Ja wij hebben het er wel vaak over onze opvoedingen zijn echt het tegenovergestelde van elkaar. Onder andere omdat onze ouders heel anders zijn, maar ook omdat hij de jongste thuis was en ik de oudste. We willen er echt een middenweg tussen gaan vinden.
Daar hebben wij het ook al wel eens over en ik ben nog niet eens zwanger, gelukkig merken wij dat wij heel erg op 1 lijn zitten, dus dat scheelt al een hoop
Ja wij gelukkig ook Wij willen trouwens waarschijnlijk wasbare luiers gaan gebruiken. Scheelt in de portemonnee, is beter voor milieu en is beter voor 't kindje (maar vooral omdat wegwerpluiers super duur zijn willen we dit gaan doen). Denken jullie ook al zo ver vooruit, of nog niet echt ?
Mijn leefstijl is al goed door m'n personal trainer, gezond eten, sporten, geen alcohol. Ik hoef niet veel te laten, tis al heel normaal voor mij. Qua opvoeding zitten wij ook op 1 lijn. Alleen is m'n vriend enigst kind, en ik niet. Daardoor is hij erg verwend, dat wil ik voorkomen! Haha. Vanavond komt er een makelaar. Wij wonen nu nog in een appartement, niet echt ideaal met een kleintje. Komen net een kamertje te kort. We hebben wel een tuintje, dat scheelt, en een mega grote woonkamer. Ik wil graag een huis, met een grote tuin! Opzich zou het kunnen hoor, vooral als het kindje nog klein is. Maarja verkopen is ook niet ideaal op het moment. Ik ben benieuwd wat er uit komt vanavond.... Wasbare luiers, respect! Ik zou dat niet kunnen.
Spannend Rian ! Wij zitten nu midden in verhuizing . Leuke benedenwoning met redelijk ruime woonkamer en een grote achtertuin. Blij, blij, blij! (We woonden eerst nogal 'crappy' en hadden ons voorgenomen dat wanneer we konden verhuizen we graag kindjes wilden waar we eerst woonden had dat echt niet gekund hihi) Wasbare luiers zijn tegenwoordig helemaal niet meer moeilijk ik dacht ook dat het ellende was, maar heb eens goed geresearcht en dat is het eigenlijk helemaal niet haha.
Qua opvoeding zitten wij ook wel op 1 lijn.. Wij hebben het huis ook te koop staan, al 2 jaar.. Ofja, het is eigenlijk vl's huis, ik ben bij hem ingetrokken.. Al wel veel interesse gehad, maar hij woont in n chalet en daar krijgen mensen nu nog geen hypotheek op. Als het goed is veranderd dat in januari! We zouden wel ruimte voor een kind hebben, want heb nog een kamer over. Deze is alleen niet groot en dient nu als opslagkamer. Maar voor een kleine is het groot genoeg! Ik merk wel dat vl twijfels krijgt nu we er serieus mee bezig zijn, maar meer omdat ie een ander huis wil.. Dus laten we hopen dat we snel een koper krijgen!
Wij hebben 3 jaar geleden een huis gekocht en ik wil er nooit meer weg. Vrijstaand, ruime tuin, leuke buren, dichtbij het centrum maar ook makkelijk de snelweg op. Dat is hier in het oosten wat makkelijker te betalen dan in de randstad. Wij zitten redelijk op 1 lijn maar er zijn wel wat verschillen en we gaan ook wel anders met situaties om. VL vond de eerste maanden bijvoorbeeld heel zwaar terwijl ik het heel normaal vond dat hij veel huilde. Hij is wat sneller kwa optreden, na 2 keer aan de plant zitten gaat hij terug de box in terwijl ik daar wat meer pogingen voor nodig heb. Ik wil weinig de tv aan, terwijl hij zelfs tijdens het eten vaak de tv aan wil hebben. Maar het allerleukste vind ik hoe gek hij op de kleine man is. Het maakt niet uit waar we zijn of met wie hij doet net zo gek als thuis met z'n drietjes om een schatterbui te krijgen. Een baby heeft helemaal niet veel ruimte nodig. het eerste half jaar is een eigen wieg/ledikant fijn maar verder is niks een absolute must. Verschonen kan ook op tafel of op bed. Onder de douche is net zo makkelijk als een badje en een gootsteen is groter dan een tummytub.
@Flipske, in net oosten is toch alles beter? Hihi! Pff.. Druk aan de poets hier in huis.. En er staat een cake in de oven! Ruikt goehoedddd!!
Nou Rian, er zijn grenzen hoor. Volgens echte oosterlingen woon ik niet in het oosten Ik heb geen zin om boodschappen te doen, nu maak ik toch maar zin omdat daar een kruidvat zit en we weten wat daar voor 5,- te koop is. Dan hebben we ze maar vast in huis...
Hahaha dat dan weer wel Flipske! Mijn schoonmoeder heeft door mijn spullen zitten neuzen en heeft onze zwangerschapstesten gevonden (we logeren er tijdelijk ivm verbouwing nieuwe huis (riolering, ramen, centrale verwarming etc. het was een redelijk oud huis, en we wonen nu in dezelfde straat)). Ze zegt er alleen niets over, behalve "ik heb jullie kamer gestofzuigd" <wat overigens ook niet hoeft, dat kunnen we heel goed zelf, maar ze is een zorgkipje . Maar toen ik ging kijken lagen de tasjes niet alleen open, maar ook de inhoud lag er half uit en ze had de tasjes uit elkaar gehaald (de ene zat in de ander zegmaar). Ze had dus niet eens de moeite genomen om het even goed terug te leggen. Awkward . Ach, ze komt er uiteindelijk toch wel achter; ze heeft gelukkig nog geen idee dat we aan het proberen zijn. Vind het veel leuker om het zelf te vertellen als het eenmaal raak is natuurlijk .
