Toekomstige pcos mama's deel 3

Discussie in 'MMM clubs' gestart door djoon, 11 aug 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. marytje

    marytje Bekend lid

    29 jan 2013
    946
    0
    0
    Wetenschap
    NULL
    ja het zal straks allemaal wel anders zijn... (en de namen ook ;)) maar ja, ik vind het nu wel leuk en rustgevend om er zo, op deze manier, mee bezig te zijn. Het is niet mijn bedoeling om een gewicht op de schouders van het kind te leggen! Dat de naam mooi is (en niet raar of pestbaar), is het belangrijkst. Als het dan ook nog een mooie, passende betekenis heeft dan is voor mij heel erg een pre. Ik weet niet hoe het is zwanger te zijn helaas.. dus kan me ook niet verplaatsen in hoe jij ertegenaan kijkt. Ik vond mijn vmks wel erg, geen onoverkoombare wereldramp, maar het stelde wel wat voor. Ik vind het proces wel heel zwaar en kan me niet voorstellen dat ik dat ooit zal vergeten.
     
  2. marytje

    marytje Bekend lid

    29 jan 2013
    946
    0
    0
    Wetenschap
    NULL
    Heel veel succes met de nieuwe ronde!!! Sterkte met clomid 100!

    LF is bij bij mij ook zo kort. Ik had ook een LF van 10 dagen de laatste ronde. Daarvoor 12 (en toen had ik al een positieve test gehad dus..). Vind het eigenlijk wel prettig.. minder lang wachten. Ik heb begrepen dat het geen kwaad kan.

    Ben wel benieuwd wat de gyn zegt. Hou ons op de hoogte.
     
  3. marytje

    marytje Bekend lid

    29 jan 2013
    946
    0
    0
    Wetenschap
    NULL
    WAUW mooie namen!!!!!
    Tnx!!!! Die gaan op mijn lijstje (zeg maar lijst)
     
  4. Parelbloesem

    Parelbloesem Niet meer actief

    Haha, namen zoekertje ;)
    Is altijd leuk, mijn meisje naam wist ik ook al voor ik zwanger was en jongens daarna pas (ik ga ze hier dus niet zetten staan ze dadelijk op je lijstje ;) Nee geintje ;))

    Babke, haha toen was je stil, beetje aparte namen, maar geen rare toch?
     
  5. marytje

    marytje Bekend lid

    29 jan 2013
    946
    0
    0
    Wetenschap
    NULL
    hahahaha.. ja pas maar op ;)

    tnx voor de tip over de clomid & lage weerstand btw.
    Ik twijfel of ik naar de gyn ga. De clomid 150 slaat immers wel aan, al 3 rondes. Mijn ei heb ik nu op dag 18/19, dus dat is prachtig op tijd. Nadelen zijn de psychische bijwerkingen en alles schimmels en ontstekingen... Met spuiten zal ik weer helemaal op zoek moeten naar de juiste dosering plus dat dat ook vervelend is, qua prikken en qua ziekenhuisbezoeken.

    maarrrr hier denk ik later wel over na, ik ga nu gewoon zwanger worden ;)
     
  6. Parelbloesem

    Parelbloesem Niet meer actief

    Ik duim heel hard!! Op zich moe je dan idd wel vaker er heen, maar de meeste die ik ken of hier heb gelezen zijn na 2 rondes spuiten zeker zwanger, maar een enkeling niet!! Is inderdaad even over na denken, al hoop ik dat het niet hoeft ;)

    Ik was bloed chagrijnig altijd, had veel klachten lichamelijk zoals bijv schimmelinfecties en mijn hoofdhuid jeukte als een gek!! Ben gaan spuiten, jeetje dat was een verademing ;)
    Welke vitamines slik je trouwens, want dat scheelde bij mij ook heel veel, ben mama compleet plus van davitamon gaan slikken ik en de schimmels trokken weg, alleen de jeuk werd toen erger, maar ja goed.
     
  7. Babke

    Babke VIP lid

    24 okt 2011
    5.895
    4
    0
    Roosendaal
    Haha had overleg. Moet nog gaan kijken. Kom zo reageren.
     
  8. Parelbloesem

    Parelbloesem Niet meer actief

    Jij bent op je werk gewoon op ZP :p Foei!!
     
  9. marytje

    marytje Bekend lid

    29 jan 2013
    946
    0
    0
    Wetenschap
    NULL
    ik ook ;)
     
  10. Babke

    Babke VIP lid

    24 okt 2011
    5.895
    4
    0
    Roosendaal
    Ik probeer tussendoor heel hard te werken haha. Al zijn er hier meer volgens mij die alleen tijdens werktijd actief zijn. Het is altijd erg stil in het weekend ;):D
     
  11. Parelbloesem

    Parelbloesem Niet meer actief

    Ja dat klopt in het weekend is het idd stil. Ach ja ik heb het voordeel dat ik voor mijn man werk en altijd alles af heb wat hij vraagt en me huishouden gewoon draait, of ja als mijn huisdier terug zou gaan in zijn terrarium (deze is 9 september behoorlijk gewond geraakt, maar nu weer goed op de been, hij heeft dus ruim 20 dagen buiten het terrarium geleefd wegens hechtingen), maar dat wil hij dus niet, vannacht wilde hij in de woonkamer onder de warmte lamp slapen en krijg hem nu niet meer terug de bak in. Mateloos irritant want ik kan nu vrij weinig, want ga ik de was op hangen heeft hij mijn huis op stelten gezet ;) Zo toch proberen hem terug te zetten.
     
