Help. Ik lees zulke tegenstrijdige verhalen over de action testen? Mn streep stond er binnen de afleestijd. Willen jullie even kijken? Heb geen andere testen thuis
http://www.zwangerschapspagina.nl/members/77546-albums13266-picture84967.html Hier de foto. In het echt is ie duudelijker en echt roze van kleur
grootste gedeelte zijn ze wel betrouwbaar , zal voor de zekerheid even een cb digitaal halen , Gefeliciteerd!
ik hoorde idd ook dat ze voor het grootste gedeelte betrouwbaar zijn. Als je het zeker wil weten kun je een k2v5 halen, of cb digital gefeliciteerd!
Die is goed hoor, dit is geen vage/tuur lijntje waar sommige action testen mee bekend staan, dus gefeliciteerd!
Bedankt meiden. Ik durf het nog niet te geloven door al die tegenstrijdige verhalen. Maar we gaan het zo zien. Het is hier koopzondag dus heb vriendlief richting het kruidvat gestuurd haha!
Hoop dat je het dan kan geloven waarom doe je geen digitale Ben niet nieuwsgierig hoor! Kom zo weer kijken
Vriendlief is net op de terug weg. Verwacht hem met 10 minuutjes haha. Hij heeft kruidvat 2v5 en een cb digital gekocht.