Paula ... Heb je ook de de wit/blauwe fles van Rexona geprobeerd, ik douch namelijk.maar 1 keer per week (ivm huidziekte) en ik was helemaal blij toen ik rexona probeerde een aantal jaar geleden. Ook niet meer vanaf gestapt.
Ik heb oom n positiejas v h en m besteld. Een donkerblauw gewatteerde, van 50 voor 37 euro. 1 nov komt hij pas binnen. Lekker warm.
Hahaha nou denk dat het me op dat moment ook niks kan schelen hoor lov maar het idee alleen al hoe het bij mij zal staan vind ik al komisch. Ik ga ook even bij de action kijken dan heb ik ze vast in huis.
Dat is niet duur Paula! Ik zag ook alleen maar vrij dure jassen daar. Toch nog een keer kijken! Ik vind tegen zweten en zweet plekken odorex lotion ideaal! In de avond even je oksels wassen en daarna de lotion erop deppen met een watje.
Rexona heb ik hem helpt niet odorex heb ik ook helpt ook niet helaas zal wel hormonaal zijn maar vind het niet leuk Danielle nee gewoon model oma naadloos van de action hier en trouwens ook wat van zeeman wel zwart ivm vlekken van bloed. Nee sexy ben je niet maar heey als je stolsels verliest ter grote van een tennisbal voel je je toch niet sexy haha
Was in 2011 meiden sorry had er eigenlijk van uit gegaan dat je altijd zn voordelig prijsje hadden. Was toen net nieuw niet eens in de uitverkoop. Zag online wel 1 van 59 euro. Zou daar 20% vanaf gaan?
Vond de jassen van h&m niet zo leuk Danielle nee want je vloeit best erg na een bevalling... Die kraamverbanden zijn ontzettend groot en dik, die kun je niet in een string dragen. Ook mag je absoluut geen tampons gebruiken ivm infectiegevaar.... Ook een goede tip, bewaar een Spa flesje met zo'n bidondopje. Die kun je mooi gebruiken als je eventueel gehecht wordt na een bevalling. Als je dan gaat plassen moet je namelijk iedere keer met water naspoelen.
Niks te danken...kan niet meer dan mijn ervaringen delen altijd handig. Trouwens vroeger had je ee topic op het forum, daarin kon je aangeven wat je nu echt nodig hebt gehad kwa uitzet babyverzorging enz. Dingen waar je echt tevreden over was. Altijd handig zo'n topic ... Weet niet o die nog bestaat. Zal anders een nieuwe openen
http://www.zwangerschapspagina.nl/verzorging-veiligheid/469118-tips-welk-spullen-echt-nodig-goede-tips-voor-aanstaande-mamas.html#post15855032 hier kunnen jullie misschien handige tips vinden.... Mama's vul zeker ook je lijstje in
Paula. Tennisballen. Omg....... :x Lov. Super thanx voor de info en tips. Ga t zeker opschrijven. En t nieuwe topic lezen.
Ik gebruik nu odorex deo ik had er ook zoooo veel last van maar het stonk niet bij mij alleen die zweet plekken pfffff Probeer dat eens en je hebt een hele dure deo daar zweert mijn vriendin bij die is rond de 20 euro bij etos.
Trouwens.... Wij hebben twee katten, de een is een beetje sletterig en zoekt aandacht waar ze kan. De ander is erg op zichzelf en wat schuw, ze komt hooguit naast me liggen. Alleen sinds de laatste drie weken is mn lieve tijgertje aanhankelijk.. Ze komt constant bij me liggen (het is ineens een schootkat) en houdt me constant in de gaten. De andere poes is nog steeds wel sletterig, maar vraagt meer aandacht bij mijn vriend (wat ik eigenlijk wel heel leuk vind). Maar ik vind het vooral raar dat die ene poes ineens aanhankelijk is, kan zelf alleen een link leggen naar zwangerschap en de hormonen. Misschien reageert ze daar op? Iemand ervaring? Rare vraag ik weet het Haha
Paula. Tennisballen. Omg....... :x Lov. Super thanx voor de info en tips. Ga t zeker opschrijven. En t nieuwe topic lezen.
Danielle meid komt helemaal goed bevallen en alles wat erbij hoort is een bijzondere ervaring. Wat voor mij erg goed werkte was me gewoon overgeven aan alles. Bijv de eerste keer dat de vk je toucheerd vond ik heel erg raar (vooral omdat ze mn overbuuf is) was gelijk mn schaamte kwijt. Ze zitten hier met zn 3 in de praktijk de 2e keer was al veel makkelijker. Zo zijn er nog meer dingen waar veel vrouwen zich zorgen om maken. En eerlijk ik heb er echt totaal geen seconde bij stil gestaan welke sokken ik aanhad of mijn muts wel netjes was of dat mn mascara nog netjes zat haha
*googled toucheren ff* Soooo weer n woord geleerd haha. Nee zie ik niet tegenop (in de mmm al heel wat doorstaan haha). Tenminste nog niet. Denk dat t ook niet echt gaat gebeuren. Maar je weet nooit. Haha door je overbuuf lijkt ma dan weer minder. Maar aan de andere kant voor haar is t routine en voor jou wel vertrouwd. Ov dacht jij daar anders over?
Sorry meid hihi Ja verder is er weinig contact hoor ze is heel professioneel vraagt ook nooit op straat hoe het gaat. Ml had er meer moeite mee . Ja in de mmm maak je dat soort dingen.vast vaak mee op dat punt ben je de schaamte dan natuurlijk al lang voorbij. Fijn dat je iig niet opziet tegen de bevalling!