Proberen voor een eerste wondertje eind 2013

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Redhead86, 27 sep 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MZ25

    MZ25 Bekend lid

    4 okt 2013
    607
    0
    0
    NULL
    NULL
    @redhead86 zou erg mooi zijn als je zo snel zwanger bent:) ik ben erg benieuwd. Zelf voel ik mijn eisprong tot nu toe niet. Ik heb wel wat rozig slijm gehad in de periode na de mogelijke eisprong. Donderdag ben ik weer 36 dagen, net zoals in mijn vorige cyclus. Vanaf vrijdag dus maar testen:D
     
  2. Redhead86

    Redhead86 Actief lid

    6 aug 2013
    306
    0
    0
    @marievs: donderdagavond had ik een beetje opgezette buik / opgeblazen gevoel en kort erna kreeg ik menstruatie achtige krampjes alleen dan 10 keer minder heftig.. Normaal lig ik krom van menstruatie kramp, nu wat het zo licht dat ik er niet eens echt last van had. Het was met een half uurtje ook weer helemaal weg en sindsdien geen kramp meer en geen menstruatie.. Vrijdagochtend een beetje een niet ui te leggen gevoel in mijn onderbuik.. Kriebelig, bubbelig, kan het niet echt goed uitleggen..
    Ik ga nergens van uit maar stiekem zie ik wel een kansje dat het miss al raak kan zijn.. ;) overigens was donderdag 5 dpo..
     
  3. Redhead86

    Redhead86 Actief lid

    6 aug 2013
    306
    0
    0
    Gaaf!!! Ik denk dat ik ook vrijdagochtend ga testen! Kunnen we elkaar donderdag avond nog even de kop gek maken haha
     
  4. Sith

    Sith Niet meer actief

    Welkom IM8 en MZ25, gezellig dat jullie mee willen kletsen. We zijn nu al met 5. IM8, voor jou het tweede kindje, voor ons ben je dus de ervaringsdeskundige. Hoe oud is je eerste kindje?

    NOD lijst
    Naam: ......Leeftijd... Hoeveelste kindje....Ronde.....NOD
    Marievs.........26.............1e..... ................1...........13 oktober
    MZ25............25.............1e.... .................2...........vanaf 11 oktober
    IM8..............25.............2e.... ..................vanaf half oktober
    Bubblez.........23.............1e..... .................vanaf november
    Redhead86.....27.............1e....... ..............1...........16 oktober
    Sith..............31.............1e......................4..........18 oktober

    Ik heb er ook de rondes bij gezet. Leek mij ook wel leuk. Willen jullie even kijken of het klopt.

    Hier heb ik geen gevoel over of het raak is of niet. Ik voel wel van alles, maar dat had ik de vorige rondes ook en toen was het niet raak. Ik ga er vanuit dat het nu ook niet raak is, al hoop ik natuurlijk van wel. Ik heb 18 oktober als NOD staan. Dat is als ik mijn vorige cyclus van 33 dagen aan hou. Hopelijk is mijn cyclus weer iets korter deze keer.

    Ik heb de zwangerschapstesten van kruidvat 2 voor 5 euro. Ik heb ook nog 3 testen van Zwanger en kids liggen. Deze kon ik laatst gratis mee bestellen met de ovulatietesten.

    Zo nu ga ik even de tips lezen. Kijken wat ik nog kan doen om de kans op een baby te vergroten.
     
  5. IM8

    IM8 Lid

    4 okt 2013
    23
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wat een spanning al op het forum. Binnenkort al twee testers, ben echt heel benieuwd!

    @Redhead:spannend, allerlei symptomen... Hoop het voor je, zou mooi zijn als het in 1 keer lukt.

    @Marievs: ik heb bij mn dochter de testen van babyboomshop.nl gebruikt. Die zijn lekker goedkoop, net zo goed en dat is makkelijk voor als je je niet in klan houden met testen. Ik had ook 1 clear blue test, zwanger/niet zwanger voor als de babyboomtest positief was. Werkte prima. Zo ga ik dat dit keer dus ook weer doen.

