Gelukkig rond 3:30 toch weer in slaap gevallen. Net snotterend wakker geworden en heb de hoofdpijn van ACH overgenomen geloof ik... Darmen zijn ook nog steeds van slag. Vandaag dus maar geen tripje naar de universiteit maar in joggingbroek op de bank.
Pff. Wat een ellende. Ik probeer maar positief te zijn. De kans is erg klein dat we aan het snotteren zijn tijdens de bevalling! Beterschap @Dyson! Hier toch alles beetje aan kant maken voor de kraamzorg straks..
Tja ACH daar zat ik ook al aan te denken! Bij de yoga leer ik alleen maar door m'n neus inademen tijdens de bevalling.. Nou dat gaat nu niet wat worden; dan lig ik zo voor pampus denk ik! Ik ben vandaag zenuwachtig wakker geworden, om 5 uur naar toilet geweest en daarna niet echt meer geslapen! Ik weet dat ik nu juist moet onstspannen maar door die hoge bloeddruk heb ik het gevoel dat ik nu snel dingen moet gaan regelen... Vluchttas klaarzetten voor het geval ik in het ziekenhuis moet blijven etc.. Ik kan die radertjes in m'n hoofd niet afzetten; misschien toch slim om alles te regelen; dan heb ik in ieder geval rust in m'n koppie!
@ Lise: erg herkenbaar zo druk in je hoofd! Ik wil ook deze week alles klaar hebben voor mezelf omdat veel collega's te vroeg zijn bevallen. Maar weet ook goed dat het niks over mij zegt. Spannend met je bloeddruk. @ slapen: meestal 2x per nacht plassen maar val daarna weer in slaap. Slaap problemen zijn gelukkig weg @ werken: nog maar 2 dagen tot aan verlof!! Vind het zooo gek maar erg veel zin in. In hele zwangerschap maar 2 dagen ziek gemeld en dat was in het begin, ze hebben me toen naar huis moeten sturen omdat ik naar de wc bleef rennen. Vanavond zwangerschaps fotoshoot, gekregen van vriendinnen. Erg veel zin in! Fijne (werk)dag allemaal!!! En hou je taai allemaal, het wordt nu eenmaal zwaarder maar nog even doorbikkelen!!
Goeiemorgen dames! Hoe voelen jullie je deze ochtend? Zijn er hier nog dames die doorwerken tot 36 weken? De laatste weekjes gaan nu in en dan is de zwangerschapsverlof in zicht jippie!
Goedemorgen allemaal, Vervelend al die verkoudheid en slaapproblemen. Ik had er vannacht ook last van. Moest rond 3.00 uur naar het toilet en kan daarna maar moeilijk de slaap weer vatten. Ik ben vanochtend voor m'n werk aan even naar de DDD van de Bijenkorf geweest. Heb schoenen en boxershorts gekocht voor mijn vriend en voor mezelf een shawl, handschoenen en een muts. Ik ging eigenlijk voor een super gave Nijntje lamp maar die hadden ze niet in Groningen. Hoop dat ik hem nog online kan bemachtigen maar er zijn nog héél véél wachtenden voor me. Verder niet zoveel bijzonders. Vanmiddag ben ik vrij om naar de verloskundige te gaan. De vorige keren heb ik het steeds s'avonds kunnen plannen maar het avondspreekuur zat deze week al vol. Het is nu ook de eerste keer dat m'n vriend niet mee gaat. M'n moeder vond het wel leuk om een keertje mee te gaan dus die gaat vanmiddag gezellig mee. Fijne dag allemaal en sterkte waar nodig!
Jullie hebben me aangestoken! Ik werd wakker met mijn hoofd vol snot en overal pijn in mijn spieren Maar... mijn buik is weer heerlijk rustig! En daar ben ik heel blij mee @nachtbraken: wij niet, zoontje wel weer sinds een paar dagen... Ik lig blijkbaar enorm te snurken (zwangerschapskwaaltje) en manlief ligt de halve tijd op het logeerbed (neem ik hem niet kwalijk, hij slaapt erg licht en wordt echt overal wakker van), dus zoontje komt soms bij mij in bed. Niet erg als hij slaapt, maar vannacht begon hij om 5 uur met draaien en woelen en bonken met zijn hoofd tegen het bedbord. Ik had hem gewoon weer in zijn eigen bed moeten leggen, maar daar was ik te moe voor... Morgen echo, zin in!
