure Johannesbroodpitmeel halen van Natufood (reformzaak of online).
    Op aanraden van medeforum-mama's overgestapt.
    Mijn jongste bleek daar inderdaad helemaal naar van te worden met enorme krampen en slecht slapen. Koemelkallergie zou ook kunnen maar als je Nutriton gebruikt dan dit stoppen.
    Ben er zelf veel te laat mee geswitcht..!
     
  5. Mamamijn

    Mamamijn Fanatiek lid

    14 feb 2013
    1.043
    365
    83
    Vrouw
    Ja ik gebruik natufood jhbpm
     
  6. frannie82

    frannie82 VIP lid

    28 nov 2010
    10.407
    2
    38
    Oke dan heb je dat uitgesloten.
    Dan zeg ik; Ja de kans is groot dat het koemelkallergie is!
    Heel herkenbaar helaas.
    Nu voet bij stuk houden bij de arts!
     
  7. misa

    misa Niet meer actief

    Wat denkt je ka dan? Anders eens pepti of nutramigen kopen om het uit te proberen!
    Ik denk zeker dat het kan, maar met vage klachten is het altijd moeilijk om artsen (hulpverleners) mee te krijgen. Hoe zeker je zelf ook bent.....!
     
  8. annasskies

    annasskies Actief lid

    23 feb 2013
    370
    0
    0
    docent geschiedenis
    Kun je niet zelf gewoon een tijdje koemelkvrij geven? (heb geen verstand van flesvoeding, maar toen ik dat vermoeden had met mijn dochter ben ik zelf op een koemelkvrij dieet gegaan en toen was het over, nu is het inmiddels bewezen, ze heeft zelfs contactallergie, als ze melk oid op haar huid krijgt reageert deze meteen) de kinderarts zei toen tegen mij dat het niet kon met borstvoeding, ammehoela, zeker wel dus, op eigen houtje uitgezocht en mijn moederinstinct bleek te kloppen, dus volg deze!! Succces!
     
  9. Mamamijn

    Mamamijn Fanatiek lid

    14 feb 2013
    1.043
    365
    83
    Vrouw
    ga morgen met het ziekenhuis bellen, want we hebben over twee weken pas weer een afspraak, maar wordt hier echt moedeloos van.
    hopen dat ik telefonisch contact kan krijgen met de kinderarts. en anders idd dan maar op eigen initiatief pepti proberen
     
  10. piccolina

    piccolina VIP lid

    5 mrt 2012
    7.199
    5
    0
    Tja mijn ervaring zegt het ook.
    Hier iedereen dacht kma of niet (twijfel) en ik dacht altijd niet en toen begon twijfelen ook en reflux en rode vlekken en obstiepatie etc. Hele rijtje.
    Wat bleek: geen kma bovendien zijn we nu terug naar standart voeding ipv florax met comfort. En ze heeft nu nergens last van( nettelroos bij drinken en zure kleine mondje uitspugen blijft wel). Naar geen obstiepatie, geen groene poep, niet persen, geen eczeem en wonder boven wonder hapjes gaan nu ook super goed: avocado en courget zijn favoriet.

    Dus ik zeg je gevoel klopt meestal indd :))
    Denk gewoon war je zelf denkt het beste is.

    Kma kan je zelf testen met pepti als er geen zelfs kleine verschil is binnen 2 weken is geen kma.
     
  11. Kweenie

    Kweenie Fanatiek lid

    12 aug 2006
    3.199
    1
    38
    He Mamamijn.

    Ik heb nog 5 blikken Nutramigen 1 over, mocht je in de buurt wonen dan mag je ze hebben. Pb me anders ff.
    Xxx
     
  12. Mamamijn

    Mamamijn Fanatiek lid

    14 feb 2013
    1.043
    365
    83
    Vrouw
    Vanochtend gebeld en de kinderarts gesproken en kan vanmiddag nog terecht. Ben benieuwd!
     
  13. Mar30

    Mar30 Fanatiek lid

    1 aug 2010
    1.673
    0
    0
    Zuid-Holland
    Mamamijn,

    Ik herken jouw klachten zo sterk, dat ik mij ga afvragen of mijn meisje dat misschien ook heeft... :veel hikken, veel niezen, scheten laten, s ochtends bij de eerste fles mega poep luier en zo dun dat het bij de bovenkant van dr rug eruit komt, ze poept dan tijdens het drinken. En de laatste 2 weken slaapt ze overdag erg onrustig. Ze huilt bij het naar bed doen, dan speentje erin, valt in slaap en na 45 max wakker en dan niet meer n slaap komen, wel moe. En ze gaat dan hysterisch huilen, bijna ontroostbaar.

    Kan KMA ineens opkomen?
     
  14. Mamamijn

    Mamamijn Fanatiek lid

    14 feb 2013
    1.043
    365
    83
    Vrouw
    de arts dacht misschien blaasontsteking dus ze hebben vanmiddag urine afgenomen. wat een ellende is dat, was dr helemaal naar van, me arme meisje. het zag er wel helder uit maar het wordt wel op kweek gezet.
    ook krijgt ze van de week nog een echo van dr buikje, want hij dacht dat misschien de urine naar boven wordt gestuwd en iets met de nieren dan. weet het niet precies.

    ook gaan we vanaf nu friso allergy care geven om te kijken of het dan niet toch een koemelkallergie is. alles maar even onder de loep nemen.

    ze kreeg sowieso van de week een echo van dr heupjes vanwege stuit ligging, dus hoop dat het van het buikje in een keer kan en niet te veel poeha aan hoeven te halen voor mn meisje.
     

Deel Deze Pagina