De Oempaloempa's gaan op roze!

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Ikapika, Aug 6, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Rylie

    Rylie VIP lid

    Jun 14, 2010
    5,759
    491
    83
    Female
    Patissier
    Noord Brabant
    Ohhh die sexy broek aan losje!!!!
    Ml trekt hem wel weer uit. ;)
     
  2. Ikapika

    Ikapika VIP lid

    Oct 21, 2012
    5,073
    0
    0
    omgeving Haarlem
    @Dido, wat fijn dat je even langskomt. Hopelijk helpt het afstand nemen en krijg je er meer rust door. Wel spannend dat je je lichaam zo goed kent. Ik duim uiteraard weer voor je mee.

    @Losje, lekker gesmuld?

    @Parel, heel goed van die brief. Je kunt altijd kiezen of je hem wilt geven of niet.

    @Bouwjaar, wat een gedoe met je vriend. Ik zou daar ook wel boos om worden. Ik heb er echter geen ervaring mee. Mijn man drinkt eigenlijk nooit.

    @Lizzie, niet leuk als je je verveelt. Wij hebben weer wat nieuws als we ons vervelen, Netflix. En Manlief heeft ook iets gevonden waarmee we de hele amerikaanse content kunnen zien.

    @MvDJ, succes met het uitzoeken. Heb je nog wel kleding die je ook voor je dochter kunt gebruiken?

    @Mgbk, hoe was het feest?

    @Manouk, veel plezier met de film. Welke gaan jullie zien?

    @Lov, heerlijk genoten met de meiden?

    Vanmiddag bij de ikea geweest. Geen goed idee op zondag, wat een drukte ;) Maar we hebben leuke overgordijnen en een lampje voor de babykamer. Tevens inzetjes voor in een pan gekocht, waarin je groente kunt stomen. Handig voor de babyhapjes straks.

    Nu toch weer voorweeën. Ze komen niet regelmatig en houden wisselend aan. Toch weer spannend. Voordat het begon had ik een enorme steek in mijn bekken. Ik kon wel de lucht in van de pijn. Manlief zit nu wat werk voor morgen te doen. Hij is bang dat het door gaat zetten, maar ik denk nog van niet.
     
  3. losje

    losje Fanatiek lid

    Feb 5, 2013
    3,250
    0
    0
    omgeving amsterdam
    Is gebeurd lizzie;)hoefde niet me broek aan te doen gelukkig, jogging broek was ok:D

    Ooooo ika wat spannend meid, wat voel je precies?
     
  4. Rylie

    Rylie VIP lid

    Jun 14, 2010
    5,759
    491
    83
    Female
    Patissier
    Noord Brabant
    Hahaha das mooi losje!!

    Ika. Hoe spannend!!
     
  5. Ikapika

    Ikapika VIP lid

    Oct 21, 2012
    5,073
    0
    0
    omgeving Haarlem
    Het voelt een beetje als een beginnende kramp en dan verstrakt mijn buik als in een soort golf. Is dan echt keihard. Dat houdt even aan en dan ontspant het zich weer. Ik heb al wat geklokt maar ze houden nog geen minuut aan en het komt onregelmatig.
     
  6. losje

    losje Fanatiek lid

    Feb 5, 2013
    3,250
    0
    0
    omgeving amsterdam
    Jeetje klinkt goed ika.....kom op met die oempaloempa♥
    Hihihi nee hoor kan ook gewoon nog een week duren.....maar ik had geen voorweeen, bij mij begon het om half zes 's ochtends met hele lichte krampjes, maar die kwamen wel ongeveer om de tien minuten, later werden ze heftiger en regelmatiger.
     
  7. losje

    losje Fanatiek lid

    Feb 5, 2013
    3,250
    0
    0
    omgeving amsterdam
    Als ik dit allemaal zo lees krijg ik toch een beetje een brok in me keel, pfffff vind het zo mooi voor je ika!!!
    Geniet ervan meis....het is jullie zo gegund!!!
    Het is het mooiste van de wereld om na de bevalling samen van jullie kindje te genieten♥

    Voor de andere dames natuurlijk ook maar voor ika komt het nu zo dichtbij!
     
  8. Parelbloesem

    Parelbloesem Niet meer actief

    Ika spannend zeg!!
     
  9. MamavanDJ

    MamavanDJ Niet meer actief

    Dido, fijn om iets van je te horen! Jullie genieten gelukkig goed van elkaar! En ach die stiekeme ovu is toch een vrouwending, hoeft hij helemaal niet te weten!

    Parel, als het jou helpt zou ik zeker de brief schrijven en achteraf bedenken of je hem wel of niet post. Gaat er niet om wat zij er van vindt, maar wel dat het jou opluchting geeft!!

    Ika, spannend!!! Bij mij begon het ook uit het niets, ook geen voorweeen of iets gehad.
    Het kan twee kanten op!
    Ik krijg ook de kriebels hoor Losje, het is zo mooi allemaal! Hopelijk mag onze eerste Oempa-baby snel geboren worden, kunnen we allemaal lekker wegzwijmelen bij zo'n lief beebje!