@jackie: was het niet enorm druk ik de bijenkorf? Ik ben ooit eens in utrecht geweest met de DDD, nooit weer!
Verkoud heid heerst volgens mij Heb hier ook al aantal dagen een dichte neus maar verder geen last Hier word ik gemideld 1 a 2 x per nacht waker om te plasen Ga hier dalijk ook de spullen voor de tas maar klaar legen En vanavond vl water afstotende molton op bed laten neer legen is dat ook maar gebeurt Dinsdag weer controle bij de gyn Datum komt voor ons alemaal wel dichter bij Ben ook erg benieuwd hoe veel van ons lijsje ook echt tussen 16 en 30 nov gaan bevallen of eerder hoe veel niet want hoop natuurlijkdat iedereen netjes optijd bevalt Maar als ik een gedeelte van ons zo hoor Nou ja we zullen zien de eerste gaat denk ik echt wel tussen nu en 4 weken gebooren worden Spannend alemaal en ben ook erg benieuwd naar de namen van de kleintjes
Viel op zich wel mee. Groningen is ook maar een klein filiaal. Was gelijk aan de beurt bij de kassa. Ben ook wel eens bij de DDD in Amsterdam geweest en daar was het inderdaad een stuk hectischer. Alleen een beetje jammer dat ze niet alles hadden wat ik wilde hebben.
@alle Snotterbellen beterschap! Ik zit ook echt als een hijgend paard achter mn computer, haha. Ziet er volgens mij niet uit. @ach Dat dacht ik ook, beter nu lekker verkouden, dan tegen de bevalling aan @Lise werk je met een lijstje? Geeft mij altijd veel rust @Kukel Leuk! Fotoshoot! Ik had afgesproken met een nichtje van mijn man om dat een keer te doen, maar ik ben zo op mezelf dat ik helemaal geen definitieve afspraak meer heb gemaakt :s @Rodaina Hier ook het voornemen om tot 36 weken te werken. Kijken of het lukt. Ik denk dat als die verkoudheid weg is het al een heel stuk scheelt. @Jackie oeh jij durft inderdaad DDD van Bijenkorf zijn hier altijd bizar druk haha! maar ik zie dat het in Groningen meevalt. Hoop dat je je lamp kan bemachtigen. @Mopje Join the club! Niet leuk @Riantje Tot nu toe hou je alles goed dicht daar beneden Al denk ik dat jij een van de eerste bent hoor, die ons een geboorteberichtje gaat sturen! Hoop alleen dat het inderdaad nog een week of vier duurt! Hier was het weer een drukte in mijn buik vanacht, en dat terwijl ik hem normaal 's nachts nooit voel. Vond ik wel lekker, want ik dacht, dan slaapt ie misschien ook snel door haha! Verder vanavond yoga, iedereen mag zijn partner meenemen, maar die van mij moet gelijk erna werken, dus hij hoeft van mij niet mee. Wat ben ik weer aardig zeg.
Zo wat een geklets.. Veel beterschap voor iedereen! Intake kraamzorg gehad.. Niks bijzonders. Moest alleen wel lachen toen ze vroeg of de kraamzorg een hapje mee mocht eten.. Je krijgt hier standaard 49 uur. Hoeveel is jullie eigen bijdrage? Hier 4 euro per uur. @driedwazedagen Heb de moet op online shoppen maar opgegeven. Vorige keer zo lang gewacht met resultaat dat het uitverkocht was. @vannacht Na een uur toch weer in slaap gevallen.. Liga milkbreak opzitten smikkelen..
@Riantje... ik haal de 16e in ieder geval niet @Verkouden... het ergste is hier voorbij... alleen nog erg benauwd met slapen en dus snurk ik nog erger. Ik slaap al een tijdje in het logeerbed... een verademing voor ons beide Ik heb alle ruimte (2 persoons) en manlief heeft stilte! Ik zit erg in dubio... een pakje in 50 of 50-56 of 56.... zo moeilijk, ik wil namelijk wel dat het goed past.. niet te klein maar ook niet veel te groot. Moeilijk.