    @Sith: Mn dochter is nu 1 jaar en 3 maanden oud. Als ik jullie verhalen lees over klussen en gaan testen, die spanning enzo kan ik haast niet meer wachten! Maar moet eerst nog ongesteld worden voordat er uberhaupt een kans is :) Volgende week ongesteld en daarna kan hier ook de spanning beginnen

    Leuk, al een paar mensen met allerlei symptomen. Ik weet wel toen ik bezig was met zwanger worden dat ik steeds vanalles voelde. Je lichaam kan je goed voor de gek houden. In de ronde dat ik zwanger werd (ronde 3) had ik (behalve een toegenomen reuk en pijn in mn onderbuik bij het plassen) geen klachten :) En dat terwijl ik in de rondes daarvoor echt zo'n beetje elk symptoom had :)
     
  6. IM8

    IM8 Lid

    4 okt 2013
    23
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wat betekent trouwens dpo?
     
  7. marievs

    marievs Fanatiek lid

    16 sep 2013
    2.126
    294
    83
    Day past ovulation!

    Het is denk ik meer dat we bewuster op ons lichaam letten! Ja, het kunnen symptomen zijn, maar ik ga er niet vanuit! Dan kan het alleen maar meevallen :)! Ik blijf wel realistisch! Het spookt echt wel in mn achterhoofd hoor, maar het kan ook gewoon zijn dat je alles ineens wilt voelen! Zolang ik nog geen positieve test in handen heb, ga ik er niet vanuit dat ik zwanger ben! Al let ik natuurlijk wel op mn eten en drinken!

    Ja, deze week 2 testers en die week erop ook weer 2! Ik ben wel blij dat ik heel de tijd heb geroepen om na nod te testen! De verleiding is dan ook minder groot om voor nod te testen! Ik heb vooral de angst dat als ik voor nod positief test de kans aanwezig is dat je als nog ongi wordt! Na nod kan dat ook hoor, maar toch :)!
     
  8. MZ25

    MZ25 Bekend lid

    4 okt 2013
    607
    0
    0
    NULL
    NULL
    @redhead86: we kunnen elkaar idd gek maken. Ik had deze maand nergens last van terwijl ik de eerste maand allerlei kwaaltjes had, wat waarschijnlijk met het ontpillen te maken had. Hopelijk is het een goed teken. Maar ik ga er zeker niet van uit.

    @ sith: de ronde klopt helemaal. Mijn cyclus is helaas ook erg lang. De eerste maand 36 dagen en nu ook al weer 31. Ik hoop ook op een kortere cyclus of natuurlijk zwanger. Ik heb testen van de clear blue maar ga ook nog wat goedkopere testen aanschaffen.

    @IM8: goede tip die website voor zwangerschapstesten:).

    @marievs: ik ben ook al heel bewust met voeding bezig. Ook slik ik al vanaf dat ik gestopt ben met de pil foliumzuur. Ik geloof ook pas echt dat ik zwanger ben na een positieve test. Heb mij ook vanaf begin af aan voorgenomen om pas na de nod te testen:).

    Ben benieuwd of het bij een van de testers de komende twee weken al raak is, zou leuk zijn:D. Ik ben in ieder geval al echt gespannen voor komende week:). Vandaag op kraamvisite geweest bij goede vrienden en een lieve baby van amper 1, 5 week vastgehouden. En gespeeld met de kids van 2 en 3 die. De moedergevoelens komen dan meteen boven. Hopen maar dat het raak is en anders op naar ronde 3!
     
  9. Sith

    Sith Niet meer actief

    Wat duurt dat wachten toch lang. Ik voel weer van alles. Maar goed dat het nog te vroeg is om te testen, anders weet ik niet of ik me wel kon inh.ouden. Ik vraag me af of ik überhaupt wel iets kan voelen zo vroeg. Meestal beginnen de klachten pas met een week of 4, en daar zit ik toch nog lang niet op. het is ook zo moeilijk om niet te letten op alles wat je voelt.

    IM8 als het meteen raak is zit er precies 2 jaar leeftijdsverschil tussen de kids. Leuk hoor. En voor een tweede is het dus blijkbaar net zo spannend als voor een eerste.

    Ik herken het wel van de moedergevoelens. Hier heb ik r ook last van als ik de kinderen van vrienden zie.

    Zo ik ga weer verder met wachten. Ha ha
     
  10. marievs

    marievs Fanatiek lid

    16 sep 2013
    2.126
    294
    83
    @sith, ja wachten duurt lang! Nog 1 week, dan weet ik meer! Ik voel ook van alles hoor, maar probeer dat weg te duwen! Mn spierpijn is gelukkig weg! Nou ja, bijna weg! Voel me wel gewoon anders dan anders! En het kan bij mij echt niet van het ontpillen komen! Ben ook veel lichter in mn hoofd enzo, dat heb ik anders nooit en zere ogen! Maar we zien het wel!