    Losje goed bezig met je sexy broek (en joggingbroek ;))!!

    Lov, jammer dat je oudste ziekjes was, maar gelukkig wel een leuke dag gehad! Zijn ze goed verwend?

    Meiden met een luie dag, heerlijk toch!

    Manouk, alvast gefeliciteerd met jullie 5 jarig jubileum! Welke film is het geworden?

    Vandaag behalve kleren uitzoeken niet veel gedaan. Toch wel regelmatig een harde buik. Niet vervelend hoor, maar ik voel 'm wel.
    Helaas Ika, op wat witte rompers, broekjes en mutsjes na niet veel over voor ons meisje! Wij wisten bij beide dat het jongens werden, dus hebben heel gericht geshopt!

    Duik nu lekker op de bank, even Hawai Five-O kijken en daarna lekker vroeg slapen!
    Morgen weer werken, gelukkig voel ik me al stukken beter!
     
  10. Ikapika

    Ikapika VIP lid

    Oct 21, 2012
    5,073
    0
    0
    omgeving Haarlem
    Meiden, wat zijn jullie toch ontzettend lief!

    Hier lijkt het allemaal weer wat rustiger en de kleine beweegt heel druk. Maar heb nu wel steeds meer het besef dat het een keer gaat losbarsten. Het kan twee kanten opgaan zoals ze zeggen. Ik denk voor nu dat het vooral is om de boel los te maken. We wachten het af. Manlief kreeg het wel ineens benauwd en ging gelijk wat achterstallig werk doen, stel dat :)
     
  11. Bouwjaar1979

    Bouwjaar1979 VIP lid

    Apr 20, 2011
    8,087
    2
    36
    onderzoek in de gezondheidszorg
    Noord-Holland
    @ika zo stom maar ik vind t best spannend hoe t gaat verlopen bij je..
    Ik had alleen wel verwacht dat iedereen zwanger was voor de eerste ging bevallen :(. Maar ja in een ander minigroepje waar ik mee praat, welke gestart was begin 2012, met dames bij wie t niet zo wilde lukken is nu iemand al weer zwanger van de 2e (begin januari ia ze bevallen). Kan raar lopen.

    @mmvdj rustig aan met die harde buiken

    @losje lekker bezig geweest dus... ;)

    @parel ben benieuwd of je je brief gaat versturen

    Hier uurtje in bad gelegen deed me goed. Alleen een fatsoenlijke maaltijd kreeg ik er niet in gepropt. Morgen maar weer.
    Nu in bed nog wat tv kijken en dan gaan de luiken dicht.
     
  12. Liefoe

    Liefoe Niet meer actief

    plaagbeest ;)
    proficiat nogmaals !xxx
     
  13. Liefoe

    Liefoe Niet meer actief

    yesss ,14/10 we tellen mee af :)
    we denken zeker aan je x
     
  14. Liefoe

    Liefoe Niet meer actief

    hihi duffie ,kun je nog omruilen..???
     
  15. Liefoe

    Liefoe Niet meer actief

    Ik zou hem in de handen gaan afgeven weet je ineens dat ze hem zeker heeft gehad anders zou je daarmee in je hoofd blijven denken hebben ze hem wel gehad...
     
  16. Liefoe

    Liefoe Niet meer actief

    Oeps en gesmaakt ?? :)

    Losje knuffeldeknuf terug ;)
     
  17. Bouwjaar1979

    Bouwjaar1979 VIP lid

    Apr 20, 2011
    8,087
    2
    36
    onderzoek in de gezondheidszorg
    Noord-Holland
    Niet meer de stad in geweest. Keek op gegeven moment op de klok en toen was t al 15:45.
    Weinig energie vandaag. Broek bij h&m is €40, te overzien. Ik heb bijna alles verder in uitverkoop of 2e hands dus nouja.
     
  18. Liefoe

    Liefoe Niet meer actief

    Amen !
     
  19. Liefoe

    Liefoe Niet meer actief

    Lov ,ik hoop dat het vieren van de verjaardagen voor de meiden leuk was !

    Bouwjaar ,hier meer problemen met laarzen aan te krijgen ,kuiten zijn verdikt jak i don't like it!

    Ivm.de andere ,ze komen wel als ze kunnen zeker ,is leuk als we meeleven maar af en toe eens wat laten horen is fijner natuurlijk.

    Morgen ga ik van alles doen in het huishouden ,de zonen vertroetelen ,dus ga er niet zo vaak zijn :)
    En ML gaat asap proberen de vloer in de schuur in orde te maken dus zal ik daar proberen te helpen waar ik kan.

    Ikaatje ik kom geregeld wel kijken of er iets ingang schiet :D
    De oempaatjes moeten mee cheeren tot je meisje op de wereld komt :)
     
  20. losje

    losje Fanatiek lid

    Feb 5, 2013
    3,250
    0
    0
    omgeving amsterdam
    Lief succes morgen!

    Pffffff de helse twee weken beginnen weer, hahahahahaha ben benieuwd wat me lichaam nu weer in petto heeft;)

    Nou ik ga in me netverschoondebedje liggen tv kijken....
     

Share This Page