Ik dacht eerst dat het dochtertje van Raffaëla Paton (Idols enzo) Faith Heavenly heette, maar heb het even opgezocht en zij heet "Beautifull Hope"
Wat een erge namen komen hier voor zeg! Omg.. Iemand die ik ken heeft zijn dochtertje "Nevaeh" genoemd. Hij is erg gelovig en die naam is "Heaven" achterstevoren. Ik kan er nog steeds niet aan wennen
Ze zouden bij de burgerlijke stand veel vaker hun verstand moeten gebruiken als de ouders dat niet doen. Je mag je kind niet jezus of god of adolf noemen maar wel Rehab of Beautifull Hope? Belachelijk!
Ben het met je eens dat de ambtenaar van de burgerlijke stand veel vaker zou moeten ingrijpen. Veel van deze namen vind ik haast grenzen aan een soort emotionele kindermishandeling! Ouders denk toch eens na, kinderen moeten hun hele leven mee met hun naam!
Ja moest ook wel lachen Mijn over over over nogwatopa heette Dielis Zal wel in dezelfde categorie vallen als Faas,Zeger etc.
Ik vind het egoïstisch als ouders rare namen kiezen omdat zij zo nodig hip en apart moeten zijn. Eentje die ik hier niet tussen staat, maar wel gegeven is in 2012: 'O'. Alleen de letter o dus. Nou sorry maar dat vind ik grenzen aan kindermishandeling. En ik snap ook niet dat er niet meer namen worden afgekeurd door de gemeente/rechter.
Kijk er zijn namene dat ik denk, niet mn smaak, maar zijn wel namen. Djayden etc. Maar dingen als O, Blaas, Spijker. Sorry dat zijn geen namen, dat kun je niet maken. Kijk mijn kinderen hebben Arabische namen. Maar we hebben er wel rekening mee gehouden dat ze ook in Nederland uitspreekbaar en enigzins normaal moeten zijn. Zo vind ik Osama een mooie jongensnaam, en Jihaad een hele mooie meisjesnaam. Maar dat wil ik mn kinderen hier in Nederland niet aandoen, dus die zijn het niet geworden. Ik vind het niet getuigen van goed ouderschap om dan te zeggen, ja ik vind het mooi en schijt aan de rest. Want dan heb je ook schijt aan je kind, die moet er een heel leven mee doen. Omdat jij zo nodig origineel moest zijn.
Er zitten inderdaad veel aparte namen tussen en sommige echt niet kunnen. Sommige zullen dat ook wel hebben met de namen van mijn kindjes.
Ding is waarschijnlijk een chineesje dat zich bij Nederlanders Danny laat noemen en Nor is denk ik een Marokkaantje of arabiertje waarbij de vader bij de burgerlijke stand spelde n-oo-r, en zal waarschijlijk Noor (een naam die voor zowel jongens als meisjes kan, en "licht" betekent). Chastitty is een erg foute verschrijving en vast niet zo bedoeld en Evangeline (met n) is een gewone naam. En zo zijn er altijd wel namen die in een andere taal iets raars betekenen. Manlief kan mannen die koen heten maar niet serieus nemen, in zijn taal betekent dat "kont". En Loes is "verwend". En mijn Amerikaanse collega's zouden zich denk ik bescheuren als ze wisten hoe mijn leidinggevende Cornelia in Nederland haar naam afkort
Hahaha ja inderdaad die heb je ook nog Mijn nichtje heet zo trouwens Ja sommige namen zijn gewoon normaal in andere landen vanwege de andere uitspraken/klanken. Wat hier apart klinkt. Mijn broer heeft een vriend die heeft zijn zoon echt bear genoemd. Ik zei nog: nee je maakt een grapje. Maar het was echt serieus
Vind ik ook, las dat iemand vond dat de ambtenaren zich daar totaal niet mee mochten bemoeien. Maar ik vind juist dat ze het wel wat vaker mogen doen. We hoeven niet allemaal daan en emma te heten. Maar van mij mogen ze alle namen wat ook voorwerpen of dingen zijn ook verbieden, zoals spijker, storm, vlinder, appel.
Fruit en ook bloemen worden hier heel veel gebruikt, wel eens waar op zijn buitenlands maar toch. Mijn moeder had een meisje in de klas die hete POMME (appel dus) Vind dat ook nooit zo geweldig. Onze kinderen krijgen ook niet de standaard namen, maar geen namen waarmee ze voor schut lopen.