Poeh jeetje je schoonmoeder door je spullen, weet niet of ik t echt zou waarderen, maarja als ze er zelf ook niet ove begint @opvoeding; ja Vl. En ik hebben het daar over gehad, en zitten ook zeker op 1 lijn. Vrienden om ons heen hebben kids, en vaak zeggen we dan " nou zo gaan we t dus echt niet doen" of dat we het zo wel gaan doen etc..wel grappig
jammer van de negatieve testen van vandaag. Heeft er al iemand postitief gestest? Dat moet onderhand toch wel een keer?? Ik had al een redelijke zwangerschapsproeve leefstijl. Rook niet, drink niet, eet weinig dingen die een zwangere ook niet mag, beweeg en slaap voldoende. Het enige wat ik sinds kort heb laten staan is koffie, onder het mom van daar slecht van slaap. Verder is hier nog alles rustig. Voel nog niets, maar dat kan ook niet. Ben pas maximaal 4dpo. Wel lijkt het of ik vandaag weer een eisprong heb. Had gister weer doorzichtig slijm en vanochtend weer tegelijk met troebel slijm. Het is wel zo dat het doorzichtig slijm wel heel anders van structuur is. Heb nu ook last van mn onderrug, maar dat kan ook van het zitten komen en voelde vanmiddag mn onderbuik een beetje. Maar de symptonen waren zaterdag erger. Maar mocht hij toch vandaag pas gesprongen zijn, waar ik niet vanuit ga, maandag hebben we het sowieso nog gedaan en vanavond ga ik mn man weer verleiden . Het is alleen zo lastig met testen. Maar dat zie ik dan wel weer. Heeft iemand van jullie dat ook gehad, na de eisprong doorzichtig slijm? qua opvoeding hebben wij dezelfde opvoeding gehad en zitten wij ook op 1 lijn. Denk dat ik wel iets strenger ben, maar ik heb al over een aantal neefjes en nichtjes kunnen moederen.
Haha ja mijn vriend heeft eigenlijk echt 0% ervaring met babies. Hij was de jongste thuis. Maar hij is wel heel goed met kinderen en hij wil het graag, dus dat komt wel goed ^^. Ik ben de oudste (heb 2 broertjes en 1 zusje) en mijn jongste broertje werd geboren toen ik 14 was. Ik was echt mama-2 paste altijd op en vond dat heel leuk. Was vooral grappig als ik met de babywagen ging lopen en voor mijn moeder luiers ging halen, die blikken van iedereen hahaha! Die dachten natuurlijk "kijk die tienermama!".
Wij zitten qua opvoeding ook wel op een lijn. We zijn allebei nakomertjes en zijn ook allebei vroeg oom en tante geworden ik op mijn 16e en vl op zijn 17e dus we hadden al een klein beetje ervaring. Ik heb een redelijk gezonde levensstijl. Ik rook wel(weer), tijdens mijn vorige zwangerschap gestopt. Heel stom dat ik weer begonnen ben ik weet het. maar rook wel minimaal. En drink ook niet veel.
@humava; kunnen we elkaar de hand schudden.. Ik rook ook, het is me laatst gelukt om te stoppen, maar weer begonnen na slecht nieuws.. Heb wel gezegd dat zodra ik n positieve test heb ik stop.. Tenzij het me eerder lukt.. Hier nog steeds geen bloed. Vanmorgen wel weer even ontzettende krampen, rest van de dag geen last van gehad.. Zo frusterend!
Ananas ja is moeilijk hè stoppen. maar ben de vorige keer ook gelijk gestopt toen ik een positieve test had en toen heb ik er ook totaal moeite mee gehad om niet te roken. Was een goede stok achter de deur voor mij. Vervelend dat je nog niet ongi bent. Is wel fijn als dat nou gebeurt dan kan je door naar de volgende ronde.
Ja het zou zeker een stok achter de deur zijn, laten we hopen dat we snel zwanger zijn dan haha! Liever word ik natuurlijk helemaal niet ongesteld en heb ik volgende week een knaltest haha.. Ja, ik droom nog f verder
Meijtje, ik was even terug aan het kijken en zag dat je dochter vandaag 1 is geworden! Van harte gefeliciteerd!!!!
Jammer dat er nog geen positieve testen zijn. Ik was erg benieuwd aangezien ik hier maar af en toe WiFi heb Wie zitten er nu op t wachtbankje? Na m'n tussenbloeding afgelopen vrijdag heb ik paar dagen terug nog een minibloeding gehad Ik voel m'n eierstokken nu niet meer, maar heb sinds gisteren allemaal vage klachten. Ik hoop dat ik toch m'n ei heb gehad afgelopen vrijdag. Ik zet m'n Nod nu op 11 oktober. De klachten die ik nu heb zijn obstipatie, steken in m'n bm, weinig energie en af en toe misselijk. Zou dat nog steeds ontpillen kunnen zijn? Ik hoop t niet Nu nog even vakantie vieren en thuis meteen testen! Als ik tenminste niet ongesteld ben geworden.