    @redhead, voel je al meer? Ik ga er ook niet vanuit hoor, maar we hebben wel echt regelmatig gevreeën! Mn eisprong kan ik niet gemist hebben met deze frequentie van vrijen! Dus er is wel een kans!

    Ook hier maar weer verder met wachten!
     
  11. Redhead86

    Redhead86 Actief lid

    6 aug 2013
    306
    0
    0
    Hee meiden! Een goed weekend gehad allemaal? Wij wel..
    Zaterdag twee verjaardagen gehad, was erg gezellig. Wij denken dat een aantal mensen in onze omgeving wel een vermoeden heeft. Voornamelijk denk ik omdat ik geen alcohol meer drink en mijn vriend veel minder..dat valt natuurlijk wel een beetje op. Er is al een aantal keren een opmerking gemaakt ('we hebben ook bier hoor!') op zo'n manier dat het haast wel moet dat ze wat vermoeden. Maar wij houden onze kaken stijf op elkaar hihi. Als het zover is merken ze het vanzelf als wij eraan toe zijn ;)
    Verder gaat het hier opzich prima. Geen rare dingen nog, alleen af en toe wat onbekende pijn in mijn onderbuik en gisteravond de hele tijd een soort van bubbels. Echt net boven mijn schaambot heel bizar.
    Nog maar 4 dagen en dan mag ik van mezelf testen... Zo spannend.. Mijn vriend vind het ook heel erg spannend..
    En toch.. Ik heb wel bepaalde dingen gevoeld, maar ergens kan ik me niet voorstellen dat het al raak zou zijn. In de eerste ronde??! Hoe groot is de kans.. Dat kan bijna niet. Dat probeer ik mezelf wel voor te houden om de teleurstelling niet te groot te maken. Maar ja... Nog even doorzetten..
     
  12. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief

    4 dagen is zo voorbij:D en het kan best hoor, hopelijk heb je geluk en is het gelijk raak!

    Hier een uitziek weekend, de hele week doorgedaan en het weekend was ik nodig om bij te komen;) lekker op de bank hangen en filmpjes kijken:D

    Ik hoop dat hier niemand iets vermoed maar, ik ben minder gaan roken. Voor ik stop met de pil wil ik niet meer roken. Ik heb aangegeven dat wij met oud en nieuw thuis slapen omdat ik toch niet ga drinken.. Ik drink zowieso amper, dus hoop dat het niet opvalt:p

    Hebben jullie al ideeën hoe jullie het gaan vertellen? Ik neem 'gebak' mee voor bij de koffie.. Beschuiten en roze rn blauwe muisjes. Met een briefje dat we de kleur nog niet weten, dit vind ik toch wel de leukste:D
     
  13. Redhead86

    Redhead86 Actief lid

    6 aug 2013
    306
    0
    0
    Wij hebben bedacht dat we 'alle' ouders tegelijk (die van mij zijn gescheiden en heb ook een stiefmoeder) uitnodigen voor koffie of eten bij ons (zonder dat ze het van elkaar weten). Dan zeggen we niks maar zetten gewoon een bord met beschuit met roze en blauwe muisjes op tafel haha. We hebben besloten het zo te doen om te voorkomen dat we scheve gezichten en gepasseerde gevoelens veroorzaken omdat de ene het eerder wist dan de ander.. En ja, wie zou je het dan als eerste moeten vertellen? Dus we doen alle ouders tegelijk haha.

    Ik heb het even moeilijk nu.. Zat weer teveel te lezen op het forum en zag allemaal berichten van meiden die op 8 of 9 dpo al licht positief testten, zelfs op 7dpo al! Ik zit nu op 9 dpo, dus technisch gezien zou ik er een testje aan kunnen wagen... Heb nu maar 1 kv test liggen maar ga morgen ofzo even nieuwe halen.. Dus zit mezelf een beetje in de weg. Wel nu testen, morgen testen, gewoon braaf wachten. Haha erg hoor dit! Ik weet dat het misschien verstandiger is om braaf te wachten.. En tegelijk, wat kan het nu voor kwaad? Ik weet niet of ik sterk genoeg blijf... :(
     
  14. Redhead86

    Redhead86 Actief lid

    6 aug 2013
    306
    0
    0
    Nou dames, hier de eerste die zich niet aan haar voornemens heeft gehouden hihi :p
    Kon het niet laten, toch getest en natuurlijk hardstikke omo-wit :p
    Geen spijt van hoor. Ga er nu gewoon vanuit dat het deze ronde echt niet gelukt is. Misschien het weekend nog een testje voor de zekerheid en anders op naar de volgende ronde!
    Ook wel een beetje optimistisch misschien in ronde 1 haha.
     
