Gaan voor een kindje - begin 2013!! Deel 2

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Kowalski, 16 mei 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. NdNk

    NdNk Fanatiek lid

    8 mrt 2012
    2.321
    1.421
    113
    Vrouw
    Ja komende week niet maar de week erop...in mih vakantie ;)
    Ben heel erg benieuwd. Kan het kindje dan ook al een beetje bewegen?
     
  2. Shirleymommy

    Shirleymommy Fanatiek lid

    28 dec 2012
    1.307
    28
    48
    NULL
    NULL
    @mrcd verveled zeg dat je bent gevallen. Lijkt me echt niet fijn om slecht te kunnen lopen. Je moet wel voorzichtig zijn hea! Straks ben je zwanger dan wil je echt niet van de trap vallen. En over paar dagen lekker testen. We hopen natuurlijk twee roze strepen te zien! En ik hoop dat ik dan ga bevallen xD ik wil echt niet langer wachten.
     
  3. Kaatje87

    Kaatje87 Fanatiek lid

    2 dec 2011
    2.602
    125
    63
    @NdNk, Oke oke, dinsdag over een week :p
    Ja dan zie je een klein spartelend kindje! Heel leuk! :)
     
  4. Eda

    Eda Fanatiek lid

    18 jan 2013
    1.566
    0
    0
    Dierenarts
    België
    @mrcd: klinkt pijnlijk je enkel!

    @ndnk: ja, denk wel dat je al kindje kan zien bewegen hoor, heel bijzonder eigenlijk

    @femmes: zo'n mooi kindje, gek om te denken dat het nog niet zolang geleden in je buik zat....
     
  5. Madera

    Madera Actief lid

    23 mrt 2013
    284
    0
    0
    Noord brabant
    goedemiddag!
    @Mrcd succes met je enkel!
    @ndNk das vervelend dat je nog steeds niet lekker kunt eten..

    @hier, afvallen is een ramp... gisterenavond kip korma gegeten vanochtend ontbeten met pannenkoeken... echt ik heb het zwaar! :p
     
  6. Shirleymommy

    Shirleymommy Fanatiek lid

    28 dec 2012
    1.307
    28
    48
    NULL
    NULL
    Uuurghh ik ben zo boos nu!

    Ik en mn vriendin waren net aan het praten en eerst allemaal zo leuk over de baby enz. En daarna kwam ze met stresvolle verhalen. Ze roeg allemaal van: wat ga je doen als je dochter zwanger raakt op haar 16e en bla bla bla. En daarna zei ze ook nog dt als ze nu zwanger raakt gaat ze het weg laten halen terwijl ze half uur geleden nog tegen mij zei: ik wil ook zwanger zijn. Het maakt mij zo boos dat ze makkelijk denkt over abortus. En ik weet dat ik andermans keuze moet respecteren. Maar het maak mij nog steeds boos. Want er zijn genoeg vrouwen die zwanger willen worden en die het niet kunnen. En ze zei ook nog eens zo makkelijk van: jaah dat ding heeft in de eerste weken nog geen eens een hart. "Dat ding" ? Het is je kind, je eigen bloed en vlees en dan noem je het, dat ding!!

    Klaagmodus uit...
     
  7. Madera

    Madera Actief lid

    23 mrt 2013
    284
    0
    0
    Noord brabant
    @shirley, ik kan me t helemaal voorstellen hoor!
    Kan me (behalve in bepaalde gevallen) ook totaal niet voorstellen dat je een abortus laat doen laat staan er makkelijk over denken! Nu ben ik misschien een gevalletje van ik heb aardig wat mensen in mijn omgeving die moeite hadden met zwanger raken en een voormalig vriendin die op haar 16e in de overgang raakte en dus simpelweg nooit kinderen kán krijgen. dat ik mezelf altijd heb voorgehouden het is een geschenk als je een kind mag krijgen, dus wees er zuinig op en haal het al helemaal niet in je hoofd om het weg te halen!

    Als mijn dochter op haar 16e thuis zou komen dat ze zwanger is 1 ben ik blij dat ik dus blijkbaar een band heb met haar die zodanig is dat ze me het durft te vertellen. 2. zal ik haar toch wel inprenten dat ze haar verantwoordelijkheid moet nemen en dat is voor mij "op de blaren zitten" en het kind laten komen. niet leuk, maar ze was zelf niet slim genoeg om het te voorkomen!
     
  8. Shirleymommy

    Shirleymommy Fanatiek lid

    28 dec 2012
    1.307
    28
    48
    NULL
    NULL
    @madera natuurlijk probeer ik het te voorkomen en haar voorlichten over voorbehoedmiddelen gebruiken. En als ze alsnog zwanger raakt zal ik haar zeker geen abortus aanraden. Maar goed ieder zijn mening.
     
