De Oempaloempa's gaan op roze!

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Ikapika, 6 aug 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Jaydee

    Jaydee Fanatiek lid

    2 feb 2011
    1.162
    0
    36
    Kwam even snel spieken hoe het met Ika en Eda was en nu lees ik hier dat maandag jouw dag gaat worden Ika, wauw!

    Veel succes alvast en ik hoop voor je dat je lichaam inderdaad meewerkt, dat zou fijn zijn. Geniet ook nog even van je laatste weekend saampjes. Inderdaad fijn uitslapen en samen ontbijten :D
    Ik ga aan je denken en kom hier regelmatig spieken!
     
  2. MamsieM

    MamsieM VIP lid

    22 nov 2011
    5.967
    5
    38
    Fijn MGBK, een nieuw bed! Hier ook een boxspring, heel prettig!

    Lief, mooi van je waardes zeg!

    Jaydee, nog even en jij mag ook al bevallen meid. Spannend hoor!
     
  3. Bouwjaar1979

    Bouwjaar1979 VIP lid

    20 apr 2011
    8.087
    2
    36
    onderzoek in de gezondheidszorg
    Noord-Holland
    Zo onderweg naar huis, net overgestapt.

    @mgbk volgens mij kan bijna elke kleur wel bij grijs
    Lekker een boxspring hebben wij ook. Geen verstelbare bodem, eigenlijk ook nooit gemist.

    @ika oh de 7e ach ja zw-hersenverweking

    Ik ben gewoon eerste geworden met bowlen haha vd 10 mensen. Met een sleutelhanger als hoofdprijs.
    Zelfs de 3 mannen hebben dus verloren van een zwangere vrouw :D
     
  4. Ikapika

    Ikapika VIP lid

    21 okt 2012
    5.073
    0
    0
    omgeving Haarlem
    Hahaha Bouwjaar, you go girl!!
     
  5. Eda

    Eda Fanatiek lid

    18 jan 2013
    1.566
    0
    0
    Dierenarts
    België
    @lizzie: wat goed nieuws van je extra sollicitatie! en ergens geruststellend een normale ongi, idd, waar een mens eigenlijk blij van wordt...hopelijk krijg je een mooie aanbieding, ook qua loon, 10 min van huis is super!!!

    @ika: vind je bloeddruk nochtans niet zo hoog, maar ze zullen wel voor de veilige weg kiezen...best dat ze geen risico's nemen eigenlijk, laatste WE met zijn 2'en, gek idee eigenlijk. Wel vreemd dat je niet weet of je ontsluiting hebt, zal een verrassing zijn voor maandag!

    ik denk dat mijn gyn vooral kijkt naar EW of niet in de urine en of er symptomen zijn, want die bloeddruk, het is algemeen geweten dat het vaak vals positief is (white coat effect). We hebben moeite om een juiste BD te verkrijgen bij katten, omdat stress dat direct beïnvloedt en die beestjes zijn zo stressgevoelig

    @lifoe: wat fijn dat er nog veel klussen afgewerkt worden voor de winter

    @mgbk: wat ik mooi vind in canvas is een zwart-wit foto maar dan met iets van kleur erin, zo 1 voorwerp in kleur, dat eruit springt, vind dat wel iets hebben en is tijdloos
    breder bed: dus allemaal nieuw beddegoed ook kopen dan!

    @bouwjaar: tof dat je gewonnen hebt!

    hier living wat gekuist, wel frustrerend, wat gaat het zo traag en zo moeizaam.... we zijn achter de meubels geweest, zodat we ze morgen of dit weekend kunnen installeren in de living (box en luiertafel)
     
  6. losje

    losje Fanatiek lid

    5 feb 2013
    3.250
    0
    0
    omgeving amsterdam
    Even een welterusten kus van mij!!!! XXX
     
  7. Ikapika

    Ikapika VIP lid

    21 okt 2012
    5.073
    0
    0
    omgeving Haarlem
    @Eda, ja dat witte jassensyndroom is bij mij wel van toepassing. Maar aangezien ze niet willen dat er complicaties komen, wachten ze niet langer dan 39 weken. Ik had geen eiwit in bloed en urine. Dat hebben ze vandaag nog gecheckt.
    Ik heb het idee dat er steeds vaker wordt ingeleid. Een collega van mijn man wordt precies de maandag erop ingeleid, zonder duidelijke reden.
    Overigens is ons meisje compleet ingedaald en ligt ze vast in het bekken. Ik denk dat het door die voorweeën is gekomen. Sinds maandag is mijn bekken veel gevoeliger.
     