  15. Sith

    Sith Niet meer actief

    Foei Redhead! Haha, nee hoor. Ik snap het heel goed. Ik had gisteren heel erg het gevoel te willen testen. Vandaag heb ik dat gevoel helemaal niet meer. Voel geen gekke dingen, dus denk dat mijn lichaam gewoon nog steeds bezig is met ontpillen. Maar ik herken de dingen die redhead schrijft. Heb de afgelopen dagen ook last gehad van mijn onderbuik. Ook heb ik een keer die "bubbels" gevoelt. En ik heb nog steeds last van pijnlijke borsten, maar dit had ik de vorige ronde ook.

    Wij hebben wel al een idee over hoe we het grote nieuws aan onze ouders zouden vertellen. Het leek ons leuk om bijv. slofjes te kopen en deze ergens neer te zetten in huis en dan afwachten hoe ze reageren als ze het zien. Over de plek moeten we dan wel goed nadenken, want ik wil er natuurlijk wel bij zijn als ze het vinden. Dus ik denk aan wc of keuken.

    Als de ovulatietesten hun werk goed hebben gedaan zit ik vandaag minimaal 7 dpo. Mocht ik weer een korte cyclus hebben, dan zou ik donderdag ongesteld moeten worden. Maar voorlopig probeer ik me nog aan de lange cyclus te houden. Dan zou het volgende week vrijdag zijn. Dat klinkt toch nog wel erg ver weg. Ik hoop dan ook dat als ik ongesteld moet worden, dat dit rond het komende weekend gebeurd.

    Hoe gaat het wachten bij de rest?
     
  16. MZ25

    MZ25 Bekend lid

    4 okt 2013
    607
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo allemaal, ik heb ook een lekker weekend gehad. Naar zee geweest en op kraamvisite. Verder lekker rustig aan. De baby van vrienden was 1,5 week oud. Erg lief en schattig:D. Mijn ouders weten dat we bezig zijn met kinderen, aangezien we bij hen in wonen. Die vertellen we het dus ook snel als het eenmaal zo ver is. Misschien met een boekje van opa en oma ofzo of een rompertje:). De rest willen we het pas later vertellen na de eerste echo. Dan weten we in ieder geval dat we echt zwanger zijn.

    Ik heb zelf wel het vermoeden dat meer mensen een idee hebben dat we bezig zijn. Familie zegt vaak van pas op het steekt aan als we weer bij vrienden op kraamvisite gaan ofzo:)

    Ik snap het helemaal redhead dat je toch hebt getest. Zelf heb ik niet echt de behoefte gelukkig. Ik ben redelijk geduldig:D. Vooral ook omdat ik niet teleurgesteld wil zijn. Ik heb nu wel hoofdpijn, spierpijn rond mijn borsten en wat pijn in mijn onderbuik. Dit kan net zo goed van het ontpillen/de naderende menstruatie komen. Heb dus echt geen idee en wacht maar geduldig af. Ik hoop alleen niet dat ik een nog langere cyclus heb dan de 1ste maand (36 dagen). Ik heb gelukkig een redelijk drukke week op het werk dus de tijd vliegt:)
     
  17. IM8

    IM8 Lid

    4 okt 2013
    23
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Marievs spannend dus, wanneer ga je testen?

    @Redhead; drinken mag natuurlijk nu nog wel he (met mate) pas met 4 weken zwangerschap is er een bloedband, dus voor die tijd kan het geen kwaad. Kan handig zijn om mensen met vermoedens in de war te maken ;) Wel spannend zeg, over 4 dagen testen. Zou mooi zijn als je zwanger bent; kan je het hele weekend samen genieten van het nieuws :)
    lastig he, om jezelf in te houden met testen. Als je test zou ik dat in elk geval met ochtendurine doen. Op internet zijn ook zeer gevoelige testen (om dus eerder te testen) te koop. Ik heb bij de zwangerschap van mn dochter ook een dag voor mn nod gestest ('s middags) toen was de test negatief en daar was ik zo ontzettend chagrijnig/van slag om. De volgende dag, op mijn nod was deze wel positief.

