Hoi dames, Vorige week dinsdagavond bloedverlies gekregen. Nooit vruchtje gezien, wel flink bloedverlies incl enkele stolsels (daar zat geen vruchtje in - heb ernaar gezocht). Na enkele dagen minderde het bloedverlies, toen nog paar dagen bruine afscheiding. Toen klaar. Denk sinds afgelopen dinsdag geen bloed meer verloren, en afgelopen donderdag bij de echo schoon verklaard. Alleen nu verlies ik sinds gisteren weer wat bloed? Het is niet veel, meer soort bloederig slijm. Zowel bruin als rood, maar meer bruin. Ik heb gebeld met de doktersassistente, en zij zei dat het waarschijnlijk nog een restje van de miskraam is, omdat het vooral slijm is mogelijk wat 'bekleding' van de baarmoeder, wat er nog zat en nu eruit gaat. Donderdag op de echo was inderdaad nog te zien dat het slijmvlies nog wat verdikt was. Dus, dat zal het wel zijn, maar is het normaal dat je na enkele dagen geen bloedverlies weer terug bloed krijgt? Ik ben dat bloed inmiddels wel aaaaaardig zat namelijk, en wil graag door naar de volgende ronde, en weer vooruit kunnen kijken!
Veel sterkte met je miskraam Ikdenk wel dat het normaal is, het feit dat je al ops de echo had gezien dat er nog slijmvlies zat en de doktersassistente heeft aangegeven dat het de slijmvlies kan zijn. Wel de ik dat je even in de gaten moeten houden, als dit na 3 dagen nog niet voorbij is kun je nog altijd bellen. Ook al het bloeden echt weer begint zou ik de huisarts wederom bellen. Sterkte meid
denk ook dat het normaal is.. hier ook eerst 14 dagen bloedverlies toen een paar dagen niet.. toen weer wat bruin een paar dagen toen weer niks en toen werd ik weer ongesteld na 32 dagen vanaf de eerste dag.. dus nja bij mij was dat ook zo... sterkte verder!
Dank jullie . Dat stelt me wat gerust! Zaterdag nog wat bruinverlies en zondag eigenlijk niets, alleen 's avonds een sliertje slijm met een klein rood draadje erin... . Nouja, wel een stuk minder dan vrijdag dus. Kun je alweer een menstruatie krijgen als je nog hcg in je lichaam hebt? Mijn tests slaan nog steeds overtuigend positief uit (geen knallers, maar ook geen tuurstreepjes), en lijken nog niet echt lichter te worden (grrr). Maar een menstruatie krijg je toch alleen als je eerst een eisprong hebt gehad, en een eisprong blijft toch uit als je nog hcg in je lichaam hebt? Of kun je wel een soort 'menstruatie' krijgen, die dan meer een soort kleine opruimactie van je lichaam is, voor je cyclus weer als normaal van start gaat?
Ik denk dat je mk gewoon nog niet klaar is zeg maar. Hier ook helaas erg lang erover gedaan....hou er rekening mee dat je lichaam soms erg veel moeite kan hebben met een mk. Je zal nu eerst moeten afwachten tot je echt je vruchtje verliest, en dan pas kun je eens gaan testen of je hcg verdwijnt. Voor nu blijven je testen knallen omdat je lichaam nog zwanger is. Ik snap dat je graag zo snel mogelijk door wilt gaan,maar probeer het wel ook goed te verwerken meid..... Sterkte verder.
Maar een vruchtje zit er echt niet meer. De echo gaf alleen nog maar verdikt bm-slijmvlies aan, geen vruchtje. En na enkele dagen bloeden heb ik wel een soort vezels/draadjes verloren, die geen slijm of bloed waren. Mijn vermoeden is dat dat de resten van het vruchtje waren, en dat het gewoon al deels is afgebroken door mijn lichaam. Wat dat betreft zou het dus wel klaar moeten zijn nu?
Tja bij mij was er ook niks op de echo te zien en toch verloor ik het vruchtje nog ... Vooral omda je testen nog knallen ... Daarbij al ben je je vruchtje wel verloren....zolang je testen knaller krijg je geen ei of überhaupt een ongi.
Echt knallen doen ze ook niet hoor... Meer een soort streepje wat je hebt als je iets voor NOD test. Maar idd, ik denk dat ei en ongi nog even op zich zullen laten wachten.... .
A zo begreep ik het wel nou dan is je hcg aan het afnemen iig...dat is al fijn. Nou ja als je streepje echt vrij licht is kun je toch al ee ei krijgen. Misschien dat je ook ovu testjes moet gebruiken? Dan weet je wel waar je aan toe bent.
Maar die reageren toch ook op hcg? Dus dan zouden ze structureel positief uitslaan bij mij nu . Weet waarschijnlijk wel dat mijn ei geweest is als ik eenmaal bij de eisprong ben, want kan het altijd merken aan vruchtbaar slijm. De zwangerschapstestjes zien er nu zo uit. (de cijfers staan voor de cyclusdag, en de CD 12 test is van gisterochtend).
Nou ik deed toen juist ovu testen omdat ze goedkoper waren hahaha. En ja ze knalle maar nemen ook gewoon af....lopen ze weer op weet je gelijk dat je een ei krijgt. Of je lichaam nu alles weer doet zoals vroeger weet je nu even niet. Het kan allemaal even heel anders zijn zo na een mk Je eerste is licht en je onderste ook je middelste lijkt even duidelijker he?