  8. MamavanDJ

    MamavanDJ Niet meer actief

    Oh Ika, wat ontzettend leuk en spannend vooruitzicht zeg!!

    Lizzie, top van je tweede sollicitatie!

    Liefoe, fijn dat je vooralsnog niet hoeft te gaan spuiten!

    Mgbk, knuffel voor die rotmigraine! Hoop dat je je snel wat beter voelt!

    Manouk, denk dat ik iets gemist heb? Zal morgen proberen terug te lezen. Knuffel iig!

    Bouwjaar, gefeli met je overwinning! Topmama!

    Losje, succes met verder uitdenken van de badkamerplannen!

    Rest, zal de helft vast vergeten zijn, maar hoofd is een zeefje...

    Mijn gevoel was dus wel goed, want de kleine meid lag met haar hoofdje nog lekker bovenin. Volgens de echoscopiste geen probleem, ze heeft nog tijd genoeg. Nou ik weet het niet hoor.... Tis een eigenwijsje!

    Truste dames!
     
  9. Bouwjaar1979

    Bouwjaar1979 VIP lid

    20 apr 2011
    8.087
    2
    36
    onderzoek in de gezondheidszorg
    Noord-Holland
    @mmvdj doordat ik meestal laag getrap voel denk ik dat Frummel ook nog steeds met t hoofd omhoog ligt. Er is me verteld dat t kindje op bijna t laatste moment kan draaien en er idd nog alle tijd maar dat is wel een puntje waarvan ik denk... Hmmm zou t goed komen. Ik zou zo graag normaal willen bevallen. En bij stuit denk ik dat t toch een snee gaat worden.

    @eda nou lekker de meubels installeren dit weekend

    @ika dat t gevoeliger is geworden lijkt me toch een teken dat je lijf zich aan t klaar maken is
     
  10. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Mamavandj ik zou ook denken....het zal wel. Ik ben benieuwd...

    Ika tja ik vindt ook dat ze sneller inleiden, als ik kijk naar mij, met eiwitten en hoge bloeddruk en niet inleiden.
    Daarbij is het vaak zo dat een lichaam helemaal niet klaar is voor een bevalling en dan kan het lang duren. Ik hoop voor jou da er al ontsluiting is...


    Heerlijk mgbk een nieuw bed.
     
  11. Ikapika

    Ikapika VIP lid

    21 okt 2012
    5.073
    0
    0
    omgeving Haarlem
    Ach ik ga er maar niet te veel bij stilstaan. Er zijn zoveel horrorverhalen over inleiden, maar dat is niet mijn verhaal gelukkig. We zien het wel. Ik denk dat als ik er te gestressed in ga dat het helemaal niet goed is voor de bevalling. Ook dit zal ik over me heen moeten laten komen. Hopelijk is mijn lichaam er al klaar voor en gaat alles vlot.
     
  12. Bouwjaar1979

    Bouwjaar1979 VIP lid

    20 apr 2011
    8.087
    2
    36
    onderzoek in de gezondheidszorg
    Noord-Holland
    @ika maar de verhalen waar t allemaal goed gaat verschijnen wsl minder op internet. Dat blijft toch t lastige van dit medium
     
  13. Ikapika

    Ikapika VIP lid

    21 okt 2012
    5.073
    0
    0
    omgeving Haarlem
    Dat is ook zo, Bouwjaar. Negatieve verhalen blijven meer hangen en de positieve zijn soms minder 'boeiend'.
     
  14. MamavanDJ

    MamavanDJ Niet meer actief

    Ik vind jouw instelling helemaal goed Ika, zo zomaar de mijne kunnen zijn! Lekker niks aantrekken van alle horrorverhalen! Jij hebt straks je eigen mooie verhaal! Gewoon over je heen laten komen!
     
  15. losje

    losje Fanatiek lid

    5 feb 2013
    3.250
    0
    0
    omgeving amsterdam
    Mgbk fijn een nieuw bed, ik vond de foto's van manouk heel leuk!
    Bouwjaar hahahahahaha geweldig dat je gewonnen hebt!
    Mamavandj tja gewoon afwachten maar zal vast goedkomen dat draaien, ahm klinkt een beetje stom uit mijn mond want bij mij is ze uitwendig gedraaid in het ziekenhuis maar daar moet je nu nog niet van uitgaan, daar is het nog te vroeg voir!
    Eda leuk meid alles klaarmaken voor jullie kleintje!
    Lizzie wanneer had je nou dat andere gesprek?
    Lov hoe is het bij jou?