  9. Sari123

    Sari123 Actief lid

    26 jan 2013
    499
    0
    16
    NULL
    NULL
    @femmes!!!!!!! gefeliciteerd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    heel veel geluk! ga zo even spieken :D

    @mrcd balen van je enkel en ik hoop een mooie test!

    @shirley ik kan me ook irriteren aan mensen die heel los omgaan met voorbehoedsmiddelen en dan denken ach dan maar een abortus.
    Aan de andere kant is het voor het merendeel van de vrouwen natuurlijk een heeeeeel moeilijke en persoonlijke beslissing waar ik absoluut niet over kan en wil oordelen.

    hier: bijna de uitzetlijst bij elkaar. Ga morgen alleen even terug naar de hema borstel/kam, badthermometer en nagelschaartje terug brengen.
    Heb namelijk net op babydump een badset besteld waar dit dus bij inzat. 8 delig met standaard voor maar 59 euro.

    ja de tamara gaat hem voor ons ook worden, vind dat ook voor een jongen mooi. hebben jullie in de gaten dat ik zelf er helemaal vanuit ga dat het een jongen wordt ;)
    Ik twijfel alleen over het verven, onze 2e kamer is een mooie kleur grijs die in principe hartstikke mooi past bij het grijs van de meubels.
    En wil het met accesoires mooi kleurig aankleden. ik hou namelijk erg van rustige en natuurkleuren.
    nou ja daar zullen we wel uitkomen.
    Ik heb nu alleen nog de babykamer nodig, matras, aankleedkussen, hoezen voor het aankleedkussen, sokjes en wat setjes kleding nodig maar daar wacht ik nog mee omdat er nu allemaal winterspul hangt en ik in april ga bevallen.
     
  10. Sorarocks

    Sorarocks Bekend lid

    9 jul 2013
    791
    0
    16
    NULL
    NULL
    @sari, heb je de kamer al in het echt gezien? ik vond in de winkel de knopjes van de deuren en laatjes echt grijs, maar de rest, o.a. de rand van het bedje meer grijs/bruin.
     
  11. Jeansflower

    Jeansflower Fanatiek lid

    6 jan 2013
    4.668
    2.106
    113
    Vrouw
    Sari: je bent er wel op tijd bij met alles kopen! Leuk he alles aanschaffen haha ;)

    De rest ben ik even vergeten wat er allemaal geschreven is. Sorry
     
  12. Shirleymommy

    Shirleymommy Fanatiek lid

    28 dec 2012
    1.307
    28
    48
    NULL
    NULL
    @sari ik had zelf een grijs/bruine kleur voor de muur.
     
  13. Sari123

    Sari123 Actief lid

    26 jan 2013
    499
    0
    16
    NULL
    NULL
    De kleur is ook grey oak toch?
    Ik ga zodra we weten wat het wordt met het kamertje beginnen.

    Ja ik hou ervan om goed voorbereid te zijn ;).
     
  14. Eda

    Eda Fanatiek lid

    18 jan 2013
    1.566
    0
    0
    Dierenarts
    België
    lijkt me een heel gespannen gesprek tussen jou en jouw vriendin, keuze maken over abortus lijkt me gewoon heel lastig en zoiets kan je er niet zo maar beslissen... beetje kortzichtig van je vriendin, zou me er ook niet gemakkelijk bij voelen!
     
  15. erminea

    erminea Bekend lid

    12 dec 2012
    890
    1
    0
    NULL
    NULL
    @Mrcd, vervelend dat je gevallen bent zeg.

    @sari, vind het wel een beetje kort door de bocht om te veronderstellen dat het alleen vrouwen betreft die onzorgvuldig omgaan met anticonceptie. Maar dat zel je wel niet zo bedoelen denk ik.

    @all ik heb morgen BHV cursus en daar zie ik zo tegenop he...verder hier alles redelijk, beetje ruzie gehad vandaag met Vl. Echt vervelend...ben een beetje gespannen denk ik.
     
  16. MamavanM1

    MamavanM1 Fanatiek lid

    23 jan 2013
    1.347
    0
    0
    Overijssel
    @shirley; vervelend dat ze dat zo raar moet zeggen. en ook nog eerst ik wil zwanger zijn en dan abortus -.-

    @erminea; Waarom zie je daar tegenop? (Wat is eigenlijk bhv cursus? :)) vervelend dat je daar ook nog ruzie bij overheen krijgt. En voor je t weet is die cursus voorbij.. veel succes en sterkte morgen!!! :)

    @MRCD; mooi balen dat je gevallen bent meid, hoop dat je voet/enkel snel weer beter word.