Ja, de middelste is idd het duidelijkst... En die was nog wel met niet erg geconcentreerde middagurine... Nou ja, ik heb ook gemerkt dat het per k2v5 verpakking nogal scheelt hoe de testjes uitvallen. De onderste twee komen uit hetzelfde pakje, de eerste komt uit een pakje waarvan zelfs het controlestreepje flink lichter uitviel... Dus als ik de middelste en de onderste vergelijk loopt het op zich wel wat af qua hcg, toch? M'n lichaam doet het zeker nog niet als normaal, want ik had altijd korte cycli, de ronde dat ik zwanger werd eisprong op CD 12 al. Maar gisteren voor zover ik weet geen eisprong gehad hoor, dus ik denk dat dit een voor mijn doen erg lange ronde gaat worden... Nou ja, vrijdag voor ik op vakantie ga nog een testje en anders na de vakantie maar weer hoor... Gek, maar ik had nooit eerder verwacht dat ik ooit nog eens verlangend uit zou kijken naar een NEGATIEVE test!
Ja dat gevoel ken ik Klopt kruidvat is niet meer zo heeeeel erg goed. Je zou ook dipsticks kunnen bestellen en daarmee testen is iig goedkoper en beter. Ja ik zie wel af je hcg afneemt....en het kan ook opeens snel gaan Nou ik hoop voor je dat het allemaal niet te lang gaat duren en je weer door kan succes!
Dank je! Ga gewoon hopen dat het nu snel klaar is. Dat de zwangerschap mis ging was eigenlijk maar een paar dagen een dramatisch moment (ik had toch al geen goed gevoel, dus slechts beperkt gevoel van verlies), maar juist dan wil je graag snel weer vooruit kunnen kijken .
Hier ook een miskraam die maar doormoddert......ik heb gelezen dat het vaker voorkomt dat het zo lang aanhoudt, maar je hebt helemaal gelijk.....het zou fijner zijn als het wat sneller over is, dan kun je weer verder. Even mijn verhaaltje....alvast sorry als het wat lang wordt Ik ben begonnen met kramp en bloedverlies op maandag 16 september en het bloeden is tot de dag van vandaag nog niet gestopt. ik was toen ook 5 weken zwanger toen het begon. Het wordt nu gelukkig al wel wat minder.....maar over is het nog niet...pffff. Ik moet twee keer per week echter bloedprikken om mijn hcg in de gaten te houden omdat de gyn het wat langzaam vindt zakken en ik in eerste instantie als diagnose bbz kreeg. Tot op heden heb ik ook nog geen vruchtje voorbij zien komen en op de echo's is bij mij ook niets te zien....op 17 september bij de eerste cho zelfs heel dun slijmvlies van maar 3.5 mm en een baarmoedermond die potdicht zat.... Mijn hcg was 17 september ca. 700, daarna doorgestegen naar ca. 1200 toen weer gedaald naar ongeveer 350 vorige week maandag. Woensdags was het ca. 250 en vanmorgen was het 125. Moet nu volgende week maandag weer bloedprikken.... Ik hoop dat het volgende week flink gezakt is en dat het gauw op nul staat. Dan kunnen weer verder.....ik wordt in januari 36 en wordt er dus niet echt jonger op Ik wil je heel veel sterkte wensen en ik hoop voor je dat het gauw voorbij is allemaal zodat je ook weer verder kunt! Gr. Sandra
Hoi Sandra, Dank je wel voor je reactie en verhaal! Pfff, bij jou inderdaad ook heel wat doorgemodder... Ik wordt er soms ook aardig tureluurs van, gistermiddag wéér een beetje bloedverlies (wel heel weinig). En nu alweer een etmaal niet. Tsja, wat je daar nou mee moet? Wel weer overlegd met de huisarts, binnenkort een keer langskomen zodat ze kan kijken hoe baarmoedermond er nu uitziet (of hij weer dicht is, neem ik aan). Als ik zelf voel voelt het nog een beetje open, maar wel alweer een stuk hoger dan eerst. Irritante is, omdat het bloedverlies soms even een dag stopt denk je ook vaak 'ok, nu is het klaar'. En dan toch weer wat... Weet je ook niet wanneer je nu weer in bad mag, seks mag hebben, etc! Heb al een keer gedacht dat het toch klaar was en seks gehad, kreeg ik 1.5 dag later weer een kleine bloeding... Hoe doe jij dat? Afwachten tot hcg op 0 staat? Bij mij wordt hcg niet bekeken dus ik heb echt geen idee of het zakt of gelijk blijft...
Ja, wat een gezeur allemaal he...we treffen het niet. Ik heb nog geen een moment gehad dat de bloeding is gestopt, dus tja, hier dus helemaal geen sex....zucht....ik moet inderdaad wachten tot het hcg weer op nul staat en ik denk dat het wel even kan duren....want het was gisteren nog 125. A.s. Maandag weer prikken en dan hoor ik dezelfde dag wat de uitslag is....hopelijk weer goed gezakt...maar denk dat het nog wel eens een week of twee gaat duren voor de cyclus weer begint.....pfff....zo geen geduld voor dit soort dingen.... Ik dacht, dat zwanger worden doe ik wel even....ben toch gezond... maar dat liep even anders....inmiddels 10 maanden en twee miskramen verder en het klokje tikt als nooit tevoren
Ik ken het gebrek aan geduld... Wordt er ook helemaal gek van! Hoop voor jou dat je hcg maandag flink is gezakt. Ik ga morgen nog maar weer een zwangerschapstestje doen (het Kruidvat wordt echt rijk van mij) en hoop dan op een omowitte of eventueel een tuurtestje ofzo. In ieder geval graag een lichtere streep dan zondag, dan heb ik tenminste het gevoel dat het de goede kant uit gaat .
Grmbl. Test nog steeds positief. Dacht eerst dat het alleen nog een vaag tuurstreepje was, maar na de 5 minuten wordt ie dan snel opeens nog een stuk duidelijker.