    Hier ga ik zaterdag beginnen bij me nieuwe baan, 18:00 moet ik er zijn!
    Ik ben benieuwd....
    Badkamer gaan we nog even over denken!
    Verder lekker wasjes aan het draaien en huisje aan het opruimen.
     
  16. losje

    losje Fanatiek lid

    5 feb 2013
    3.250
    0
    0
    omgeving amsterdam
    Ika ik denk dat je wel wat ontsluiting hebt hoor, na je voorweeen van vande week, ik hoop het zo voor je!!!
     
  17. Liefoe

    Liefoe Niet meer actief

    Morgen ,

    Bouwjaar ,:D you kicked ass :p

    Mgbk ,ferm bed en zoals Manouks zegt die tint staat er mooi bij of met lila/aubergine tint?

    Losje ,heel veel succes morgen!

    Ika ,komt vast goed ,ivm.inleiden heb het altijd gekregen (Bij de 1e water moeten breken ,2e met van die tabletten opgestoken brak water vanzelf,3e met tablet en water breken gekomen).
    Ze moeten eruit of we willen of niet ;)
    Geniet van je laatste dagen als koppel tesamen x

    Mijn suikerwaarde vanmorgen 101 dus weer ok :)
    Vannacht is de oudste ziek gevallen ,1x moeten spugen in bed dus alles uitwassen ,erna ging het beter.
    De stofjes zijn besteld voor de wieg en ik ga dadelijk alles optellen wat ik nodig heb voor de doopsuikers zodat dat ook in orde is.

    ML is pralientjes halen voor de therapeuten ,ga ze elk een doosje geven om te bedanken in naam van hem dan wel e.

    Fijn weekend dames xxx
     
  18. mgbk

    mgbk Niet meer actief

    Goeiemorgen,

    Lief veel plezier by de afsluiting vd therapie!
    Ik klinkt vast heel dom, maar wat zijn doopsuikers? Ik ken dat niet.
    Beterschap vd kleine.

    Ika ik vind je instelling ook goed. Kijken hoe het loopt, komt vast goed.

    Losje succes by je nieuwe baan. Hoeveel dpo zit je?

    Manouk Thanx babe vh opzoeken en plaatsen vd plaatjes. Het worden idd zwart wit fotos. En ik vind die blauwe kleur wel mooi. De kamer is niet héél klein, maar ook niet groot dus moet nog ff nadenken wat ik ermee doen.

    Nog steeds geen ongesteldheid te bekennen?

    Eda veel plezier met het klaar maken van alle spullen.

    Mamsie jij weer druk met het afronden op het werk? Bijna verlof!

    Lov hoe ver zijn jullie met de bruiloftvoorbereidingen? Alles binnen qua kleding? Wat moeten jullie verder nog doen?


    Iedereen fijne dag. Ben er verder weinig. Moet tot en met donderdag alle dagen werken.
     
  19. Rylie

    Rylie VIP lid

    14 jun 2010
    5.759
    491
    83
    Vrouw
    Patissier
    Noord Brabant
    Ika. Super instelling heb je. En zo hoort het ook. Je niks van aantrekken.

    Losje. Wel spannend om naar je nieuwe werk te gaan.

    Lov. Hoe is het met het maagzuur? Gaat het weer weg.

    Hier. Zenuwachtig voor het gesprek om half 2. Maar goed we zien wel. Ik heb niet echt iets te verliezen. Komt goed. Hoop weer goed nieuws te kunnen geven.
    Ohh en de ongi is hevig.. pfffff heb zo'n buikpijn....hopelijk snel over.
     
  20. Eda

    Eda Fanatiek lid

    18 jan 2013
    1.566
    0
    0
    Dierenarts
    België
    ja, ze leiden heeeeel graag in, want dan kiezen ze mooi wanneer het hen uitkomt, een bevalling is vaak 's nachts of buiten de uren, dus inleiden vinden ze leuk, want dan kunnen ze plannen wanneer de arts uit consultatie is en zo... zou graag niet ingeleid worden, enkel om medisch redenen, want het is toch de boel forceren en schijnt veel pijnlijker te zijn, dan vraag je een ruggeprik, en heb je 35% minder perskracht omdat je effectief niets meer voelt

    hier niet veel te melden, verder de living afwerken en geleidelijkaan doordoen

    voel hier nog niets gebeuren...

    zaterdag wel nog even een trouwreceptie op 2 u rijden dus morgen zullen we niet veel gedaan krijgen..
     

Deel Deze Pagina