  12. MariaP86

    MariaP86 Niet meer actief

    Omdat mijn progesteron aan de lage kant was met 50 mg.
    En daardoor kan je luteale fase ook korter worden.
    Vandaar een verhoging.

    Thanks Marytje!
    Is idd waar, wachten duurt minder lang.
    Gyn zegt dat om de lf te verlengen en om mijn progesteron nog meer omhoog te krijgen (voor een betere eisprong) ik een verhoging krijg.
    Hopelijk slaat 100mg beter aan!
    Wat grappig dat je met namen bezig bent, wij hebben ook al namen :D
     
  13. Parelbloesem

    Parelbloesem Niet meer actief

    Aaah oke dan snap ik hem hihi. Ben benieuwd of het werkt.
     
  14. Aster14

    Aster14 Fanatiek lid

    9 mei 2012
    1.689
    8
    38
    Docent
    Midden van het land
    Hee meiden!

    Sorry dat ik niet zo vaak mee praat, maar het gaat hier altijd zo hard.. Hahaha!

    Ik ben nog steeds niet ongesteld. Ik dacht dat vandaag te worden, maar er lijkt nog niets aan te komen. Denk nu dat het dan morgen wordt. Mijn test van gisteren was namelijk omowit!

    Inmiddels de intake en de prikinstructie voor IUI gehad en dat was allemaal prima. Ik ga prikken met Puregon (75IE) en Pregnyl (5000IE). Ik moet uiteraard elke derde dag komen voor een uitgangsecho!
    Het prikken is me echt meegevallen, alleen zat nu natuurlijk het hormoon er niet in, dus ik benieuwd hoe ik daar op ga reageren. Wel zie ik nog steeds een klein plekje van mijn oefenprikje, terwijl ik die woensdag gezet heb!

    Ik ga vanaf nu echt proberen om vaker te reageren! Eigenlijk een schande dat ik hier af en toe alleen maar mijn eigen verhaal neergooi. Ik lees wel altijd trouw mee..

    Knuffels!
     
  15. Parelbloesem

    Parelbloesem Niet meer actief

    Aster is ook niet erg dat je niet altijd mee praat, ik kan het soms ook niet volgen. Maar sommige zijn er al maanden niet meer, net als Fren op de zwangere lijst, helaas ook Niero al lang niet meer gezien en ook op de behandelingen en NOD lijst staan er een aantal die er nooit zijn en dat maakt de lijst onoverzichtelijk. Ze mogen er zeker weer bij als ze weer mee kletsen, jij vliegt er dus niet af ;)

    Bij mij had dit minder bij werkingen dan de clomid. Uiteindelijk ga je er bijna niks meer van zien die prikjes. Ik heb maar een keer een blauwe plek gehad, die was ook meteen gigantisch, ongeveer 5 bij 5 cm
     
  16. Babke

    Babke VIP lid

    24 okt 2011
    5.895
    4
    0
    Roosendaal
    Een progestronwaarde van 50 is niet laag hoor. Het zegt ook niet zoveel. Bij die waarde van 111 bij mij was mijn lf 11 dagen. Ook niet heel lang dus.
     
  17. Aster14

    Aster14 Fanatiek lid

    9 mei 2012
    1.689
    8
    38
    Docent
    Midden van het land
    Wow, Parel! Dat is wel een behoorlijke blauwe plek dan.. Ik hoop inderdaad niet dat mijn buik zo'n slagveld wordt. Nu scheelt het dat het maar 1 prikje per dag is..

    @Babke: Volgens mij werd een lage progesteronwaarde met 50 mg Clomid bedoeld en was de waarde zelf niet 50.. Maar ik kan het ook verkeerd gelezen hebben, hoor!
     
  18. Babke

    Babke VIP lid

    24 okt 2011
    5.895
    4
    0
    Roosendaal
    Oh dat kan ook ja.
     
  19. merel123

    merel123 Fanatiek lid

    13 aug 2012
    1.194
    73
    48
    He meiden...

    Even geen puf/energie om terug te lezen moet zo weer aan het werk...merk nu echt dat alles zwaarder word en heb ook nog de hele week lopen klussen om de babykamer af te krijgen. Deze is nu eindelijk af!! Ik ga deze week wat meer rust nemen om even bij te tanken! Aanstaande donderdag weer controle vk:) Hopen dat alles weer goed is
     
  20. marytje

    marytje Bekend lid

    29 jan 2013
    946
    0
    0
    Wetenschap
    NULL
    @Maria, hoe laag was progesteron?

    Ik ga deze week natuurlijk ook meten.. kan ik vergelijken.
     

Deel Deze Pagina