    @bubblez, als je googled kan je hele leuke ideeen vinden om het ze te vertellen. Vorige keer hebben we met een smoesje een cadeautje gegeven met een slab daarin met de tekst; jullie worden opa en oma. Deze meer misschien mn dochter een t-shirt aan laten doen met op de voorkant: "binnenkort ben ik niet meer..." en dan op de achterkant"in mijn" (en dan een afbeelding van een eendje)

    @Sith; Wel een leuk idee, die slofjes. Is misschien ook een leuk idee om op meerdere plekken in huis vanalles neer te leggen zoals sokjes, speen etc. Misschien dat het met een optelsom sneller gezien wordt? ;)

    wachten, pff.. ik ben alleen maar aan het wachten tot ik ongesteld wordt, dan kan ik eindelijk ook gaan beginnen met een poging wagen :)
     
  18. Redhead86

    Redhead86 Actief lid

    6 aug 2013
    306
    0
    0
    @IM8: serieus?? Damn ik had de hoop al een beetje opgegeven voor deze ronde maar het kan dus echt zo erg verschillen per dag joh!

    Mijn lichaam speelt wel een spelletje met me.. Steeds rare dingen in mijn onderbuik, veel plassen nu, gisteravond vreselijke jeuk rondom mijn navel... Ontpillen of...? Nou ja, nog een paar dagen geduld maar haha!

    En mag je serieus de eerste 4 weken wel alcohol drinken? Is dat niet van invloed dan op je vruchtbaarheid en innesteling en zo? Wat bedoel je met bloedband? Zit je kindje pas op 4 weken verbonden aan jou systeem ofzo?
    Ik weet het niet.. Het voelt niet goed om nu nog te drinken. Heb geen druppe meer gehad vanaf het moment dat mijn eisprong eraan kon komen.. Ik rook helaas nog wel, al voelt dat ook niet goed, maar stoppen vind ik erg moeilijk. Denk dat ik de motivatie van een positieve test nodig heb om daadwerkelijk te stoppen..
     
  19. IM8

    IM8 Lid

    4 okt 2013
    23
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ Redhead:Het kan per dag inderdaad verschillen omdat het hcg (zwangerschapshormoon) per dag verdubbeld :) In ochtendurine zit trouwens meer hcg dan de urine van de rest van de dag dus zou wel altijd met ochtendurine testen.

    alcohol drinken is dan niet schadelijk voor het kind omdat er nog geen connectie is tussen jou en de baby. Pas na 4 weken is de baby goed ingenesteld, begint er een navelstreng en is er dus contact tussen jouw bloed en dat van de baby. Voor de 4 weken merkt de baby er dus niks van. Je maf zelfs tijdens de zwangerschap nog 1 glas per week drinken (ik heb ook niks gedronken tijdens zwangerschap hoor, voelde niet goed).
    Als je dagelijks/paar keer per week alcohol drinkt kan dat natuurlijk wel invloed hebben op de vruchtbaarheid. Een keer een glas/half glas kan geen kwaad. Dat kan dus handig zijn als mensen beginnen te vragen/vermoeden. Ik heb zo ook een keer een half glas wijn gedronken tijdens een etentje (de andere helft stiekem aan mn man gegven). Dat scheelt wel enorm in vragende mensen/vermoedens. Natuurlijk moet je gewoon doen waar je je goed bij voelt.
     
  20. Sith

    Sith Niet meer actief

    Weer een dag dichter bij NOD! Mijn gevoel gaat nog steeds alle kanten op.

    Hier drink ik ook geen alcohol meer. Maar als het nog even gaat duren, dan misschien toch eens een glaasje drinken om vragen te voorkomen. Dit dan natuurlijk alleen in de eerste twee weken van de cyclus. Het voelt voor mij ook niet goed om te drinken als ik mogelijk zwanger zou zijn.

    Ik dacht trouwens dat het HCG om de dag verdubbeld. Dus ik zou voor de zekerheid altijd een dag overslaan voordat je weer een test doet. Ik heb ook wel eens gehoord dat meiden pas een week na hun NOD positief testen. Als je lichaam wat langzamer HCG aan maakt, duurt het natuurlijk ook langer voordat er voldoende van het hormoon in je urine zit.

    IM8: Elk wachten duurt lang. Toen wij hadden besloten om ervoor te gaan, heb ik eerst de strip van de pil afgemaakt, omdat mijn vriend toch nog even aan het idee wilde wennen. Voor mij duurde die 1,5 week zo lang. Nu zijn we alweer bijna vier maanden verder en gaat het wachten nog steeds verder.
     

Deel Deze Pagina