    @all; Nou morgen nog verjaardag van mijn vader en dan is m'n drukke weekend voorbij. En had net een iets 'pijnlijk' (ongemakkelijk) voorwee.. Vandaag best veel gehad en deze voelde ik echt. Hoop dat we nog een verjaardag bij op de kalender kunnen zetten deze week! :D
     
  17. erminea

    erminea Bekend lid

    12 dec 2012
    890
    1
    0
    NULL
    NULL
    Bedrijfshulpverlening :) bedoelde ik. Hoop dat het snel mag beginnen mammavanm1! Veel plezier vandaag.
     
  18. CupCake88

    CupCake88 Fanatiek lid

    27 dec 2012
    2.817
    1.232
    113
    Regio Rotterdam
    Spannend Mavavanm1!! Hoop dat jij ook héél snel van je zoontje mag gaan genieten!! Ik duim dat het doorzet!

    Erminea, succes met BHV! Waarom zie je er tegen op? Ik vind het altijd heel leuk eigenlijk :)

    @spullen
    Wij hebben nog niks gekocht.. na de echo met 10+4 gingen we bijna gelijk op vakantie dus als we terug zijn gaan we rustig aan eens kijken! Ik dacht altijd dat ik iemand zou zijn die bij 12 weken al van alles in huis zou hebben of in elk geval uitgezocht, maar ik vond het toch wel te spannend om van alles te kopen.. En ik heb voor m'n gevoel nog zó veel tijd dat ik er vrij relaxed onder ben. Ook wil ik eerst weten wat het wordt voor we de meeste dingen kunnen kopen.. alleen meubels en kinderwagen blijft neutraal. Zodra ik thuis ben ga ik bellen voor een geslacht bepaling! Ml denkt dat we een meisje krijgen.. hij zegt altijd 'ze' en als ik 'hij' zeg verbeterd hij me ook..Haha. ik ben benieuwd..het maakt mij echt niet uit!
     
  19. NdNk

    NdNk Fanatiek lid

    8 mrt 2012
    2.321
    1.421
    113
    Vrouw
    Goedemorgen allemaal,

    Er zijn er meer vroeg wakker zie ik :p

    @Eda & Kaatje....:$ Dan wordt de echo extra spannend over een dikke week! :D
    Nog steeds een gevoel dat het nu echt goed zit! Ik hoop maar dat ik niet gigantisch onderuit ga wat dat betreft mbt de volgende echo!

    @Shirley....verschrikkelijk, geen woorden voor :( Jammer dat meiden er niet wat verstandiger mee omgaan...en het ding noemen zegt veel over haar inlevingsvermogen tot nu toe!

    @Erminea Bhv sta ik ook nooit echt wild van te springen hoor...;) Vind het ook verschrikkelijk! Dat reanimeren enzo...;) Iedereen die staat te kijken, toneelstukje opvoeren...blegh....maar....wel fijn als je weet wat je moet doen als er wat gebeurd! ;)
    Ruzies zijn nooit leuk...:( Hoe komt het dat je gespannend bent?

    @MamaVanM1 Ik duim voor je...;)

    @Sari...lekker op tijd!!!
    In ander clubje, mei mamas zijn dames die met 8 weken al alles bestellen etc...omdat de verloskundige had gezegd dat het er goed uitzag en het niet mis kon gaan....daar schrok ik wel een beetje van...de mijne houdt juist een slag om de arm...'ziet er voor nu goed uit, maar geeft geen garanties natuurlijk' We hopen het beste!

    @CupCake Dat heb ik ook...eerst maar de 12 weken afwachten, voordat we daadwerkelijk gaan kopen...en dan rustig aan...je moet wel een beetje wat te doen blijven houden in de rest van de wachtweken hihi
    Maar misschien houd ik dat ook wel niet vol! :p;)

    @Madera op haar 16e in de overgang?!:$ Jeetje, dat is erg!!!

    @All vroeg wakker....maag legen ;) 8 weken zwanger!! HOERAAA En vanavond komt mijn jeugddroom!!! Eindelijk!!! Zo lang op gewacht, ik hoop dat ik het droog kan houden, lol, die mensen zullen anders ook wel denken...;)
     
  20. MamavanM1

    MamavanM1 Fanatiek lid

    23 jan 2013
    1.347
    0
    0
    Overijssel
    @ndnk; oooh vanavond komt ie ia! :D wat leuk zeg. Wel fotos maken haha.. Lekker afleiding en de tijd vliegt straks. Ben echt blij voor je. ;)

    @nouja nog geen weeen. Haha :p balen. Vandaag nog lekker een dag met afleiding, en dan mag t lekker beginnen. Deze mams kan niet meer wachten haha. M zegt elke x; ooeeh beeeeb. en dan vraag ik; wat moet de baby? Zegt.ze.; uit!
    Hihi schatje is t ook. :D
     

Deel Deze Pagina