Geboortepakje maatje 56 is al uitgekozen maar maatje 50 nog niet kan geen keuze maken haha. Maar als alles goed gaat beval ik thuis en kan de keuze dan nog gemaakt worden. Kraamzorg moet het gesprek nog afwachten, 23 okt. lijkt ver maar is het niet. Hier heb ik recht op 7 á 8 dagen en eigen bijdrage is 4 euro per uur. Verkoudheid is hier zo goed als weg, slijm is grotendeels uit me keel en neus is bijna leeg. Alleen sinds vannacht onwijs veel last van hoofdpijn, heb van mezelf migraine maar dit is echt hoofdpijn. Houdt flink aan ook. Als het vanavond nog niet weg is en geen migraine is geworden bel ik toch maar even de verloskundige. Want hoofdpijn kon toch ook wijze naar een zwangerschapsvergiftiging? Ik wordt niet goed hier van het internet van UPC, die doet het alleen wanneer het hem uitkomt. En UPC maar volhouden dat het niet aan hun ligt en er geen storing te vinden is, blabla.
Als alles met me gaat zo als nu Willen we zaterdag even naar gouda naar baby park Ik weet de rest van de dag ben ik verkocht maar wil gewoon zelf even in de winkel kijken moeten nog een box kleed hebben hadden er 1 van wibra maar die is echt te dun dus wil een dikke er bij hebben Maar mischien dat ik eerst even een kijkje neem hier in de baby speciaal zaak En anders bij de prenatal in rijswijk of megastore den haag Morgen naar de kaper even nog een stukje van me haar af laten halen Dit is gelukkig bij me oma thuis dus dat schikt weer En baby zaak zit daar klein stukje lopen vandaan dus mischien kijk ik dan wel gelijk even als ik nog energie heb morgen Hier echt in eene de drang om alles klaar en aan kant te hebben Molton zelf onder matras gedaan *schaam ik weet het * Maar heb zo waar geen harde buiken en in eene energie voor 10 Bed maar gelijk verschoont op deken na die mag vl doen dat lukt me niet En zo ff de comode goed in delen Leuk die nestel drang Doe iedere x een stukje ga zitten en dan weer verder Nou ja ben iedergeval al blij dat het gaat Cygnet ja dat gelof ik heb een week in gedachten waneer ze je kleine gaan halen maar of dat klopt zal ik over een paar weken zien Hier ook druk met de kleertjes klaar legen en zo
@Riantje ik kreeg spontaan hormoonaanvallen en harde buiken van Babypark in Gouda. Hoop dat dat jou bespaart blijft. Ik vind het een rot winkel, met rot personeel. Prenatal Rijswijk vond ik ook tegenvallen, maar ik ben niet boven geweest, dus wellicht dat daar een walhalla openbaart Prenatal in Prins Alexandrium vond ik dan weer wel prettig. Weet niet wat er in Den Haag nog zit?
Haha nu hou ik gewoon niet zo van de winkel formule van prenatal maar wij hadden het niet echt gezellig in Alexandrium.. in Barendrecht was het een stuk vrolijker.
Leuk he al dat shoppen!!! Ik heb nu zowel voor een jongen als meisje een setje van maat 50 en 56 in m'n vluchtkoffer. Alleen die geboorte kaartjes... Daar kan ik maar geen keuze in maken. Met zo'n 130 kaartjes wordt dat ook nog een aardige kostenpost, maar goed, hoort er nu eenmaal bij. Ik durf alle kosten niet eens meer bij elkaar op te tellen, maar 2000 euro zitten we wel aan en dan hebben we de joolz kinderwagen en tripp Trapp stoel nog gekregen. Maar niet te lang bij stil staan... Ben ook erg benieuwd wie de eerste moeder gaat worden en vooral wanneer! Het komt nu allemaal echt dichtbij... Weet niet meer wie het was maar die vroeg wat voor hoeslaken ze in de joolz moest doen. Ik heb er een badstof wieghoeslaken in liggen. Past perfect!